Jump to content
Dogomania

NORA- po sterylizacji aborcyjnej, w dt. Prosi o ogłaszanie i pomoc w znalezieniu ds


Ania102

Recommended Posts

[quote name='Ania102']Kochani sprawdzcie czy dobrze uzupełniłam wpłaty. Mój komputer został odwirusowany w końcu i jakoś powoli staram się ogarniać.
U mnie wydarzyło się wszystko chyba co mogło przez ten okres. A obecnie zmieniam miejsce zamieszkania i pracę i cholernie się boję, mam nadzieję, że zacznę troche lepszy etap swojego życia.
Michelle po wypłacie opłacę z góry dt Norki na jakieś 3 miesiące, później może być pod górkę, ale mam nadzieję, że wdroże się znowu w ten system i jakoś dam radę.
Nadal telefon milczy???

Wiecie co jest najgorsze muszę zostawić swoje suki i kota w domu rodzinnym bo koleżanka która przyjmuje mnie na tymczas nie zgadza się na ten pakiet:(

Wybaczcie, ze się tak wycofałam...[/QUOTE]

U mnie powinno byc jeszcze zaznaczone pazdziernik.Zostalo wyslane bodajze w sobote 60zl za dwa miesiace.
Kazdy miesiac placilam.


Ja tez mam straszny ten rok,operacja,wypadek samochodem,po miesiacu gradobicie samochodu,padaly kule 6 cm.
Ale to wszystko jest niewazne,najgorsze jest to ze moja sunia jest bardzo chora,3 razy juz ja reanimowalismy.Serduszko sie zatrzymalo.:placz:
Teraz juz jest w miare ale okolo miesiaca po tym nie bylam w stanie zyc..Chorowalysmy razem..

Ania trzymaj sie i pamietaj ze co nas nie zabije to nas wzmocni.
Bedzie dobrze.!Wszystko sie ulozy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Kochani sprawdzcie czy dobrze uzupełniłam wpłaty. Mój komputer został odwirusowany w końcu i jakoś powoli staram się ogarniać.
U mnie wydarzyło się wszystko chyba co mogło przez ten okres. A obecnie zmieniam miejsce zamieszkania i pracę i cholernie się boję, mam nadzieję, że zacznę troche lepszy etap swojego życia.
Michelle po wypłacie opłacę z góry dt Norki na jakieś 3 miesiące, później może być pod górkę, ale mam nadzieję, że wdroże się znowu w ten system i jakoś dam radę.
Nadal telefon milczy???

Wiecie co jest najgorsze muszę zostawić swoje suki i kota w domu rodzinnym bo koleżanka która przyjmuje mnie na tymczas nie zgadza się na ten pakiet:(

Wybaczcie, ze się tak wycofałam...[/QUOTE]

Aniu dobra decyzja!!! To normalne uczucie, że się boisz, ale jeśli będziesz otwarta na tą zmianę to wyjdzie z tego coś dobrego, czego Ci z serca życzę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']

Ja tez mam straszny ten rok,operacja,wypadek samochodem,po miesiacu gradobicie samochodu,padaly kule 6 cm.
Ale to wszystko jest niewazne,najgorsze jest to ze moja sunia jest bardzo chora,3 razy juz ja reanimowalismy.Serduszko sie zatrzymalo.:placz:
Teraz juz jest w miare ale okolo miesiaca po tym nie bylam w stanie zyc..Chorowalysmy razem..

Ania trzymaj sie i pamietaj ze co nas nie zabije to nas wzmocni.
Bedzie dobrze.!Wszystko sie ulozy![/QUOTE]

Cioteczko jesteś bardzo silna-szacunek, zdrowia dla suńci życzę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Kochani sprawdzcie czy dobrze uzupełniłam wpłaty. Mój komputer został odwirusowany w końcu i jakoś powoli staram się ogarniać.
U mnie wydarzyło się wszystko chyba co mogło przez ten okres. A obecnie zmieniam miejsce zamieszkania i pracę i cholernie się boję, mam nadzieję, że zacznę troche lepszy etap swojego życia.
Michelle po wypłacie opłacę z góry dt Norki na jakieś 3 miesiące, później może być pod górkę, ale mam nadzieję, że wdroże się znowu w ten system i jakoś dam radę.
Nadal telefon milczy???

Wiecie co jest najgorsze muszę zostawić swoje suki i kota w domu rodzinnym bo koleżanka która przyjmuje mnie na tymczas nie zgadza się na ten pakiet:(

Wybaczcie, ze się tak wycofałam...[/QUOTE]

Powodzenia i oby Twoje zwierzaki już niebawem mogły zamieszkać z Tobą :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Panna Marple']Ale słodzizna:loveu:. I to spojrzenie...fajne zdjęcie do ogłoszeń[/QUOTE]

Dobra myśl :razz: Zrobię nowe ogłoszenia z tą fotką jako pierwszą, obmyślę jakiś nowy tekst i może podam nr tel do Ciebie Aniu? Jeśli będzie jakiś *sensowny* odzew odeślesz zainteresowanych do mnie, co TY na to??
Zabieram się do roboty i czekam na odzew
Dziękuje Cioteczko Marple :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A może takie ogłoszenie - giselle skleciła je do naszej gazety, gdzie Norcia była ogłaszana:


[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Norka to około 5 letnia ślicznie umaszczona sunieczka.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Noreczka jest trochę bojaźliwa i smutna, bo głęboko w duszy siedzi pamięć[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana] o domku i ludziach którzy ja porzucili, ale wystarczy pogłaskać ją[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana] po ,,mopsikowym,,futerku dać smaczka i pobiegać po ogrodzie[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]a rozkwita bardzo kontaktową skorą do zabawy i wspólnych biegów psinką.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Noreczka kocha ludzi i toleruje psiaki i kociaki .[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Jest zaszczepiona i odrobaczona oraz jest po sterylizacji.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Czekamy na ludzi wrażliwych,a Norka na miłość.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Dobra myśl :razz: Zrobię nowe ogłoszenia z tą fotką jako pierwszą, obmyślę jakiś nowy tekst i może podam nr tel do Ciebie Aniu? Jeśli będzie jakiś *sensowny* odzew odeślesz zainteresowanych do mnie, co TY na to??
Zabieram się do roboty i czekam na odzew
Dziękuje Cioteczko Marple :loveu:[/QUOTE]

Jasne podaj mój nr, może akurat ktoś się zlituje. Myślę, że tekst ok, nie ma sensu oszukiwać albo czegoś ukrywać.

[quote name='pikola']Ja tez mam straszny ten rok,operacja,wypadek samochodem,po miesiacu gradobicie samochodu,padaly kule 6 cm.
Ale to wszystko jest niewazne,najgorsze jest to ze moja sunia jest bardzo chora,3 razy juz ja reanimowalismy.Serduszko sie zatrzymalo.:placz:
Teraz juz jest w miare ale okolo miesiaca po tym nie bylam w stanie zyc..Chorowalysmy razem..[/QUOTE]

Pikolo a ile sunia ma lat?

Jestem już w wawie, tęsknie za moimi sukami. Nie wiem czy jestem w stanie się utrzymać, jak nie znajdę drugiej pracy to będzie ciężko. Chciałabym żeby ten przeklęty rok w końcu się skończył.

Link to comment
Share on other sites

Nowe ogłoszenia Norci

[URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/dasz-jej-szanse-na-prawdziwy-dom-22970467.html[/URL]

[URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/dzierzoniow/dasz-jej-szanse-na-prawdziwy-dom-532049174?Guid=141a37c3-84c0-a20b-2744-b000fffd7462[/URL]

na Tablicy za chwilę będzie aktywne

Link to comment
Share on other sites

Dzięki michelle:) Miałam dziś do Ciebie zadzwinić ale w końcu rozgadałam się z koleżanką z byłej pracy. Efektem wszystkich moich doświadczeń tegorocznych była wyprowadzka i zmiana życia, dziewczyny jest mi fatalnie. Jestem z dala od wszystkiego co kocham ale innego wyjścia nie miałam. W dodatku to nie moje miejsce i ciągle jestem na rozdrożu.
Kochana zapłacę za Norcię teraz za 3 miesiące czyli do stycznia i mam ogromną nadzieję że znajdzie domek w końcu.
Pikolo jaki antybiotyk brała Zuzia po czyszczeniu zębów? Być może to efekt uboczny antybiotykoterapii...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Jesiennie u was, najlepiej dla Norki gdyby trafiła do domku gdzie byłby już jakiś czworonog.[/QUOTE]
Święte słowa, szybciej by się zaaklimatyzowała, bo Norcia bardzo przywiazuje się do psich towarzyszy, przeżywa każdą adopcję, popiskiwała za Panną Kitką, a teraz troszkę za Surinką i Tupciem [']

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Zapisuję sobie wątek:-)
Nie mam czasu przeczytać wątku.Gdzie obecnie przebywa suczka,gdzie ew.jest opcja jej dowozu-są jakieś "stałe złącza" z PDT?[/QUOTE]
Witaj Cioteczko,
Norcia przebywa w woj dolnośląskim, w okolicy takich większych miast jak Dzierżoniów i Świdnica, ze swojej strony mogę ją dowieźć w granicy 150-200 km, kontakt ze mną: 502 298 088
Nieśmiało zapytam, czy jakiś domek byłby zainteresowany adopcją Norci? Jeśli tak to wszystko jest do dogrania, bo Norcia już tak długo czeka na swoją szansę :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']A michelle o inne psiaki jest jakiś odzew?[/QUOTE]
Aniu, w tak zwanym międzyczasie do domku wyfrunęła Panna Migotka, Suri oraz Hrabal (choć ten po rocznym pobycie i jednej nieudanej adopcji) tylko Norcia i Palomek nie mają wzięcia oraz z tych większych to Kesh i lucy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Aniu, w tak zwanym międzyczasie do domku wyfrunęła Panna Migotka, Suri oraz Hrabal (choć ten po rocznym pobycie i jednej nieudanej adopcji) tylko Norcia i Palomek nie mają wzięcia oraz z tych większych to Kesh i lucy[/QUOTE]

Norcia i Palomek to się zasiedzieli :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Zuzia ma prawie 13 lat.
Dokladnie co do miesiaca nie wiem,od maja 2001 u nas.
Zostala zabrana z ulicy.
Jestesmy po czyszczeniu zabkow,zeby piekne ale przestala slyszec:placz:
Slyszalyscie o takim przypadku?[/QUOTE]
Ja się spotkałam po lekach na babeszjozę, ale i któryś antybiotyk może tak działać :(.
[COLOR=#3C3C3C][FONT=Tahoma]5. Uszkodzenie ototoksyczne[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3C3C3C][FONT=Tahoma]- niektóre antybiotyki i salicylany
[/FONT][/COLOR]
[LIST]
[*][B][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Gentamycyna"]gentamycyna[/URL][/B], [B][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Tobramycyna"]tobramycyna[/URL][/B] - antybiotyki o porównywalnym toksycznym wpływie na narząd słuchu i równowagi
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...