Jump to content
Dogomania

Szukamy domow dla psów z Harbutowic


krakowianka.fr

Recommended Posts

Nowe galerie:

[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ares[/FONT][/COLOR][/B]
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.212947165528025.1073741880.193920527430689&type=3[/URL]

[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Mira[/FONT][/COLOR][/B]
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.212954578860617.1073741882.193920527430689&type=3[/URL]

[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Astor
[/FONT][/COLOR][/B][URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.213235578832517.1073741884.193920527430689&type=3[/URL]

Edited by Alojzyna
Link to comment
Share on other sites

[B]Misia [/B]
[url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/wolontariusze-szukaja-spokojnego-domu-dla-malej-suczki-508619842[/url]

Te dwa psiaki podesłała mi savahna.
Rozumiem ,że teraz mogę sobie wybrać jakieś które nie mają jeszcze ogłoszeń i ogłosić.
Mam ogłaszac na Kraków czy jeszcze jakieś inne województwo ?

Link to comment
Share on other sites

Skoro się taki tłok przy ogłoszeniach robi to ja może napiszę,że będę ogłaszać:
[B]Aresa, Mirę i Astora [/B] bo wprawdzie dubelki zawsze mile widziane, gdyż zwiększają szanse psa ale no niekoniecznie tego samego dnia:razz:, więc może piszmy co kto ma w planach...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']Ikusiu nie ma za co dziękować, to i tak mały wkład pracy porównując to co Ty robisz, o Iwoni nie wspomnę:smile: i niezastąpiona Alojzyna, bez niej żadnych ogłoszeń by nie było...a co do ogłoszeń wiem że oferowałam pomoc, ale coś ciężko mi się ogarnąć ostatnio, może w tym tygodniu w pracy będzie luźniej to pomogę choć tak[/QUOTE]

Tak, Alojzyna to prawdziwy skarb. Tobie Justynko mam za co dziękować a Tobie Alojzyno biję pokłony na kolanach. Jesteś niesamowita!!!!!!!!!
[quote name='iwoniam']

Ikusia,
czy mialaś dziś telefon w sprawie psieka od "mojej pani"
No bo się doczekać nie mogę..

Fajnie, że ni masz juz robali,
u nas nie idzie tak dobrze
Tajfun ma się już dobrze - wesoły, macha ogonkiem, biega, bawi się.
Trofik...... z nim jest bardzo ciężko..

śpisz tematy - jasne- spisz tematy,może się kiedys "wyrobimy" i ongadamy wszystko - heheh
chyba jak doba zacznie mieć z 70 godzin...

a ta uparcie - zamiast imię na email to tu, na dogo, a ja tu dopiero nocą docieram..


Czaruś to ich obrońca - towarzyszy im na każdym miejscu, broni dziewczyn.
Mam nadzieję, że nie pomyliłam jego imienia.
Sorry.. ja mam pod opieką sporo więcej psów niż w H, ciągle gdzieś jakieś dochodzą. Dom i okolice też pełne zwierzaków.
Czasem zmęczenie daje górę..



Nesce zrobię jak tylko mi się uda, bo ona, jak widzi aparat, to ucieka daleko.

czekałam az się "zareklamujecie" ;-)


muszę Cię jakoś zmobilizować ;-) hehe, a tak na serio mówiąc to wiem jak to jest.
Teraz mobilizuje mnie Alojzyna, bo codziennie "zmusza mnie" do opisania kilku psów.
mnie samej strasznie ciężko nadązyć.
Za dużo wszystkiego, ale wierzę, że kiedyś to się zmieni..

[/QUOTE]

Miałam wczoraj jeden telefon, nie wiem, czy to był od Twojej Pani, ale....Pani chciała, żebym dla niej zarezerwowała szczeniaka do połowy września. Nie było mowy o adopcji teraz, tylko po wrześniowym urlopie. Rozumiałabym, gdyby Pani wzięła pieska teraz, na sierpień, co jej zaproponowałam a we wrześniu, w czasie urlopu przywiozła do mnie - zaopiekowałabym się nim najlepiej jak potrafię. Pani ma zresztą w rodzinie osobę, która będzie doglądała domu i zwierząt w czasie jej nieobecności, więc nie widzę problemu. Ale trzymać pieska bez gwarancji adopcji przez tyle czasu? Jak dla mnie nie wchodzi w grę. Pani miała bardzo podobnego pieska (z wyglądu), który odszedł w maju. Nie wiem, czy to od Ciebie? Brzmiała bardzo fajnie i ma duży ogród.

