Jump to content
Dogomania

Szukamy domow dla psów z Harbutowic


krakowianka.fr

Recommended Posts

Kropeczka pięknaaaa.Taka troszku Ramzesowata. Już się Agata Pe czai,zeby sobie cudo poogłaszać.
Trzymam kciuki za aklimatyzację Miodzi. A gdyby ktoś pytał o nia jeszcze i koniecznie chciał jamnikowatą sunię to mamy namiary na takie cudeńko na śląsku

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/577/a1tl.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4091/a1tl.jpg[/IMG][/URL]

A Agata Pe też chyba ma jakąś jamniczkę której szuka domu....Pamiętajcie o nas jakby cło.....;););)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']adopcja Dolly do Warszawy nie dojdzie do skutku, bo pani adoptowała w miniony czwartek suczkę ze schroniska w Warszawie[/QUOTE]

Szkoda kurcze , ona powinna iść do domu który będzie ją odchudzał bo za chwile padną jej stawy :(

A domek dla Kropeczki namyślił się ? Weronika z gabinetu w Suchej , pokazała ją pani która szuka małego psiaka , ale niestety nie zdecydowała się na Kropkę , stwierdziła że chciałaby pieska . Wysłałam do gabinetu linki do galerii Totka, Smyka , Negritka bo oni najmniejsi w Harbutowicach a i jeszcze Iryska . Może któryś się spodoba . Pani podobno super, klientka wetek z Suchej , uśpiła niedawno swojego starszego chorego pieska .

Agata P jak będziesz robić ogłoszenia dla Kropeczki to już innym tekstem niż ten z fb . Malutka już nie sika w domu, ładnie sygnalizuje, że chce wyjść , ładnie je , jest posłuszna, nie boi się już tak bardzo , choć oczywiście jeszcze całkiem odważna nie jest, no i trzeba jeszcze popracować nad jej krzykami jak zostaje sama , ale już idzie jej to coraz lepiej ;) Dzięki wielkie :loveu:

Savcia ale się rozkręciłaś :)

Link to comment
Share on other sites

dalam znac nt tej psinki ze Ślaska pani od Daisy (moja ex tymczasowiczka)bo ta psinka to prawie jej kopia
jak cos da znac


[quote name='savahna']Kropeczka pięknaaaa.Taka troszku Ramzesowata. Już się Agata Pe czai,zeby sobie cudo poogłaszać.
Trzymam kciuki za aklimatyzację Miodzi. A gdyby ktoś pytał o nia jeszcze i koniecznie chciał jamnikowatą sunię to mamy namiary na takie cudeńko na śląsku

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/577/a1tl.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4091/a1tl.jpg[/IMG][/URL]

A Agata Pe też chyba ma jakąś jamniczkę której szuka domu....Pamiętajcie o nas jakby cło.....;););)[/QUOTE]

co do Dolly to tak, Malgosia sie tez tym martwi, że sunia ma tendencję do tycia. Ogranicza jej jedzenie, ale jej najbardziej potrzebny jest ruch - duzo ruchu

nt Kropeczki nie mam wiesci, czyli... raczej nic z tego...
tak jakby po prostu nie mozna bylo smsa napisac



wiecie... wszystkie tel, ktore dzwonia o psy telefonuja, ze "zabil im sa samochod" i wszystkie w ten desen.
wszyscy wypuszczali na ulice bez smyczy, pies zginal pod kolami, a CI chca kolejnego
same takie telefony !!!
:(

Link to comment
Share on other sites

Ja ja robiłam Kropeczce ogłoszenia to zmieniłam tekst że nie sika i mniej się boi, można wejść w ogłoszenie i poczytać;)

