Jump to content
Dogomania

Szukamy domow dla psów z Harbutowic


krakowianka.fr

Recommended Posts

[quote name='Pysia']Nie znoszę tego wszystkiego! Ludzie opanujcie się! Pomagamy psom i tak ma byc a nie przepychać się. Dla mnie jest ważne kto co zrobił dla psów. A[B] iwoniam[/B] choć osobiście jej nie znam to pomogła mi BARDZO gdy ją o pomoc poprosiłam. Nie dla siebie prosiłam ale dla psa. Zresztą niejednego! I NIC w zamian nie chciała! Nic dla mnie nie jest takie ważne jak czyny a tutaj czyny mówią same za siebie. Ogrom psów znalazło pomoc i to jest wazne. Przepychanki to jakaś masakra... Nie rozumiem tego.[/QUOTE]
Zgadzam sie z Twoim wpisem.
[B] Iwoniam[/B] wklej zdjecia Trufli zaczynamy nowy rok niech zacznie sie milo:lol:Znam Cie z watkow i wiem ile zrobilas,robisz dla zwierzakow.
Ten stary rok zakoncze cytatem:
"Nie musisz nic udowadniać komukolwiek. Cała rzecz w tym, czy to, co robiłeś, wykonałeś najlepiej jak umiałeś" H. Jackson Brown

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']a ty sie skad wzielas, z choinki spadlas...? nagle sie pojawiasz, nie masz ZADNEGO pojecia nt watkow i psow na nich, a ladujesz takie oskarzenia, ze az sie niedobrze robi....
moze warto byloby najpierw poczytac watki a nie wierzyc w cos co ci postrafi barb albo Malgoska powiedziec,.. zadna z nich nawet do iwoniam nie napisze sms's albo nie zadzwoni i to od poczatki wojny ktora rozpetaly
i tak sie sklada, ze nie dzwonily i nie pisaly, bo telefon zapamietuje wszystko....[/QUOTE]

[quote name='lika1771']Zgadzam sie z Twoim wpisem.
[B] Iwoniam[/B] wklej zdjecia Trufli zaczynamy nowy rok niech zacznie sie milo:lol:Znam Cie z watkow i wiem ile zrobilas,robisz dla zwierzakow.
Ten stary rok zakoncze cytatem:
"Nie musisz nic udowadniać komukolwiek. Cała rzecz w tym, czy to, co robiłeś, wykonałeś najlepiej jak umiałeś" H. Jackson Brown[/QUOTE]

Dokladnie, dokladnie pomagamy psom więc dogomaniacy (a nie tylko barb i Malgoska) domagają i będą się domagać aktualnego zdjęcie Trufli, ktora podobno została się 15 grudnia zeszlego roku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']a ty sie skad wzielas, z choinki spadlas...? nagle sie pojawiasz, nie masz ZADNEGO pojecia nt watkow i psow na nich, a ladujesz takie oskarzenia, ze az sie niedobrze robi....
moze warto byloby najpierw poczytac watki a nie wierzyc w cos co ci postrafi barb albo Malgoska powiedziec,.. zadna z nich nawet do iwoniam nie napisze sms's albo nie zadzwoni i to od poczatki wojny ktora rozpetaly
i tak sie sklada, ze nie dzwonily i nie pisaly, bo telefon zapamietuje wszystko....[/QUOTE]


I to jest odpowiedź. konkretna, na zadane pytania, uczciwa i uprzejma.
:tree1: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dokladnie, dokladnie pomagamy psom więc dogomaniacy (a nie tylko barb i Malgoska) domagają i będą się domagać aktualnego zdjęcie Trufli, ktora podobno została się 15 grudnia zeszlego roku.[/QUOTE]

to prawda, szkoda, że wydaje się to niezrozumiałe niektórym dogomaniakom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Zgadzam sie z Twoim wpisem.
[B] Iwoniam[/B] wklej zdjecia Trufli zaczynamy nowy rok niech zacznie sie milo:lol:Znam Cie z watkow i wiem ile zrobilas,robisz dla zwierzakow.
Ten stary rok zakoncze cytatem:
"Nie musisz nic udowadniać komukolwiek. Cała rzecz w tym, czy to, co robiłeś, wykonałeś najlepiej jak umiałeś" H. Jackson Brown[/QUOTE]

Świetny cytat. Szkoda tylko, że iwoniam nigdy nie stosowała go oceniając innych

Link to comment
Share on other sites

Pixi jest w domu u pani, która początkowo miała adoptować Srebrną Sonię - w Krakowie.
unia szybko nauczyła się chodzić po schodach, przytula się i śpi blisko właścicieli.