Trolik.... nie będę pisała "będzie dobrze", bo tego nie wiemy, ale nieciekawie to wygląda. Strasznie mi go żal. A co z domkiem Tajfuna i Trolika? Dalej cisza???

Na piątek zabieram zeszyt i długopis. Będę nękała Małgosię o imiona tych, których nie pamiętasz, zrobię zdjęcie (komórką:oops:) i będę pilnowała imion, jeżeli coś umknie. Tylko czy czasu starczy. I może Nescę dorwiemy razem.

[quote name='Rudzia-Bianca']Jak ja się cieszę że Biszkopt już w domu :smile:
To cudny pies :smile:

Kochani zapraszamy na fb akcję żebraczą ;-) kto ma fb i nie ma go jeszcze na wydarzeniu proszę udostępniajcie :smile:
[URL]https://www.facebook.com/events/138636936333695/[/URL]

Akcja 2 zł co miesiąc do końca roku na szczepienia i sterylki psów z Harbutowic .
Już udało się zebrać na ten cel ponad 800 zł , potrzeba wiele więcej :-(

Dzięki naszym kochanym wetkom szczepienie jednego psa w komplecie wścieklizna+wirusówki = 30 zł . Chcemy założyć książeczki każdemu psu ( większość już ma ) i do końca roku zaszczepić wszystkie psy i wysterylizować wszystkie suki .
Zakładając że psów do zaszczepienia jest ponad połowa tych co tam są , potrzeba ok. 1500 zł na same szczepienia .

Iwoniam jak będziesz wiedziała ile szczepionek potrzeba daj znać żeby dziewczyny zamówiły i musimy ustalić jakiś termin , jak się zrobi chłodniej .[/QUOTE]

Miałam okazję poznać Twoje wet przy okazji szczepienia "moich" zeszłorocznych tymczasów - matka+ trzy szczeniaki, w tym Soniak. Bardzo ładnie mnie potraktowały i za szczepienia zapłaciłyśmy nawet mniej niż u moich wet w Krk. Dobre dusze. A 30zł to naprawdę super cena.

[quote name='iwoniam']Rudzia
ja mam już zakupione szczepionki przeciw nosówce i parwo - na jakieś 50% piesków, które tego potrzebują.
Muszę z Twoimi paniami skonsultować, czy da się to jakoś połączyć,
nio i jest 5 kompletów szczepień combo - wirusówki z wścieklizną.
mam nadzieję, że to się przyda.

co do szczepień.
zła wiadomość jest taka, że mój samochód dziś zmarł.
Niestety ja nim już więcej nigdzie nie pojadę, więc w razie czego, muszę liczyć na podwiezienie osób z zewnątrz.
Dziś mój TŻ wydał na naprawę prawie 1100zł, tydzień temu ja wydałam 450zł, 2 miesiące temu wydałam prawie 1000zł, a to dopiero początek pracy. Niestety nie mamy już pieniędzy na ten cel. Samochód na obecną chwilę, przy naszych chorujących zwierzakach, odchodzi na dalszy plan...
Gdyby ktoś miał możliwość pomóc w transporcie (ewentualnym) piesków do nowych domów, to teraz tylko taka forma wchodzi w grę.[/QUOTE]

Na szczepienia jak ustalałyśmy piszę się bez problemu. Wiele czasu po południu nie będzie, ale na dwie pary rąk uda się "poznęcać" nad pieskami.
Moja bryka już po remoncie (też wdałam majątek, a jeszcze mnie czeka parę "drobiazgów" do zrobienia), więc zapraszam (wyślę Ci sms, żebyś nie narzekała, że tylko tu piszę). Tylko pamiętaj, że mój samochód maluśki, więc wiele nie spakuję do środka, gdybyś chciała coś zabierać jeszcze. Ustal tylko wcześniej godzinę i jedziemy.
Szkoda, że to nie sobota, bo byłoby więcej czasu, ale w sobotę spotykamy się pod Pomnikiem Dżoka. Martwi mnie tylko to, że zapowiadają upały i boję się o maluchy. Mam tylko nadzieję, że to dla nich ogromna szansa na dom (marzy mi się???!!!). Musisz mi tylko powiedzieć, czy w takich przypadkach wydajecie zwierzaki bez PA? Bo to mnie troszkę martwi. I piszę to też tutaj, bo zapomnę jak o innych sprawach, a do soboty pewnie przeczytasz i zadzwoń jak znajdziesz moment, to mnie poinstruujesz.
Gdybyś potrzebowała jeszcze jakiegoś transportu "pilnie" to też postaram się pomóc w miarę możliwości.