a tu aktualne zestawienie ogłoszonych:):
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=arial][B][COLOR=#333333]1. Dobosz - MA OGŁOSZENIA
2 i 3. Tina i Sara - [/COLOR][/B]---[/FONT][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[B][COLOR=#333333]4. Tosca (Tosia) - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]5. Filon/Bej - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]6. Dolly - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]7. Wilma - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]8. Smyk - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]9. Hrabia - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]10. Czester - [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]MA OGŁOSZENIA[B][B][B][B][B][B][B]
[B][COLOR=#333333]11. Gaja - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]12. Alex - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]13. Myszka - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]14. Irys - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]15. Negritek - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]16. Awa - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]17. Bingo - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]18. Figa - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]19. Karat - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]20. Nugat - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]21. Kropeczka - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]22. Grom - [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]MA OGŁOSZENIA[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[B][COLOR=#333333]23. Lala - [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]MA OGŁOSZENIA[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[B][COLOR=#333333]24 i 25. Żaklinka i Żazunia - [/COLOR]MAJĄ OGŁOSZENIA(2razy)
26. [B][COLOR=#333333]Dora - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]27. Bambiś - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]28. i 29. Pixi i Dixi - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]30. Ajsza - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA(nawet 2 razy[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG])
[B][COLOR=#333333]31. Łatek - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA(2razy)
[B][COLOR=#333333]32. Kora - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]33. Totek - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]34. Tajfun i Trolik - [/COLOR]MAJĄ OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]35. Szczęściarz - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA(2razy[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG])
[B][COLOR=#333333]36. Biszkopt - [/COLOR]MA DOM
[B][COLOR=#333333]37.Miodzia - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]38. Misia - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA(2razy)
[B][COLOR=#333333]39. Bronia - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]40. Fafel - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B]41. Amorek - MA OGŁOSZENIA(2razy[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG])
[B]42. Ares - MA OGŁOSZENIA[B]
43. Mira - MA OGŁOSZENIA[B]
44. Astor - [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]MA OGŁOSZENIA
45. Leda - [/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B]MA OGŁOSZENIA[/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B]
46 Gruszka - ---
47. Gofi - ---
48. Nesca- MA OGŁOSZENIA[/B][/B][/B][/B][/B][/B]

Edited by Justyna Lipicka
Link to comment
Share on other sites

Trofik
zaden pies nie będzie trolem ;)))

od razu jak go zabrałam to mu imię zmieniłam, ale jakoś to gorsze zapadło w ucho :/
troli tu mamy aż nadto ;)



[quote name='Alojzyna']Kropeczka na fb ma już zmieniony tekst ;) teraz idę zmienić u Tajfuna i Trolika (Trolik czy Trofik? bo już się gubię)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

imponująco wygląda ta lista

:)
[quote name='Justyna Lipicka']Ja ja robiłam Kropeczce ogłoszenia to zmieniłam tekst że nie sika i mniej się boi, można wejść w ogłoszenie i poczytać;)

a tu aktualne zestawienie ogłoszonych:):
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=arial][B][COLOR=#333333]1. Dobosz - MA OGŁOSZENIA
2 i 3. Tina i Sara - [/COLOR][/B]---[/FONT][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[B][COLOR=#333333]4. Tosca (Tosia) - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]5. Filon/Bej - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]6. Dolly - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]7. Wilma - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]8. Smyk - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]9. Hrabia - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]10. Czester - [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]MA OGŁOSZENIA[B][B][B][B][B][B][B]
[B][COLOR=#333333]11. Gaja - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]12. Alex - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]13. Myszka - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]14. Irys - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]15. Negritek - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]16. Awa - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]17. Bingo - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]18. Figa - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]19. Karat - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]20. Nugat - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]21. Kropeczka - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]22. Grom - [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]MA OGŁOSZENIA[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[B][COLOR=#333333]23. Lala - [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]MA OGŁOSZENIA[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[B][COLOR=#333333]24 i 25. Żaklinka i Żazunia - [/COLOR]MAJĄ OGŁOSZENIA(2razy)
26. [B][COLOR=#333333]Dora - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]27. Bambiś - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]28. i 29. Pixi i Dixi - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]30. Ajsza - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA(nawet 2 razy;-))
[B][COLOR=#333333]31. Łatek - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA(2razy)
[B][COLOR=#333333]32. Kora - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]33. Totek - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]34. Tajfun i Trolik - [/COLOR]MAJĄ OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]35. Szczęściarz - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA(2razy:smile:)
[B][COLOR=#333333]36. Biszkopt - [/COLOR]MA DOM
[B][COLOR=#333333]37.Miodzia - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]38. Misia - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA(2razy)
[B][COLOR=#333333]39. Bronia - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]40. Fafel - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B]41. Amorek - MA OGŁOSZENIA(2razy:smile:)
[B]42. Ares - MA OGŁOSZENIA[B]
43. Mira - MA OGŁOSZENIA[B]
44. Astor - [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]MA OGŁOSZENIA
45. Leda - [/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B]MA OGŁOSZENIA[/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B]
46 Gruszka - ---
47. Gofi - ---
48. Nesca- MA OGŁOSZENIA[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

