Jump to content
Dogomania

XVIII MWPR Katowice, 15-17.03.2013


vpassione

Recommended Posts

[quote name='musia']Oczywiście, że wyjdziesz w okolicach 3 - maja.

A dokładnie - wychodzisz na płytę głównego dworca, kierujesz się w prawą stronę dworca (tam gdzie kiedyś była restauracja). Właśnie z prawej strony k/ informacji jest wyjście. Wychodzisz na plac . Idziesz prosto do 3 maja. a dalej to już normalnie.

1/ Albo prosto przez Stawową, przecinając Mickiewicza, i kierując się między budynkami na Spodek,
2/ Albo skręcasz w prawo 3 maja (ok.150 m) do tzw. "Rynku". Jesteś na nim, patrzysz w lewo , a tam na horyzoncie Spodek.[/QUOTE]

Dzieki :) teraz to juz i blondynka sie nie zgubi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magda_p_dg']a o której godzinie wystawiają się grzywacze chińskie? chciałam się wybrać, ale nie wiem o jakiej porze najlepiej się tam pojawić....tymbardziej że musimy jeszcze zaliczyć kościół ( przygotowania do komunii syna .... )[/QUOTE]

My też będziemy oglądać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maharaja']Dziękuję ;) A ulgowy jest do 18 lat, tak? Ja mam 16, nie wiem czy się załapię, choć w Rzeszowie policzyli mi ulgowy to nie wiem jak tam.[/QUOTE]
Chyba na legitymację jest czyli do puki masz ważna(wiek szkolny), nie wiem jak jest ze studentami :razz:

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do skorzystanie ze specjalnej oferty promocyjnej przygotowanej specjalnie na katowicką wystawę!
Sesja zdjęciowa psa lub fotorelacja z oceny w ringu jedyne 20 zł!
[IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6470/mmmbz.jpg[/IMG]
Więcej informacji tutaj:
[url]https://www.facebook.com/AnimalsPhotography[/url]

Link to comment
Share on other sites

może kogoś zainteresuje :
[h=2][/h] [INDENT] [B]Magnusson Original Karma ekologiczna [/B]15 kg - zostało jakieś 12kg - sprzedam za [B]100zł plus koszty przesyłki [/B](możliwy odbiór osobisty w Mysłowicach, jeśli ktoś będzie w okolicy przy okazji wystawy - to jakieś 15km ode mnie)
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Szukam desperacko transportu w niedzielę 17.03 z wystawy w Katowicach do Warszawy dla małego 8-tyg. szczeniaczka. Maluch jest po pierwszym szczepieniu, będzie w kontenerku.
Znalazł dom w Warszawie, bo na wsi nie ma przyszłości :-( nikt go nie chce.
Pomóżcie!
Do Katowic dotarłby z panią wet, która się nim zajęła. Pani dojedzie na wystawę w niedzielę rano.

Chodzi o tego pierwszego od prawej. Kontakt do mnie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[IMG]http://img805.imageshack.us/img805/6559/37604208.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...