Jump to content
Dogomania

NORA- po sterylizacji aborcyjnej, w dt. Prosi o ogłaszanie i pomoc w znalezieniu ds


Ania102

Recommended Posts

Dziekuje za informacje.

Zuzia po zabiegu na nastepny dzien dostawala Stomogryl20 po pol tabletki przez 6 dni.
Probowalam cos znalezc o tym antybiotyku ale nie za wiele jest.

Ona zaczela cos slyszec.Tylko ze nie wiem czy sie cieszyc bo strasznie reaguje,trzesie sie,chowa a najlepiej by w aucie siedziala.
To jest masakra,kazde pukniecie,jak cos upadnie wywoluje w niej panike.Nie wiem,naprawde nie wiem juz co robic.Jak jej pomoc.
Ona jest chora na serce,nie powinna sie wogole denerwowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Dziekuje za informacje.

Zuzia po zabiegu na nastepny dzien dostawala Stomogryl20 po pol tabletki przez 6 dni.
Probowalam cos znalezc o tym antybiotyku ale nie za wiele jest.

Ona zaczela cos slyszec.Tylko ze nie wiem czy sie cieszyc bo strasznie reaguje,trzesie sie,chowa a najlepiej by w aucie siedziala.
To jest masakra,kazde pukniecie,jak cos upadnie wywoluje w niej panike.Nie wiem,naprawde nie wiem juz co robic.Jak jej pomoc.
Ona jest chora na serce,nie powinna sie wogole denerwowac.[/QUOTE]

pikola, bo Ona chyba przyzwyczaiła się do tej wszechogarniającej ciszy i teraz się boi??

a Norka, rzeczywiście okrąglutka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Cioteczki, Norcia to mała kobietka i stwierdzenia w stylu *pulpecik* bardzo ją ranią :eviltong:[/QUOTE]

Och to prosze Norcie ode mnie przeprosic.Chyba mi wybaczy:loveu:
I wycalowac rubensowskie ksztalty Norci:eviltong:Teraz Norci chyba nie urazilam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kurde ona już rok czeka na dom. Michelle ona ma jeszcze takie odpały z warczeniem?
Kilka cioteczek wogóle nie wpłaca deklaracji ale może tak jak ja wypadły z dogo.
Postaram się je jakoś przywołać.

Zuzka dzięki bardzo za ogłoszenia, jeśli potrzebowałabyś transportu na trasie wawa świętokrzyskie to służę pomocą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Kurde ona już rok czeka na dom. Michelle ona ma jeszcze takie odpały z warczeniem?
Kilka cioteczek wogóle nie wpłaca deklaracji ale może tak jak ja wypadły z dogo.
Postaram się je jakoś przywołać.

Zuzka dzięki bardzo za ogłoszenia, jeśli potrzebowałabyś transportu na trasie wawa świętokrzyskie to służę pomocą.[/QUOTE]

Nie, nie ma, jest bardzo grzeczna i posłuszna i nawet już do ludzi, którzy nas odwiedzają, podchodzi na jednego głaska :loveu: Żeby tylko jej nie straszyć, nie łapać, nie przytulać na siłę itp nic wbrew jej woli, ona sama przyjdzie, gdy zapragnie głaskania czy miziania:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Śliczne zdjęcia:) Wpłaciłam za Norkę za 3 miesiące z góry, bo niedługo będzie mi ciężko finansowo ale może w między czasie Norka znajdzie domek.
Jutro robiąc przelew spiszę i uaktualnię wszystkie wpłaty.
Mizianki dla Norki[/QUOTE]

Ania, poslij mi nr konta, bo juz nie znajde,to przeleje jakis grosz.Masz stacjonarny tel teraz?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...