poprosze kontakt do osb majacych jamniowate sunie
teraz rzecz jasna mam telelfon za telefonem O MIODZIĘ
ZAWSZE tak jest..

zdjęcia to podstawa
ładne zdjecia i malunia miała dom raz dwa.
ale... ona czekala wlasnie na ten dom, bo domek super


[quote name='savahna']Kropeczka pięknaaaa.Taka troszku Ramzesowata. Już się Agata Pe czai,zeby sobie cudo poogłaszać.
Trzymam kciuki za aklimatyzację Miodzi. A gdyby ktoś pytał o nia jeszcze i koniecznie chciał jamnikowatą sunię to mamy namiary na takie cudeńko na śląsku

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/577/a1tl.jpg/"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4091/a1tl.jpg[/IMG][/URL]

A Agata Pe też chyba ma jakąś jamniczkę której szuka domu....Pamiętajcie o nas jakby cło.....;););)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszę Kropeczkę jutro,może na Katowice ?(sugestia savahny)
Co do jamnisi to jest do oddania czarna ok.2 letnia u moich sąsiadów.
Przygarnęli ją ,bo ktoś chciał się pozbyć ,ale sunia mieszka w kojcu z onką więc na zimę tam nie może zostać.
Jutro postaram się zrobić jakieś fotki.
I na pewno trzeba będzie ją ciachnąć. Teraz ma cieczkę niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata P']Ogłoszę Kropeczkę jutro,może na Katowice ?(sugestia savahny)
Co do jamnisi to jest do oddania czarna ok.2 letnia u moich sąsiadów.
Przygarnęli ją ,bo ktoś chciał się pozbyć ,ale sunia mieszka w kojcu z onką więc na zimę tam nie może zostać.
Jutro postaram się zrobić jakieś fotki.
I na pewno trzeba będzie ją ciachnąć. Teraz ma cieczkę niestety.[/QUOTE]

Śląsk jest fajny , tam zwykle dobre domu się znajdują :) Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']
etam porażka Ikusiu... pogadałyśmy przynajmniej.
przypuszczam, że to spotkanie to było to jedno, z nieplanowanych. w następną niedzielę pod Dżokiem będzie tłum :)

Ikusiu
to ja teraz poproszę takie ładne podsumowanie - 6 zdjęć Twoich maluchów, podpisy kto jest kto pod każdym i które maleństwo ma dom, a ja już to wkleję gdzie trzeba )

mam dobre wieści
Tajfun ma się wyśmienicie, a Trofik. LEPIEJ !!!
Trofik wychodzi z choroby !!!
Dziś, po 10 dniach, zrobił ładną, niekrwawą kupkę. Nie wymiotuje, ma apetyt. Wraca do zdrowia. Leczenie trwać będzie jeszcze długo pewnie, ale najważniejsze, że się udało :)[/QUOTE]

No tak, spotkanie z Tobą, innymi wolontariuszami to sama przyjemność! Może dlatego, że nie było odwiedzających, to od opiekunów bił taki ogromny spokój. I radość z tego, co się robi dla zwierzaków, i przyjemność. Wśród Was jestem "normalna" a nie: "niepoważna, po co się tak męczysz?"