Malgoska, a co z tym pieskiem kudłaczem, którego znaleźli sąsiedzi i o którym pisałam, że widywałam (chyba ten sam) na Powstańców? Umknęło mi? Pisałaś coś? Znalazł się właściciel? Napisz proszę.

A co do szkolenia - ja tylko reklamuję i zapraszam. Fizycznie nie biorę w tym udziału.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/6999-AgaG"][COLOR=#ff0000]Kopiuję z wątku krakowskiego:
[/COLOR][B]
AgaG[/B][/URL]

[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/statusicon/user-offline.png[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/ranks/7weteran.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/reputation/reputation_pos.png[/IMG]


DołączyłOct 2005PrzeglądaKrakówPosty7,014

[h=2][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.png[/IMG][/h] [INDENT] Jeśli ktoś z krakusów ma w hotelu lub na tymczasie sunię młodziutką wilkowatą wysterylizowaną pieska latrerkowatego też musi być młody, kotkę wysterylizowaną młodą, to proszę o foty opis oraz dane kontaktowe na mój mail
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Znajomy koleżanki chce takie zwierzęta adoptować do domu z ogrodem. (oczywiście nie buda :smile: Obiecałam, że mu wyślę propozycje. Niestety nie mogą to być zwierzaki tzw. trudne, wymagające socjalizacji itd [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Malgoska, a co z tym pieskiem kudłaczem, którego znaleźli sąsiedzi i o którym pisałam, że widywałam (chyba ten sam) na Powstańców? Umknęło mi? Pisałaś coś? Znalazł się właściciel? Napisz proszę.

A co do szkolenia - ja tylko reklamuję i zapraszam. Fizycznie nie biorę w tym udziału.[/QUOTE]

pisałam
piesek zaginał w Zielonkach, missiaa wypatrzyła ogłoszenie i okazało się, że to był on
to nie mógł być ten którego widziałaś, bo on zaginął w sobotę i w sobotę juz był u sąsiadki, zrobił sobie dłuższy spacer...
Wrócił do właścicieli w poniedziałek, ku rozczarowaniu sąsiadki, bo bardzo go przez weekend polubiła i pewnie by już u niej został....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']

pisałam
piesek zaginał w Zielonkach, missiaa wypatrzyła ogłoszenie i okazało się, że to był on
to nie mógł być ten którego widziałaś, bo on zaginął w sobotę i w sobotę juz był u sąsiadki, zrobił sobie dłuższy spacer...
Wrócił do właścicieli w poniedziałek, ku rozczarowaniu sąsiadki, bo bardzo go przez weekend polubiła i pewnie by już u niej został....[/QUOTE]

Dzięki. Przegapiłam.
To może sąsiadka na innego się zdecyduje? Polecaj. Proponuj. Zachęcaj.
Polecam Ajrę, nie aż tak kudłata, ale kudłata. I dla mnie super pies. Taki dla przyjaciół, nie dla byle kogo. Nie rozumiem, dlaczego nikt nie dzwoni [IMG]http://emots.yetihehe.com/1/telefon.gif[/IMG].
Chciałabym dla niej jak najlepiej, bo naprawdę na to zasługuje.

Edited by Ikusia
Link to comment
Share on other sites

[B]ASTOR[/B]
[url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/astor-starszy-pies-w-typie-owczarka-czy-ma-szanse-na-dom-508639174[/url]
[B]MIRA[/B]
[url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/mira-idealna-suczka-lagodfna-spokojna-sterylizowana-za-darmo-dam-508632468[/url]
[B]ARES[/B]
[url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/ares-mlody-aktywny-przyjazny-lagodny-pies-duzy-20kg-adopcja-508620089[/url]


Jestem tu jedynie na gościnnych występach, ale jeśli można coś delikatnie zasugerować,:oops::oops: to proponowałabym przy multicytatach(zwłaszcza) nie wklejać całych cytatów a jedynie istotny fragment, byłoby czytelniej bo tak to megaaaa post się robi.;)

Link to comment
Share on other sites

savana zaraz edytuję listę ogłoszonych:) jak ja będę jakieś ogłaszać to też napiszę i od razu edytuję:)

