Jump to content
Dogomania

NORA- po sterylizacji aborcyjnej, w dt. Prosi o ogłaszanie i pomoc w znalezieniu ds


Ania102

Recommended Posts

Nie ma sprawy:lol:Tu link do bazarku.Info w pierwszym poscie co i jak.Zajmiecie sie tym prosze?
[h=3][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/254172-OG%C5%81OSZENIOWY-%21%21%21-20-og%C5%82osze%C5%84-za-2-50%21-dla-Tofika-i-mestudio-do-7-08"]OGŁOSZENIOWY !!! 20 ogłoszeń za 2,50! dla Tofika i mestudio do 7.08[/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cioteczki Norcia jest bardzo pojętna i robi duże postępy. Przyzwyczaiła się już do szeleczek i do smyczy, wychodzimy na spacery poza posesję, a ona jest bardzo grzeczna. Ostatnio nawet spuściłam ją w nagrodę ze smyczy i diabeł w nią wstąpił, wydarła do przodu, tak, że tylko dupkę widziałam jej i Lucy  :mdrmed:  

 

Zrobiłam fotkę dwóch "dupeczek"  :evil_lol:  ( po prawej Norcia, po lewej Lucy)

 

 

edfc68e907061bb9gen.jpg

 

Dziękuję za wpłatę i przepraszam, że tak późno melduję, gdyż pieniądze jak zawsze wpłynęły w terminie - raz jeszcze dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cioteczki,

 

mam dla Was ważną informację i proszę o zajęcie stanowiska, mianowicie:

z końcem roku, ewentualnie na przełomie stycznia - lutego przeprowadzę się do Wrocławia i będę mieszkać w bloku.

Zabiorę ze sobą Paluszka oraz mogłabym wziąć również Norcie, gdyż psy bardzo się zgrały i ładnie już chodzą na smyczy na spacery.

Jednak to nie będzie już dom z ogrodem, tylko mieszkanie w bloku z tarasem.

Piszę o tym nieco wcześniej byście miały czas na podjęcie decyzji czy poszukacie Norci innego DT czy mogę zabrać ją ze sobą.

 

PROSZĘ o wypowiedzi!

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem osobą odpowiedzialną i decyzyjną w sprawie Norci, ale wydaje mi się, że nowy DT dla Norci byłby stresem. Zna i ufa michelle04, ma psiego towarzysza. Nauczy się jak zachowywać się w mieście, jak mieszka się w bloku, a poza tym, może ktoś się w niej zakocha. Wrocław to większe pole manewru:)

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem osobą odpowiedzialną i decyzyjną w sprawie Norci, ale wydaje mi się, że nowy DT dla Norci byłby stresem. Zna i ufa michelle04, ma psiego towarzysza. Nauczy się jak zachowywać się w mieście, jak mieszka się w bloku, a poza tym, może ktoś się w niej zakocha. Wrocław to większe pole manewru:)

Dziękuję Cioteczko za wypowiedź. Twoja opinia jest dla mnie ważna, bo wspierasz Norcie słowem i czynem oraz jej los nie jest Ci obojętny.

Dziękuję za reakcję, to dla mnie bardzo dużo znaczy.

Link to comment
Share on other sites

:calus:

Co tu tak pusto? Nikt się Norcią nie interesuje, nikt nie zagląda? Hej, hej!

Jestem , jestem popieram w pełnej rozciągłości:)

Norcia kocha michelle i wszędzie będzie szczęśliwa ze swoją kochaną Pańcią:)

Przelew nieco spóźniony w drodze:)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję Cioteczki za dobre słowo i cieszę się z takich wypowiedzi :Rose:  :Rose:  :Rose:

Po przeprowadzce ruszymy z nowymi ogłoszeniami na Wrocław, może wówczas będzie większe zainteresowanie.

 

 

Przy okazji melduję, źe pieniążki wpłynęły jak zawsze w terminie - dziękuję

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...