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii może rzeczywiście nie do końca ta akcja była taka nieudana.
Wczoraj odbyła się wizyta PA u państwa, którzy odwiedzili pieski na akcji. Wprawdzie w sobotę nie byli zdecydowani na adopcję, ale już w niedzielę poszukiwali kontaktu w sprawie adopcji. Od Pani Marzanny z KTOZ dostali namiary na Iwoniam, bo troszkę pomieszali szczeniaki. Docelowo zdecydowali się na Bountisia. Oby był szczęśliwy! Kupią tylko karmę itp i chłopak pojedzie do domu. Mam nadzieję, że zaprzyjaźni się z kotkami w ilości sztuk dwa, choć wczoraj dostał po pysiu od jednego. Potem z konta nie wyszedł ze strachu. Z moim Rumcajsem szaleją tak, że po jakimś czasie obaj padają rozpłaszczeni jak żaby. Karmi nie spoufala się z takim szkrabem, co tam będzie sobie gówniarz pozwalał na poufałości:mad:, a Bounty rozumie jej pchhhhhhh i przestaje zaczepiać. Topik chętnie by się poprzytulał, ale kiedy radość życia malucha za bardzo rozpiera, to profilaktycznie wskakuje na drapak i obserwuje z zainteresowaniem szkraba z wyżyn. No cóż, inne kotki będą się teraz opiekować moim szczeniaczkiem....
Zestawienie szczeniąt zrobię w najbliższym czasie, tylko oddechu nie mogę złapać po urlopie.

Dałam wczoraj namiary na Tajfuna i Trolika/Trofika dwu osobom (Trolik ładne imię, ładny szczeniak, w niczym mu imię uroku nie ujmuje!!!!). Czy oni mają ogłoszenia? Proszę o link. BARDZO mnie cieszy poprawa zdrówka. Czy on był cięty w końcu?

[quote name='Malgoska'][URL]http://wyborcza.pl/1,75478,14387208,Jak_gminy_pozbywaja_sie_bezdomnych_zwierzat___wstrzasajacy.html[/URL][/QUOTE]

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrr
[quote name='iwoniam']nt Kropeczki nie mam wiesci, czyli... raczej nic z tego...
tak jakby po prostu nie mozna bylo smsa napisac

wiecie... wszystkie tel, ktore dzwonia o psy telefonuja, ze "zabil im sa samochod" i wszystkie w ten desen.
wszyscy wypuszczali na ulice bez smyczy, pies zginal pod kolami, a CI chca kolejnego
same takie telefony !!!
:([/QUOTE]

Najciekawsze w tym jest to, że dla nich to, że pies zginął pod kołami, to rzecz naturalna, prawda?

[quote name='Alojzyna']Kropeczka na fb ma już zmieniony tekst ;) teraz idę zmienić u Tajfuna i Trolika (Trolik czy Trofik? bo już się gubię)[/QUOTE]

Dla mnie już chyba zostanie Trolik:evil_lol:

Pod Dżokiem możesz na mnie liczyć Iwoniam.

Masza44, wyślę dzisiaj PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']poprosze kontakt do osb majacych jamniowate sunie
teraz rzecz jasna mam telelfon za telefonem O MIODZIĘ
ZAWSZE tak jest..

zdjęcia to podstawa
ładne zdjecia i malunia miała dom raz dwa.
ale... ona czekala wlasnie na ten dom, bo domek super[/QUOTE]

Wysłałam propozycje na maila , może któremuś się poszczęści .

Link to comment
Share on other sites

Rudzia, ale ona sobie przeciez super radzi, jak pies nie chodzi, to ja sie pisze na operacje, ale ona ma te nozki krzywe i tak juz sie nauczyla lazic (biegac....!)
czy taka operacja mialaby w ogole sens?
to jest malizna, moze lepiej nie ryzykowac?
[quote name='Rudzia-Bianca']No niestety nie najlepsze wieści z gabinetu :( , złamanie łapeczki stare , kości przesunięte , zabieg nie daje żadnej gwarancji , że Kropeczka będzie mogła stawać na łapce. Weronika nie podejmie się zabiegu , wg niej nie ma to sensu . Na szczęście mała radzi sobie świetnie mimo tego że nie staje na tej łapince i nie przeszkadza jej to być najszybszym psem w ogródku Jutro po pracy jadę po maleńką i szybko ją sterylizujemy i będzie mogła iść do domu - komu maleństwo cudowne ? Już nie jest tak strachliwa, pięknie sygnalizuje ze chce wyjść za potrzebą , coraz dłużej zostaje bez krzyku i straszna z niej przytulanka do tego pięknie reaguje na imię i jest wpatrzona w człowieka a wczoraj nauczyła się spać na łóżku .
No i prawda to okruszynka jest , mniejsza od mojej kocicy ;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[B]savanha[/B] - czy tylko na gumtree maja czy gdzie indziej tez?