Niedawno, po krótkiej, ale dość ciężkiej chorobie umarła Bela - taka onkowata sunia, która mieszkała z Maxem.
Nie skusiła się na mieszkanie w domu, wolała zagrodę Maxa w ich M2.
Leczenie niestety nie przyniosło efektów.

Ponad 2 tygodnie temu, po długim leczeniu nerek, umarł Agat (ten jednooki).
To już był staruszek, ale mimo wszystko szkoda maluszka.
Otrzymywał leki, kroplówki.
Panie doktor z Dobrego Weterynarza bardzo mu pomogły.

W Winiarach niedawno odeszła Felcia - także bardzo wiekowa sunia, jedna z ukochanych psinek pani Małgosi, która pozostała z p. Jurkiem gdy p. Małgosia przejęła opiekę po zmarłej siostrze.

Do Harbutowic przywieziono niedawno sunię po zmarłej pani.
Sunia ta, po dwóch dniach, trafiła do nowego domu także do starszej pani, w środę była sterylizowana w D.W., rodzina bardzo ją pokochała.

Dziś trzymajcie kciuki za Tosię (tę w typie husky), bo z tego, co się orientuję dziś miała zostać zawieziona do rodziny w Skawinie.

Była pewna osoba bardzo zainteresowana Gajunią, ale póki co sprawa w toku.

Dziś telefonowała pani o Aresika. Bardzo fajna, konkretna.. rozmawiałyśmy dość długo. Miała bokserka, niedawno jej odszedł..
Ma przyjechać do Harbutowic i poznać chłopaka. Miejmy nadzieję, że wszystko się powiedzie i także on lub inny piesek znajdzie wspaniały domek.



[quote name='Rudzia-Bianca']Dobra wiadomość z Harbutowic - Pixie ma dom :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Tosia pojechała wczoraj do Skawiny . Za jakiś czas odwiedzi ją koleżanka, ,która pracuje w Skawinie sprawdzić jak sobie mała radzi na nowych włościach :)[/QUOTE]


Dzięki za potwierdzenie.


U Figuni super -właśnie wróciła z właścicielami z Drezna.
Uwielbia podróżować.

u Pixi także dobrze - lęki "schodowe" pokonane :)


Rudzia - Dinka jest prześliczna ! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']zapisuję wątek ... .
iwoniam ??? cioteczki pomogły, splacily dlug w hoteliku za trufelke.. . . a ty tak odwdzięczasz???[/QUOTE]

iwoniam wolno.
zgodnie z p 1 i 2, dwupunktowego kodeksu postępowania KTOZ
punkt 1. inspektorom KTOZ wszystko wolno i nikomu nie muszą się tłumaczyć
a co zrobić jak inspektorzy KTOZ coś robią złe ?
Wówczas ma zastosowanie punkt 2 tego kodeksu
p.2 patrz p 1.
:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']od lipca 2012 roku do 01.11.2013 na dt iwoniam przelałam z bazarków (moich, a robili również inni) oraz wpłat dogomaniaków [B]ponad 10 tysięcy złotych;[/B] uważasz że w związku z tym nie należy nam się informacja na temat zwierząt które posiada, a za które płaciliśmy???[/QUOTE] ile :crazyeye::crazyeye::crazyeye: a gdzie sa fa z tych DT.

Link to comment
Share on other sites

Wiesci od pani Gosi z Harbutowic - do domu pojechał dziś Hrabia , ale kciuki potrzebne bardzo bo chłopak nie radzi sobie ze schodami . Pani zakochana w nim po uszy, wcześniej przyjeżdżała do Hrabiego wyprowadzać go na spacery a dziś pojechali wspólnie do domu .
Tak bardzo bym chciała żeby mu się udało .Szczęścia panie Hrabio :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca'][IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1000717_206516922837716_566771855_n.jpg[/IMG]

mój ukochany Totek ma swój dom , w Myślenicach :)
Szczęścia szczęścia kochany :)[/QUOTE]

Adopcja przeprowadzona przeze mnie.
Obie panie pełne zapału i miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Totek to cudowny piesek, zasługuje na wspaniały dom.
Będzie mieć w domu czworonożnego towarzysza.



