Jump to content
Dogomania

LEDA uciekła w Świeciu, boi się ludzi i ucieka przed nimi :(.


toyota

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gdyby ktoś chciał dać im szansę...Uważam, że gdyby się okazało, że nie ma postępów w socjalizacji, szczeniaki np. byłyby nieprzewidywalne, gryzłyby ze strachu, byłyby rozhisteryzowane itp. to wtedy z mojej strony nie byłoby pretensji, że ktoś podejmuje decyzje o eutanazji.

Jednak w warunkach schroniskowych, bez jakiegokolwiek udziału człowieka, poza sprzataniem boksu i stawianiem jedzenia, trudno wydawać sądy. One już w tej chwili są spokojniejsze, tzn. nie uciekają, chłopczyk podchodzi do krat, są spokojne jak ktoś sprząta boks.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Gdyby ktoś chciał dać im szansę...Uważam, że gdyby się okazało, że nie ma postępów w socjalizacji, szczeniaki np. byłyby nieprzewidywalne, gryzłyby ze strachu, byłyby rozhisteryzowane itp. to wtedy z mojej strony nie byłoby pretensji, że ktoś podejmuje decyzje o eutanazji.

Jednak w warunkach schroniskowych, bez jakiegokolwiek udziału człowieka, poza sprzataniem boksu i stawianiem jedzenia, trudno wydawać sądy. One już w tej chwili są spokojniejsze, tzn. nie uciekają, chłopczyk podchodzi do krat, są spokojne jak ktoś sprząta boks.[/QUOTE]



Ja na razie sie zastanawiam nad nimi potrzebuje czasu bo narazie nie moge podjac decyzji- mysle ze do konca tygodnia , mam problemy prywatne ale mysle o nich. Nie wiem czy wziaść w razie co oby dwa bo boje sie o Figa on jest psem niepewnym siebie i boje sie ze w dwójkę moga go zdominować.

Link to comment
Share on other sites

Lepiej najpierw jednego. Jakby poszło łatwo i okazałoby się, że nie jest wcale taki problemowy i robi szybko postępy, to zawsze można wziąć jeszcze drugiego. To nie jest taka duża odległość, żeby ryzykować i brać sobie za dużo na raz na głowę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Co za paranoja!!!!!!!!!!!!!! [SIZE=4][B]Ciotki Mikuś jest bezpieczny w bdt , wysłałam kasę Wioli -500 zł. Chyba na długo starczy bo Mikuś nie ma nużycy. Może to co mam na koncie przeznaczyć na wyciągnięcie tych piesków. Jest ponad 800 zł!!! Szykuję bazarek dla Mikusia ale też można by przeznaczyć dla nich[/B][/SIZE][/QUOTE]

Ewu dała konkretną propozycję, może osoby, które również przekazały pieniądze na Mikusia wypowiedzą się co o tym sądzą? Te szczeniaki są w niebezpieczeństwie. Oczywiście Mikuś nie będzie pokrzywdzony, ale ma chyba spora rezerwę finansową... Ja wysłałam 50 zł Mikusiowi, a kolejne 50 mogłabym wysłać na dzieciaki...

Link to comment
Share on other sites

Ja jednak liczę na kkasiiiar, płatny hotel to ostateczność. Wówczas będą potrzebne tylko pieniądze na karmę, odpchlenie i odrobaczenie. Szczepienia będą ze schroniska.

Co do finansów Mikusia, to trzeba by zapytać na jego wątku, bo tu niekoniecznie wchodzą te osoby, które go wsparły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Ja jednak liczę na kkasiiiar, płatny hotel to ostateczność. Wówczas będą potrzebne tylko pieniądze na karmę, odpchlenie i odrobaczenie. Szczepienia będą ze schroniska.

Co do finansów Mikusia, to trzeba by zapytać na jego wątku, bo tu niekoniecznie wchodzą te osoby, które go wsparły.[/QUOTE]
No ja dałam 500 zł więc mnie pytać nie trzeba. Bazarek też z moich fantów, już go obfociłam ale uważam ,że Mikuś na razie jest - chwała Bogu bogaty i bezpieczny, więc warto weprzeć inne biedy.Mikusia, jako mojego szczególnego ukochanego zawsze bazarkiem wesprę. Fantów mi nie braknie bo je wyłudzam od znajomych i zarządzam zbiórki:) Wczoraj byłam u koleżanki i już mi obiecała fajne ciuszki , niektóre nawet z metkami.Elegantka z niej więc będzie w czym wybierać:) Mam znajomą, która podrzuca rzeczy prosto z Londynu. Dzisiaj ganiałam do komisu bo zbieram kasę,żeby pomóc psiakowi z ulicy i opchnęłam na pniu moje dwie nowe torebki.
Żal mi było bo śliczne ale piesio ważniejszy od babskiej próżności:) :)

Link to comment
Share on other sites

Ja dam ostateczna odp w niedziele poprostu wtedy bede wiedziala czy musze wyjechać na miesiac czy nie , bo jesli tak to nie dam rady wiaść teraz tymczasa moi Rodzice i tak zostana z 3 psami na główie a sasiedzi beda karmic Figa bo innej możliowści nie mam , mam jednak nadzieje ze nie bede musiała wyjezdzac bo wcale mi sie to nie uśmiecha z 1.5 rocznna Córka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Ja dam ostateczna odp w niedziele poprostu wtedy bede wiedziala czy musze wyjechać na miesiac czy nie , bo jesli tak to nie dam rady wiaść teraz tymczasa moi Rodzice i tak zostana z 3 psami na główie a sasiedzi beda karmic Figa bo innej możliowści nie mam , mam jednak nadzieje ze nie bede musiała wyjezdzac bo wcale mi sie to nie uśmiecha z 1.5 rocznna Córka.[/QUOTE]
To trzymamy kciuki żebyś została:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Moge wziąśc jednego szczylka na tymczas niech toyota podejmie decyzje którego jak jeden znajdzie dom, wezme kolejnego :)[/QUOTE]


:loveu::loveu::loveu:


Szczeniaki będą zaszczepione na koszt schroniska (wścieklizna + wirusówki), pieniądzę będą potrzebne na odpchlenie i odrobaczenie oraz na karmę.
Oczywiście najpierw spróbujemy "powalczyć" z jednym dzieciakiem.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...