[quote name='savahna'][B]SZCZĘŚCIARZ[/B] drugi raz
[URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/szczesciarz-duzy-kudlaty-aktywny-przyjazny-mlody-pies-adopcja-509299446[/URL]
[B]NESCA[/B]
[URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/nesca-zjawiskowa-dlugowlosa-mala-8-10kg-lagodna-suczka-adopcja-509210154[/URL]
[B]AMOREK [/B]drugi raz
[URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/amorek-sredni10kg-mlody-wesoly-kotolubny-lagodny-piesek-rodzinny-509201133[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']

[COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=arial][B][COLOR=#333333]1. Dobosz - MA OGŁOSZENIA
2 i 3. Tina i Sara - [/COLOR][/B]---[/FONT][/COLOR][/COLOR]
[B][COLOR=#333333]4. Tosca (Tosia) - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]5. Filon/Bej - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]6. Dolly - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]7. Wilma - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]8. Smyk - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]9. Hrabia - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]10. Czester - [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]MA OGŁOSZENIA[B][B][B][B][B][B][B]
[B][COLOR=#333333]11. Gaja - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]12. Alex - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]13. Myszka - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]14. Irys - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]15. Negritek - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]16. Awa - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]17. Bingo - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]18. Figa - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]19. Karat - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]20. Nugat - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]21. Kropeczka - [/COLOR]--- będzie operowana w najbliższy poniedziałek
[B][COLOR=#333333]22. Grom - [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]MA OGŁOSZENIA[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[B][COLOR=#333333]23. Lala - [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]MA OGŁOSZENIA[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B]
[B][COLOR=#333333]24 i 25. Żaklinka i Żazunia - [/COLOR]MAJĄ OGŁOSZ-ENIA
26. [B][COLOR=#333333]Dora - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]27. Bambiś - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]28. i 29. Pixi i Dixi - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]30. Ajsza - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA(nawet 2 razy;-))
[B][COLOR=#333333]31. Łatek - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]32. Kora - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]33. Totek - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]34. Tajfun i Trolik - [/COLOR]MAJĄ OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]35. Szczęściarz - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA(2razy:))
[B][COLOR=#333333]36. Biszkopt - [/COLOR]MA DOM
[B][COLOR=#333333]37.Miodzia - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]38. Misia - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA(2razy)
[B][COLOR=#333333]39. Bronia - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]40. Fafel - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B]41. Amorek - MA OGŁOSZENIA(2razy:))
[B]42. Ares - MA OGŁOSZENIA[B]
43. Mira - MA OGŁOSZENIA[B]
44. Astor - [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]MA OGŁOSZENIA
45. Leda - ---
46 Gruszka - ---
47. Gofi - ---
48. Nesca- MA OGŁOSZENIA
[/B][/B][/B][/B][/QUOTE]

czyli zostaja na razie:

[COLOR=#b22222][FONT=arial][B][FONT=Verdana][FONT=arial]2 i 3. Tina i Sara - ---[/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana]4. Tosca (Tosia) - ---
5. Filon/Bej - ---
6. Dolly - ---[/FONT]
[/B][/FONT][FONT=arial][B][FONT=Verdana]9. Hrabia - ---
[/FONT][/B][/FONT][FONT=arial][B]11. Gaja - ---[FONT=Verdana]
[/FONT][/B][/FONT][FONT=arial][B]19. Karat - ---
[/B][/FONT][/COLOR][FONT=arial][B][COLOR=#b22222]45. Leda - ---
46 Gruszka - ---
47. Gofi - ---[/COLOR]
[/B]
poprosimy o zdjecia i info o nich, teksty wymyslimy tutaj sobie same :)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr'][B]savanha[/B] - czy tylko na gumtree maja czy gdzie indziej tez?[/QUOTE]
Pisałam kiedyś,ze będę wklejać poglądowo tylko z gumtree a robie na 10 serwisach;) Gdzieś tu nawet na zyczenie wklejałam na jakich robię.:lol:
[B]Agata P[/B] tez wkleja tylko jeden link a robi na kilkunastu portalach:lol:

[B]Iwoniam[/B] dzwoniła do wegielkowej Pani o jamnisię, podobno bardzo fajna, chyba będzie z tego domek...dzieki.:loveu:
Ale jakby ktoś był jeszcze chętny to ponoć u nas w schronie coś jamnisiowatego jest namiary te same co przy śląskiej jamnisi.

