Jump to content
Dogomania

husky i agility


sandritta

Recommended Posts

witam. jestem właścicelka sh i zastanawiam sie czy to dobry pomysl zeby zaczac z nim trnowac ten sporcik. wiem ze jest to bardzo trudna rasa i byloby to raczej trudne, ale czy niewykonalne????? bari jest bardzo skocznym psiakiem,ma mnostwo energii i bardzo lubi pokonywac przeszkody...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='2Monika2']Lima Folki jest niesamowita :loveu: bierze udział w zawodach, na których sobie zaskakująco świetnie radzi, widać, że lubi hopki :)

więc nie zastanawiaj się i do roboty :mad:[/quote]
Dokldanie!
Do roboty!
I zlam te bezpodstawna opinie, ze SH nie da sie ulozyc!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sandritta']oki. postaramy sie za to zabrać jak najszybciej:lol: . moze ktos wie gdzie w poznaniu mozna sie udac na jakies szkolenia, lub pogadac pogadac z kims z okolic na ten temat??? bylabym wdzieczna za pomoc:bye:[/quote]

A zapraszam tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=12399[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sandritta']oki. postaramy sie za to zabrać jak najszybciej:lol: . moze ktos wie gdzie w poznaniu mozna sie udac na jakies szkolenia, lub pogadac pogadac z kims z okolic na ten temat??? bylabym wdzieczna za pomoc:bye:[/quote]
A ja jestem z Poznania i sobie chętnie na ten temat porozmawiam :multi:
masz psa czy suczke? Bo jeśli w grę wchodziłby spacerek to Bandzior + pies husky raczej dobrze nie wróży :evil_lol:

Ale i tak możemy pogadać :eviltong:
Mam agilitującego boksera :loveu:

Link to comment
Share on other sites

ja mam koleżanke,która ma sh i przeszedł wszystkie szkolenia oprócz obronnego i teraz to świetny pies. Myślę,że agility dla twojego psiaka;) to świetne zajęcie i wyładowanie energi oraz pokazanie charakteru psa z drugiej strony! warto spróbować:evil_lol:, ja osobiście mam parwie sznaucera(jest strasznie podobny,tylko jest lekko innej budowy-za malo masywny) zeschroniska i ćwicze w psim ranczu ([url]www.psieranczo.pl).Jak[/url] do tej pory to idzie mu niezle:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...