Jump to content
Dogomania

Chanel ma dom, w którym zwierzęta są traktowane z należytym szacunkiem i miłością


elik

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']Ania pisala mi maila ze sunia od rana u weta :( jst badana, czekamy na wiesci.

aaa, tytul ma literówké - fundacji zamiast funddddacji (jedno d ;pp)[/QUOTE]

ha ha ha teraz brakuje "d"

Jest Funacji, zamiast Fun[B]d[/B]acji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Już chyba malutka po badaniach.Jakie wieści?[/QUOTE]
[quote name='emilia2280']ja nic nie mam na mailu :-(((((
Eluu?[/QUOTE]

Niunia jest po badaniach i o ironio, na szczęście, jest to jednak ropomacicze, a nie wodobrzusze.
Jeszcze wczoraj myślałam ze strachem, że mała ma ropomacicze, a dzisiaj się ciesze, że to jest to, a nie wodobrzusze, które mogłoby sygnalizować znacznie gorszą chorobę niż ropomacicze :)

Zabieg odbędzie się jutro rano więc trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło gładko i bez komplikacji.

Ania mówi, że obie dziewczynki są super. Niunia jest ogromnie łasa pieszczot i pcha się na kolanka, a że na razie nie mogła być kąpana i capi nieziemsko, Ania i inni członkowie rodziny, do których niunia lgnie, także capią :cry:

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']W takim razie mocno trzymam kciuki za malutką![/QUOTE]

Dziękuję, ale, ale ciągle nie mamy dla niej imienia.
Niunia, mała, ruda. Takie piękne imiona czekają, a tu cisza. Nikt niczego nie proponuje.

Nie zostały nawet wybrane zasady głosowania.

[SIZE=3]Czy sunia zostanie bez imienia [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/SIZE]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Dziękuje bardzo, zaraz poślę nr konta do wpłaty.
Ale mam dylemat, które konto podać.
Brakuje jeszcze 20 zł do transportu.

[SIZE=3]Dzisiaj wpłynęło 10 zł od katarzyna09. Bardzo dziękuję [/SIZE]:Rose:

[B][SIZE=3]Zobowiązania do wpłaty na transport[/SIZE][/B]
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]30,- iwstar58[COLOR=#fff0f5]-----[/COLOR]wpłynęło:Rose:
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]20,- elik[COLOR=#fff0f5]---[/COLOR][COLOR=#fff0f5]------k[/COLOR]kasa cały czas na koncie :smile:
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]20,- adkaaaaa5[COLOR=#fff0f5]--[/COLOR][COLOR=#fff0f5]-[/COLOR]wpłynęło :Rose:
[COLOR=#fff0f5].
[/COLOR][COLOR=#fff0f5].[/COLOR]50,- soko
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]20,- giselle4[COLOR=#fff0f5]-----[/COLOR][COLOR=#fff0f5]-[/COLOR]wpłynęło :Rose:
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]10,- Mysza2[COLOR=#fff0f5]-----[/COLOR][COLOR=#fff0f5]-[/COLOR]wpłynęło :Rose: [COLOR=#fff0f5]^ & [/COLOR]
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]10,- paula_t[COLOR=#fff0f5]-----[/COLOR][COLOR=#fff0f5]-[/COLOR]wpłynęło :Rose:[COLOR=#fff0f5]^[/COLOR][COLOR=#fff0f5]&<[/COLOR]
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]10,- Amadorka[COLOR=#fff0f5]---[/COLOR][COLOR=#fff0f5]-[/COLOR]wpłynęło :Rose:
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]10,- dxterka[COLOR=#fff0f5]-----[/COLOR][COLOR=#fff0f5]-[/COLOR]wpłynęło :Rose:
100,- emilia2280[COLOR=#fff0f5]--[/COLOR][COLOR=#fff0f5]-[/COLOR]wpłynęło :Rose:
===========
280,- zł

[CENTER][SIZE=3][B][COLOR=#800080]pięknie [/COLOR][COLOR=#800080]dziękujemy wszystkim, którzy [/COLOR][/B][B][COLOR=#800080]otwierają
suni [/COLOR][/B][COLOR=#800080][B]drogę do nowego, [/B][/COLOR][COLOR=#800080][B]lepszego życia[/B][/COLOR][/SIZE]


[/CENTER]
WPŁATY:

[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]30,- iwstar58
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]20,- elik
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]10,- paula_t
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]20,- adkaaaaa5
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]10,- dxterka
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]20,- giselle4 i michelle04[COLOR=#fff0f5]
[/COLOR][COLOR=#fff0f5].[/COLOR]10,- Mysza2
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]10,- Amadorka
100,- Emilia2280
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]10,- michelle04
100,- Panna Marple
[COLOR=#fff0f5].[/COLOR]10,- katarzyna09
===========
350,- zł[/QUOTE] Trochę się gubię, bo jestem we wpłatach umieszczona, a nie wiem czy dotarła kasa ode mnie? Wplacalam w zeszłym tygodniu

