Jump to content
Dogomania

NORA- po sterylizacji aborcyjnej, w dt. Prosi o ogłaszanie i pomoc w znalezieniu ds


Ania102

Recommended Posts

Aktywne ogłoszenia
    Cena Odpowiedzi
 

Od: 17 lip 
Do: 16 sie

256376037_3_94x72_suczka-przybleda-prosz
Suczka przybłęda, proszę pomóż !

Za darmo

  0
Wyróżnione do 25 lip
 
Statystyki:
  Wyświetleń: 220
 Tel: 52
 GG: 0
 Skype: 0
 Obserwuje: 0
 
 
Niestety obserwatorów na chwilę obecną brak :(
 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Właśnie miałam rozmowę telefoniczną ws. Norci, niestety ręce mi opadły :( Pan zadzwonił i zapytał o wiek, gdy powiedziałam, że ok.7-8 lat wówczas stwierdził, że jest za stara. Pan szuka młodego pieska dla swojego dziecka 3-letniego, gdyż  miało już kotka i prawie go zamęczyło :((( więc potrzebuje młodego i żwawego szczeniaka :((

Nie skomentuję takiej postawy......

 

Ps. Pieniążki za wrzesień wpłynęły - dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

UWAGA! Norci może szykuje się domek!!!!!!!

Zadzwonił Pan, że jest zainteresowany adopcją Norci, zaprosiłam, więc do nas na wizytę zapoznawczą i ....Panu Norcia bardzo się spodobała :) Jednak ma dwie córy z czego jedną 5 czy 6 latkę no i troszkę się obawiam ich relacji, ale wstępnie uzgodniliśmy, że Pan przyjedzie w weekend z rodzinką,  dziewczynki poznają Norcię, zobaczymy jak ona się zachowuje w stosunku do nowej rodzinki, pójdziemy sobie na spacerek i wówczas podejmiemy jakieś decyzje.

Co do Norci to bardzo przyjaźnie przyjęła Pana, a w szczególności smaczki którymi ją karmił i kusił, tak że aż polizała Jego po twarzy, na co Pan się tylko uśmiechnął :) Ja jestem dobrej myśli, ale poczekajmy do weekendu. 

Nie muszę chyba dodawać, że przesył dobrych myśli dla nowej rodzinki wskazany, prawda? :)

Link to comment
Share on other sites

No cóż...hm....na takie chwile warto czekać :)

Ogłaszam wszem i wobec, że Norcia już jest w nowym domku!!! Jeszcze jestem pełna emocji, więc napiszę tylko, że wizyta wypadła bardzo dobrze, rodzinka zachwycona Norcią, a i Norcia też ich polubiła. Bez chwili wahania podjęli decyzję o adpocji. Spisaliśmy wstępną umowę, oczywiście dałam jeszcze Państwu czas i zapewniłam, że mogą liczyć na moją pomoc i jeśli wystąpią jakieś nieprzewidziane okoliczności, że będą zmuszeni zrezygnować to zawsze, powtarzam zawsze mogą śmiało zadzwonić do mnie i podzielić się swoimi obawami. Zapewnili, że nic takiego się nie stanie. Umówiliśmy się na wizytę poadopcyjną za tydzień.

Nocia w wyprawce dostała swoje miseczki, smaczki,tabletki na odrobaczenie, karmę i puszki, jak przystało na taką dostojną pannę na wydaniu. Odprowadziłam ich do auta, pomogłam wsiąść Norce, gdyż wiem, że ona troszkę ma lęk przed jazdą samochodem, ale była spokojna, za to ja się popłakałam.

Teraz mi smutno i mam tysiące myśli, ale Państwo już dzwonili z pierwszymi nowinami, że dobrze, że ok, że byli już a nią w pobliskim parku, że biega po mieszkaniu i chyba troszkę mnie szuka, ale dziewczynki ją zajmują, więc kręci ogonkiem i biega za nimi.

Nie wiem jak wytrzymam ten tydzień...echhh.

Przepraszam, że tak chaotycznie, ale z jednej strony bardzo, ale to bardzo się cieszę Norci szczęściem, a z drugiej...no wiecie, to pierwsze chwile po rozstaniu, więc jest mi ciężko.

Zaraz napiszę smsa do Ani założycielki wątku, powiem o adopcji i żeby na chwilę obecną wstrzymała się z płatnością za kolejny miesiąc.

To chyba tyle.

Jeśli macie jakieś pytania to śmiało. Ja obiecuję, że będę trzymała rękę na pulsie, jutro zadzwonię i zapytam jak minęła noc i takie tam, oczywiście podzielę się informacjami na necie.

Ech Norcia czekałaś, czekałaś i ktoś się w końcu zakochał w Tobie dziewczyno :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czekałam na info jak na szpilkach! Cudnie, wspaniale, tak trzymać! Oby najbliższe dni nie przyniosły rozczarowania! Bardzo, bardzo się cieszę!!!! I czekam na info z nowego domku :). Michelle, dzięki bardzo za opiekę nad Norcią i wszystko, co dla małej robiłaś 0heart.gif

To ja dziękuję za wsparcie Cioteczkio, ale do rzeczy :)

Noc przebiegła spokojnie, Norcia spała z Państwem w łóżeczku przy głowie Pana :) Rano Pan wyszedł z nią na spacerek, a potem opiekę przejęły dziewczyny, czyli głaski i karmienie. Wczoraj Norcia zaszczekała na młodszą córkę gdy ta chciała wejść na kanapę, gdzie wylegiwała się Norcia, ale smaczek doprowadził do consensusu, że we dwie spokojnie się pomieszczą. Pan mówi, że Norcia szuka mnie po mieszkaniu i troszkę tęskni, ale dziewczynki starają się wówczas skierować jej uwagę na inne tory. Na chwilę obecną Państwo zadowoleni z naszej Pannicy :)

Link to comment
Share on other sites

Dobre wieści :) To naturalne, że Cię szuka-obawiałam się gorszej traumy. Nie jest źle-oby tak dalej! :)

O Bogowie a ja się boję, czy nie ucieknie, czy jest jej dobrze, czy dziewczynki jej nie męczą, czy nie przekarmiają jej, bo z Norci to straszny łasuch....jutro znowu zadzwonię, może będę trochę namolna, ale do weekendowej wizyty będę jak na szpilkach. 

Link to comment
Share on other sites

Wszystko ok :) Dzwoniłam i Norcia jest super, nie rozmyślili się, jest kochana i biega za dziewczynkami, bo ją dokarmiają, szczególnie ta młodsza, która teraz dzieli jedzenie na pół :) Początkowo Pan miał problem z zakładaniem Norci szelek, ale Pani pokazała, objaśniła i Norcia bezpiecznie śmiga po parku w szelkach. Dzisiaj chciała coś wciągnąć z ziemi, ale Pan w porę zareagował, a ja zastanawiam się ile kg w przeciągu tygodnia pies jest w stanie przybrać na wadze? Hm...chyba w niedzielę się przekonam.... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...