[quote name='Rudzia-Bianca']Wiesci od pani Gosi z Harbutowic - do domu pojechał dziś Hrabia , ale kciuki potrzebne bardzo bo chłopak nie radzi sobie ze schodami . Pani zakochana w nim po uszy, wcześniej przyjeżdżała do Hrabiego wyprowadzać go na spacery a dziś pojechali wspólnie do domu .
Tak bardzo bym chciała żeby mu się udało .Szczęścia panie Hrabio :)[/QUOTE]


Byłam dziś u Hrabiego.
Jest już wyszczotkowany, ma wyczyszczone uszka i był na wizycie u lekarza weterynarii.
Na spacerze (boi się jeszcze trochę schodów, ale pierwszy strach przełamany) tak mu ogon z radości chodził, że nowi opiekunowie byli pod wrażeniem.
Na razie nie jest źle, na koty zareagował bardzo spokojnie.
Trzymamy kciuki, aby było tylko lepiej.



ps. otrzymałam dziś na email informację, że ponoć Malgoska przelała na moje konto ponad 10 tysięcy złotych.
Nie jest to prawda.
Mam wszystkie przelewy i zrobiłam ich kopię.
To są fałszywe oskarżenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska'][B]Pysia[/B] od lipca 2012 roku do 01.11.2013 na dt iwoniam przelałam z bazarków (moich, a robili również inni) oraz wpłat dogomaniaków ponad 10 tysięcy złotych; uważasz że w związku z tym nie należy nam się informacja na temat zwierząt które posiada, a za które płaciliśmy???
To chyba nie jest mała kwota, wejdź na wątki i zobacz kiedy pojawiła się jakakolwiek ostatnia informacja i zdjęcia na temat psów, na które płaciliśmy wszyscy, a potem pisz.

I powtarzam kolejny raz, nie interesuje mnie ktoz i inne instytucje, interesuje mnie wyłącznie sprawa potraktowania ludzi, (którzy Pysia również pomagali zwierzętom-wpłacając swoje pieniądze-nie sądzisz?) i nikt nie będzie się tu kłaniał nikomu, czekamy na informacje od dawna; jesli ktoś zarabia przez dogomanie na utrzymanie swoich podopiecznych to jest zobowiązany również do informowania o losie psów, które są z tego utrzymywane.[/QUOTE]

[quote name='iwoniam']Adopcja przeprowadzona przeze mnie.
Obie panie pełne zapału i miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Totek to cudowny piesek, zasługuje na wspaniały dom.
Będzie mieć w domu czworonożnego towarzysza.






Byłam dziś u Hrabiego.
Jest już wyszczotkowany, ma wyczyszczone uszka i był na wizycie u lekarza weterynarii.
Na spacerze (boi się jeszcze trochę schodów, ale pierwszy strach przełamany) tak mu ogon z radości chodził, że nowi opiekunowie byli pod wrażeniem.
Na razie nie jest źle, na koty zareagował bardzo spokojnie.
Trzymamy kciuki, aby było tylko lepiej.



ps. otrzymałam dziś na email informację, że ponoć Malgoska przelała na moje konto ponad 10 tysięcy złotych.
Nie jest to prawda.
Mam wszystkie przelewy i zrobiłam ich kopię.
To są fałszywe oskarżenia.[/QUOTE]


czytaj ze zrozumieniem
na dt iwoniam
to co zostało przelane na psy którymi się 'zajmowałas'. W różne miejsca kazałaś przelewać pieniądze z bazarków i wpłat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Adopcja przeprowadzona przeze mnie.
Obie panie pełne zapału i miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Totek to cudowny piesek, zasługuje na wspaniały dom.
Będzie mieć w domu czworonożnego towarzysza.






Byłam dziś u Hrabiego.
Jest już wyszczotkowany, ma wyczyszczone uszka i był na wizycie u lekarza weterynarii.
Na spacerze (boi się jeszcze trochę schodów, ale pierwszy strach przełamany) tak mu ogon z radości chodził, że nowi opiekunowie byli pod wrażeniem.
Na razie nie jest źle, na koty zareagował bardzo spokojnie.
Trzymamy kciuki, aby było tylko lepiej.



ps. otrzymałam dziś na email informację, że ponoć Malgoska przelała na moje konto ponad 10 tysięcy złotych.
Nie jest to prawda.
Mam wszystkie przelewy i zrobiłam ich kopię.
To są fałszywe oskarżenia.[/QUOTE]

Jeśli jiwoniam ma czas na wizytę u Hrabiego to może znajdzie się parę minut na zrobienie zdjęcia Trufelki.
Swoja droga jest smutne , że dla iwoniam najważniejsze jest wyszczotkowanie Hrabiego, o czym zawiadamia w pierwszych słowach. A swoja droga po co iwoniam pojechała do Hrabiego? Podpiąć się pod adopcyjny sukces by mieć o czym pisać i odwrócić uwagę od Trufelki ? I rozliczeń ? Inspektorzy KTOZ tak maja że na pytania niewygodne z zasady nie odpowiadają.

A Hrabiemu powodzenia. Niech się Pan trzyma drogi Hrabio i odwzajemni uczucia kobiety, która , jak pisze Rudzia Blanka zakochała się w Panu. Z miłości można zrobić wszystko , także nauczyc się chodzić po schodach. Powodzenia drogi Hrabio.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...