Link to comment
Share on other sites

znowu mi wywaliło post i pozjadało zdjęcia :angryy:

mała była dzisiaj bardzo dzielna u weta , bez problemów pokazywała brzuszek i pozwalała sobie robić usg :)
w sumie to cieszę się , że 1 diagnoza się nie srawdziła i mam nadzieję , że jutro wszystko pójdzie ok
tak jak pisała Elik , niunia jest strasznie przytulasta i lgnie do nas wręcz niesamowicie , dzisiaj cały wieczór sędziła na kanapie z moją córką , schodzi tylko na chwilę , żeby się ochłodzić i wspina się z powrotem :) no i chrapie wręcz niesamowicie :)

aha , wetki ją "roboczo" ochrzciły ..... Coco ;)


niunia po powrocie od weta

[IMG]http://i45.tinypic.com/ru8c3r.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.tinypic.com/2it2ccm.jpg[/IMG]

no zostaw ten lapek i głaskaj :)

[IMG]http://i48.tinypic.com/5n819c.jpg[/IMG]

o tak właśnie lubię :)

[IMG]http://i49.tinypic.com/2vajjo2.jpg[/IMG]

o , i tak mogę leżeć :)

[IMG]http://i46.tinypic.com/b84qh3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Trochę się gubię, bo jestem we wpłatach umieszczona, a nie wiem czy dotarła kasa ode mnie? Wplacalam w zeszłym tygodniu[/QUOTE]

Sory, może znowu niezbyt precyzyjnie określiłam.

Chyba powinnam napisać: Wpłaty, które wpłynęły. Wydawało mi się, że jeśli na górze są zobowiązania, to jak pod zobowiązaniami napiszę; Wpłaty, będzie oczywiste, że to wykaz wpłaconych kwot. Najwyraźniej się myliłam. Zaraz to naprawię :)
[SIZE=3]Oczywiście bardzo Ci dziękuję za wpłatę, to poważna kwota, bez której miałabym dużą dziurę w kieszeni, na co nie mogę sobie obecnie pozwolić.[/SIZE]

[quote name='emilia2280']...
Panna Marple - jesli Cié Elik wpisala do wplat to na pewno doszly, bo inaczej bylabys chyb zaznaczona ze zadeklarowana ale nie wplacona [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]

Dokładnie tak Emilko :)

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Mała może już w gabinecie u wetki. Oby wszystko poszło bez komplikacji.

A co z imieniem dla niej ? Czy zostanie bezimienna ?
Myślę, że opłaty za udział w konkursie są zaporowe.

[B]Ja proponowałam:[/B]

[COLOR=#fff0f5]..[/COLOR]5 zł - za zgłoszenie imienia

20 zł - wpłaci zwycięzca konkursu - wydaje się być bez sensu :) Zazwyczaj zwycięzca coś dostaje, a tu ma płacić ? Tak, nagrodą jest to, że sunia będzie nosić jego imię :)

Udział w głosowaniu na wybór imienia bezpłatny. Każdy może oddać głos na jedno, wybrane przez siebie imię.

[B]Druga propozycja:
[/B]
10 zł - za zgłoszenie imienia
[COLOR=#fff0f5]..[/COLOR]5 zł - za oddanie głosu



Dotychczas zgłoszone imiona
[B]
wg I wersji opłat konkursu:[/B]

Aisza[COLOR=#fff0f5]……..….…[/COLOR]iwstar58[COLOR=#fff0f5]-----------[/COLOR]do wpłaty 5 zł
[COLOR=#fff0f5].…[/COLOR]
Princess[COLOR=#fff0f5]…….…[/COLOR]__Lara[COLOR=#fff0f5]-------------[/COLOR]do wpłaty 10 zł
Chanel

Karmelka[COLOR=#fff0f5]…….…[/COLOR]cockermanka[COLOR=#fff0f5]------[/COLOR]do wpłaty 5 zł

Zuza[COLOR=#fff0f5]….....….…[/COLOR]Emilia 2280[COLOR=#fff0f5]--------[/COLOR]do wpłaty 5 zł
Udział w wyborze imienia bezpłatny[B]

wg II wersji opłat konkursu:[/B]

Aisza[COLOR=#fff0f5]……..….…[/COLOR]iwstar58[COLOR=#fff0f5]-----------[/COLOR]do wpłaty 10 zł
[COLOR=#fff0f5].…[/COLOR]
Princess[COLOR=#fff0f5]…….…[/COLOR]__Lara[COLOR=#fff0f5]-------------[/COLOR]do wpłaty 10 zł
Chanel

Karmelka[COLOR=#fff0f5]…….…[/COLOR]cockermanka[COLOR=#fff0f5]------[/COLOR]do wpłaty 10 zł

Zuza[COLOR=#fff0f5]….....….…[/COLOR]Emilia 2280[COLOR=#fff0f5]--------[/COLOR]do wpłaty 10 zł

Udział w wyborze imienia 5 zł.

Myślę, że w pierwszej wersji wpłaty dla biorących udział są mniej "dotkliwe" :)

Proszę, zdecydujcie i zacznijmy wybierać imie dla suni.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...