[B]Kropeczka[/B] genialna, widać,że szczęśliwa w tym swoi weterynaryjnym domciu.Mam nadzieję,że ktoś się w niej zakocha i szybko znajdzie domek stały.
Czekam aż Agata zrobi i tez jej machne.Rudziu czy do Wrocka bys ja dostarczyła róznież czy za daleko?

Czy nikt nie pyta o Amorka? Spore ma zainteresowanie i podobnie Żaklinka i Żażunia, Pixi i Dixi.:roll:
Mam nadzieję,że nie jest konieczny wspólny dom dla suczek.
U nas było wiele takich sytuacji,ze wydawało się,że rozstanie będzie dramatem dla psów, któryś tam nawet nie jadł przez dzień tak tęsknił, ale po kilku dniach wszystkie psiaki zapominały, więc myślę,że to nie takie straszne a znalezienie wspólnych domów dla parek przy takiej ilości psów chyba nierealne...:shake:
Chyba raz o ile pamiętam trafił nam się dom wspólny, na wiele ogłoszeń i wiele psiaków.:razz:

[B]Jak Miodzia?[/B]:p

A czy fotki Trolików mozna prosić?

Edited by savahna
Link to comment
Share on other sites

Wieść z przed kilku minut od pani Gosi - Smyku pojechał do domu ,niedaleko Harbutowic obiecałam wizytę po adopcyjną . Podobno fajna rodzina , przyjechali wszyscy go zobaczyć :)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1075775_212017815620960_1957499302_n.jpg[/IMG]

Savciu co do Wrocławia to obawiam się że za daleko żebym ją sama zawoziła :( ,ale ogłaszaj , jakby tam miał być dla niej ten wymarzony dom to jakoś transport skombinujemy .


Jedziemy dziś zaszczepić pierwszą turę psiaków z funduszu sterylkowego z fb :)

Pixie i Dixie są zżyte ale spokojnie można je wydawać do oddzielnych domów . Do mnie nikt o nie nie dzwonił . Zresztą od tygodnia zero telefonów o psy .

Link to comment
Share on other sites

Troliki :)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1000843_206512756171466_1843806860_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1098429_215302325292509_678423517_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/534215_215302305292511_1019080207_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1003507_215302265292515_527180286_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/996883_215302251959183_1716482111_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/21377_206389462850462_1955963518_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/995410_206389419517133_1421521679_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1070101_206389346183807_1077571188_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/580236_206389272850481_2022761927_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1017520_206389279517147_1646255533_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']czyli zostaja na razie:

[COLOR=#b22222][FONT=arial][B][FONT=Verdana][FONT=arial]2 i 3. Tina i Sara - ---[/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana]4. Tosca (Tosia) - ---
5. Filon/Bej - ---
6. Dolly - ---[/FONT]
[/B][/FONT][FONT=arial][B][FONT=Verdana]9. Hrabia - ---
[/FONT][/B][/FONT][FONT=arial][B]11. Gaja - ---[FONT=Verdana]
[/FONT][/B][/FONT][FONT=arial][B]19. Karat - ---
[/B][/FONT][/COLOR][FONT=arial][B][COLOR=#b22222]45. Leda - ---
46 Gruszka - ---
47. Gofi - ---[/COLOR]
[/B]
poprosimy o zdjecia i info o nich, teksty wymyslimy tutaj sobie same :)[/FONT][/QUOTE]

Tutaj są wszystkie galerie piesków wraz z opisami [URL]https://www.facebook.com/harbutowice/photos_albums[/URL]

a tu galeria zbiorcza - przy każdym piesku jest opis i link do galerii indywidualnej [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.206387212850687.1073741836.193920527430689&type=3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...