Jump to content
Dogomania

Shellby najgrzeczniejszy pies na świecie :)


Shellby

Recommended Posts

Witam
Wreszcie znalazłąm chwilkę aby napisać .. Shelby został kupiony w Milanówku u bardzo miłej Pani - nie znam nazwy tej hodowli ogolnie zajmuja sie oni Yorkami i psami pasterskimi a Shellby trafił do nich z hodowli Helvetius [URL]http://helvetius.orangespace.pl/[/URL] w rozliczeniu za krycie. Jego tata to [SIZE=2][COLOR=#000000]Ch. Pl. CARL`S LITTLE JUNIOR [/COLOR][/SIZE][URL]http://helvetius.orangespace.pl/chily.htm[/URL] a mama Dixsi Bombelek jej zdjecie rowniez na tej stronie tej stronie tylko nizej [URL]http://helvetius.orangespace.pl/chily.htm[/URL].
Jest bardzo grzecznym pieskiem. Slicznie załatwia swoje potrzeby na dworze - choć czasem zdarza mu się w domu niestety :) Na początku niechętnie spacerował a teraz idzie zadowolony z ogonkiem do góry :) Kupilismy go kiedy mial juz 6 miesięcy wiec mocno przeżył rozstanie ze swoją sforą... jest strasznie przytulaśny .. potrafi godzinami grzecznie leżeć na kolanach i się tulić .. Czasem szczeka choć nie zdarza mu się to często :)
KUpiliśmy go z podwójnymi kłami na górze i na dole .. Jesteśmy już po wyrwaniu :) Zabieg odbył się w klinice na Bemowie - fantastyczna Pani dentystka. Caly zabieg przy piesku była również anestezjolog więc wszytsko odbyło się maksymalnie bezpiecznie :)
Jedyny problem jaki mam z moim maluchem to fakt, że nie chce jeść .. dziubnie troszkę i to najlepiej z ręki a po 5 kęsie już odwraca głowę .. Na suchą karmę nawet nie spojrzy .. Puszki mamy przerobione już wszystkie, najczęściej w połowie puszki już mu nie smakuje :( Jedyne co chętnie je to surowe mięso - indyk mielony .. ale nie wiem czy t o jest zdrowe dawać mu takie mięsko :( ... może coś mi podpowiecie co robić ...
Zauważyłam że w towarzystwie innego psa ( Maltanczyk mojej przyjaciółki) je bardzo ładnie :) więc myślę że on może potrzebuje towarzystwa. Bardzo poważnie rozważam zakup suczki dla niego [URL]http://tablica.pl/oferta/chihuahua-suczka-po-championie-z-rodowodem-fci-ID1AOGn.html#8ed89065;r:;s:[/URL] to jest nasz typ .. szczerze to juz sie w niej zakochałam .. jestem z właścicielką już w zaawansowanych rozmowach - jak się dogadamy 18.11 przywiezie mi suczkę do Warszawy :) i bardzo bym chciała żeby ta śliczna panienka dołaczyła do naszej rodziny :) Co o niej sądzicie ??
Miałam jeszcze cos o sobie .. Miszkamy w Warszawie ja, moj narzeczony Sebastian i syn Nathan.. Nathan ma 9 lat .. Shelby to wlasnie jego przent na 9 urodziny ... Zajmuje sie reklamą... Jestem na wiecznej diecie :) w kiwtniu 2013 planujemy slub :) nie wiem co wiecej o sobie ?

BUZIACZKI DZIEWCZYNKI
Agata

Edited by Shellby
Link to comment
Share on other sites

O jejku jak miło - cała opowieść:loveu:
Bardzo fajnie, że maluch trafił do Was :)
Jeżeli chodzi o jedzonko, to moje 3 dziewczynki jedzą surowego indyka na śniadanko, z tym, że ja go mielę i mrożę podzielone 'działki' i codziennie rozmrażam i daję na śniadanko :) poza tym jedzą karmę, a jedyną, którą moja niejadka wsuwa bez proszenia jest ZiwiPeak - takie jakby suszone mięsko. Poza tym mają też Acanę Ranchlands.
Moje dziewuchy kochają swoje towarzystwo, więc myślę, że decyzja o 2 chi to super decyzja - z tym, że w parze on i ona będziecie mieć przeboje w czasie cieczek i fajnie sobie wcześniej poczytać jak zapobiegać niechcianej ciąży ;)
Co do wyboru suni, to super, że z rodowodem, hodowli osobiście nie znam, więc nie umiem się wypowiedzieć. Dla mnie ważne, by rodzice szczeniaczków żyli w dobrych i godnych warunkach!
Ciekawa jestem czy na 2 chi poprzestaniecie :D hehehhe ja miałam dwa... później zaczęłam myśleć o 3... teraz o 4... hahahah :D
Uzależniają te chi:loveu:
Ja mieszkam dość daleko - Bielsko-Biała, a szkoda, bo można by razem pospacerować ;) z tą wieczną dieta... - jak ja Cię rozumiem :D moje diety są skonstruowane przeze mnie, ale cóż.. :evil_lol:

Bardzo fajnie Agatko, że dołączyłaś do nas :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...