Jump to content
Dogomania

Ruda suka i jej 7 szczeniąt już w nowych domkach- dziękuję wszystkim za pomoc :)


shila1404

Recommended Posts

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobrze że mama sunia znalazła taki fajny dom. To pierwszy pies , prezentowany przeze mnie na wątku "poszukujemy psa" , który został wybrany. Zawsze inne psy były wybierane, tym razem poszczęściło sie suni, którą pokazałysmy jak sie okazało wspólnie. Tym bardziej sie ciesze.
Warto jednak na takie watki zgłaszać psy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shila1404']Najważniejsze że sunia znalazła cudowny dom :)
Teraz tylko potrzeba wsparcia żeby dołożyć się do sterylki i będzie super :)
Dla puchatej piątki szukamy domu bo zostało im tylko dwa tygodnie[/QUOTE]
Usuwam z ogloszenia Mamuśkę, powodzenia:)

Link to comment
Share on other sites

Tak umowę podpiszą nie było z tym problemu :)
Mają duże gospodarstwo i potrzebują dużych psów do pilnowania posesji, pieski będą w kojcu a w nocy na podwórku. Budy ocieplone z wejściem do środka budynku :)
Jako szczenięta będą w domu odchowane, co do karmy powiedzieli że się dostosują.
Przyjadą sami z tym nie było problemu :)
Mieli wcześniej psa ale zachorował i lekarz powiedział że nie ma szans leczenia i stracili go. Miałbyć pies ze schroniska ale przeczytali ogłoszenie i chcą pomóc maluchom :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shila1404']Zastanawiam się tylko czy wymagać podpisania umowy adopcyjnej z zapisem o obowiązku sterylizacji i kastracji ponieważ boję się ze mogą trafic do osób które nie zadbają o to aby maluchy w przyszłości nie rozmnażały się. Boję się że to może odstraszyć chętnych na szczyle a ja nie mam czasu...[/QUOTE]

W każdej porządnej umowie jest taki właśnie zapis, jeśli ludzie nie chcą tego podpisać to już wiadomo z kim mamy do czynienia niestety......
masz może jakieś nowe foty rodzinki? jak sie czują?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shila1404']...
Przyjadą sami z tym nie było problemu :)
... :)[/QUOTE]

Nie polegałabym na tym co oni sami pisza o warunkach, jakie proponują dla psiaków. Ktoś koniecznie powinien zrobić wizytę przed-adopcyjna. Jada na wieś, a niestety wiemy jakie maja warunki psy mieszkające przy budzie. Nie adoptowałabym psa nie sprawdziwszy uprzednio warunków w jakich będzie mieszkał.
Fundacja KASTOR może uregulować należność za sterylizację suni.

W celu uzyskania zgody na pokrycie należności za zabieg, po uzgodnieniu z lekarzem ceny zabiegu, należy wypełnić poniższą metryczkę i przesłać ją na adres Fundacji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Data i typ zabiegu:
Imię, płeć, waga, wiek psa:
Cena zabiegu:
Nazwa i adres Gabinetu Wet:
[B]Dane osoby zgłaszającej:[/B]
nazwisko i imię:
nick na Dogomanii
pełne dane adresowe:
nr telefonu:
adres e-mail:


Po zakwalifikowaniu do pokrycia kosztów zabiegu podam dalszy sposób postępowania.

Proszę nie płacić gotówką. Fundacja pokryje koszty przelewem na konto weta.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Dziś byłam u weta :)
Szczyle mają około 7 tygodni, zostały zaszczepione i zabezpieczone od kleszczy i pcheł. Na ich skórze znalazłam wszoły ale preparat na pchły które dostały ma pomóc :)
Sunia została zaszczepiona na wścieklizne ponieważ miała podwyższoną temperaturę i nie można było zaszczepić również na choroby zakaźne żeby nie osłabiać suczki :)
Rodzice zgodzili się na to aby maluchy zostały jeszcze te dwa tygodnie pod warunkiem że chociaż część trafi do nowego domu.
Nie mogę ich trzymać tym bardziej że sama będę miałą swoje szczenięta. Jeśli nie oddam tych dwóch szczeniąt to w poniedziałek cała gromadka pojedzie do schronu...
Nie ma mnie w domu a rodzice zajmują się psami nie mogę na siłę kłócić się z rodzicami...
Wiem że to nie wyjście żeby oddać byle komu ale już klientów na trzy szczeniaki pozegnałam bo widać było że nie będą dbali. Na razie telefony milczą a czasu coraz mniej.
Jeśli ktoś chce zaopiekować się tą gromadką to oddam wszystkie i będziemy mieli więcej czasu na szukanie im domu:)
Dzisiejsza wizyta wyniosła 301 zł w poście pierwszym umieszcze rozliczenie oraz uzupełnie info o kolejnych wpłatach. Rachunek wstawie wieczorem razem ze zdjęciami szczeniaków oraz zdjęcie podrzutka :)
Sunia ma około 3-3.5 miesiąca wyglądem przypomina jamnika jest czarna podpalana i bardzo przyjazna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Nie polegałabym na tym co oni sami pisza o warunkach, jakie proponują dla psiaków. Ktoś koniecznie powinien zrobić wizytę przed-adopcyjna. Jada na wieś, a niestety wiemy jakie maja warunki psy mieszkające przy budzie. Nie adoptowałabym psa nie sprawdziwszy uprzednio warunków w jakich będzie mieszkał.
Fundacja KASTOR może uregulować należność za sterylizację suni.

W celu uzyskania zgody na pokrycie należności za zabieg, po uzgodnieniu z lekarzem ceny zabiegu, należy wypełnić poniższą metryczkę i przesłać ją na adres Fundacji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Data i typ zabiegu:
Imię, płeć, waga, wiek psa:
Cena zabiegu:
Nazwa i adres Gabinetu Wet:
[B]Dane osoby zgłaszającej:[/B]
nazwisko i imię:
nick na Dogomanii
pełne dane adresowe:
nr telefonu:
adres e-mail:


Po zakwalifikowaniu do pokrycia kosztów zabiegu podam dalszy sposób postępowania.

Proszę nie płacić gotówką. Fundacja pokryje koszty przelewem na konto weta.[/QUOTE]
Bardzo dziękuję za pomoc jesteście wielcy :)

Link to comment
Share on other sites

dzisiejsze ogłoszenia, nie zaszkodzą
[url]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/piec-slicznych-puchatych-szczeniakow-szuk-domu-inaczej-schron-2067.htm[/url]
[url]http://tablica.pl/oferta/piec-slicznych-puchatych-szczeniakow-szuk-domu-inaczej-schron-ID1NZnF.html[/url] (czeka na moderację)
[url]http://podlaskie.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Piec-slicznych-puchatych-szczeniakow-szuk-domu-inaczej-schron-W0QQAdIdZ429954118[/url]
[url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,63986,Lw==.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shila1404']
Rodzice zgodzili się na to aby maluchy zostały jeszcze te dwa tygodnie pod warunkiem że chociaż część trafi do nowego domu.
Nie mogę ich trzymać tym bardziej że sama będę miałą swoje szczenięta. Jeśli nie oddam tych dwóch szczeniąt to w poniedziałek cała gromadka pojedzie do schronu...
Nie ma mnie w domu a rodzice zajmują się psami nie mogę na siłę kłócić się z rodzicami...
[/QUOTE]Tak zapytam, bo ponoć kto pyta nie błądzi...
masz rodowodową sukę? jaką?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...