[FONT=lucida grande][B][COLOR=#333333]Dobosz
[/COLOR][/B][/FONT][FONT=lucida grande][B][COLOR=#333333]---
Tina i Sara[/COLOR][/B][/FONT]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Tosca (Tosia)[/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Filon/Bej[/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dolly [/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wilma [/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Smyku [/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Hrabia [/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Czester[/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Gaja [/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Alex [/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Myszka [/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Irys[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Negritek[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Awa[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bingo[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Figa[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Karat[/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Nugat[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kropeczka[/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Grom[/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Lala[/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Żaklinka i Żazunia[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dora[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bambiś[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pixi i Dixi[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ajsza[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA(nawet 2 razy[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG])
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Łatek[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kora
[/FONT][/COLOR][/B]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Totek[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Tajfun i Trolik[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Szczęściarz[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Biszkopt[/FONT][/COLOR][/B]
MA DOM
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Miodzia [/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Misia [/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA(2razy)
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bronia [/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Fafel
[/FONT][/COLOR][/B]MA OGŁOSZENIA
[B]Amorek[/B]-MA OGŁOSZENIA
[B]Ares
[/B]MA OGŁOSZENIA[B]
Mira
[/B]MA OGŁOSZENIA[B]
Astor[/B]
MA OGŁOSZENIA

Edited by Justyna Lipicka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']savana zaraz edytuję listę ogłoszonych:) jak ja będę jakieś ogłaszać to też napiszę i od razu edytuję:)
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bambiś[/FONT][/COLOR][/B]
---
[/QUOTE]
Okej.;)
Justynka Bambiś tez ma ogłoszenia, tylko ja początkowo myślałam,że on jest Negritek,bo tak było gdzieś napisane. W tym momencie jest ogłoszony zarówno Bambiś jak i Negritek.
Iwoniam bedzie musiała dopytać czy chodzi o czarnego pieska czy czarnego podpalanego, chociaż gdzie mogłam tam poprawiłam imię na prawidłowe.


A że zapytam...nie rysuje się tam zaden domek na horyzoncie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']Okej.;)
Justynka Bambiś tez ma ogłoszenia, tylko ja początkowo myślałam,że on jest Negritek,bo tak było gdzieś napisane. W tym momencie jest ogłoszony zarówno Bambiś jak i Negritek.
Iwoniam bedzie musiała dopytać czy chodzi o czarnego pieska czy czarnego podpalanego, chociaż gdzie mogłam tam poprawiłam imię na prawidłowe.


A że zapytam...nie rysuje się tam zaden domek na horyzoncie??[/QUOTE]
ok, zaznaczę:)
też jestem ciekawa czy ktoś dzwoni, pyta o pieski??

Link to comment
Share on other sites

Ja to się dziwię , że po to małe cudo nie ustawia się kolejka chętnych , nawet na tym jednym zdjęciu wygląda prześlicznie :loveu:

[QUOTE][IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1000712_206388482850560_319126676_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Ja to się dziwię , że po to małe cudo nie ustawia się kolejka chętnych , nawet na tym jednym zdjęciu wygląda prześlicznie :loveu:[/QUOTE]

Elaja tam wiele cudów po które kolejki powinny się ustawiać . A Nesca jest piękna , następnym razem będę na nią polowała żeby ją obfocić .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata P'][B]Misia [/B]
[URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/wolontariusze-szukaja-spokojnego-domu-dla-malej-suczki-508619842[/URL]

Te dwa psiaki podesłała mi savahna.
Rozumiem ,że teraz mogę sobie wybrać jakieś które nie mają jeszcze ogłoszeń i ogłosić.
Mam ogłaszac na Kraków czy jeszcze jakieś inne województwo ?[/QUOTE]

ogłoszenia raczej na Kraków, tym bardziej, że ja nigdzie poza teraz nie pojade.


[quote name='Alojzyna']w pierwszej kolejności na Kraków
a psiaczki można dowolnie wybierać

galeria [B]Czarusia[/B] [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.212956745527067.1073741883.193920527430689&type=1[/URL][/QUOTE]

Dziękuję

Dziękuję Ci Justynko także za ogłoszenia - właśnie je aktywuję

[quote name='Ikusia'] [...]
Trolik.... nie będę pisała "będzie dobrze", bo tego nie wiemy, ale nieciekawie to wygląda. Strasznie mi go żal. A co z domkiem Tajfuna i Trolika? Dalej cisza???

Na piątek zabieram zeszyt i długopis. Będę nękała Małgosię o imiona tych, których nie pamiętasz, zrobię zdjęcie (komórką:oops:) i będę pilnowała imion, jeżeli coś umknie. Tylko czy czasu starczy. I może Nescę dorwiemy razem.

Na szczepienia jak ustalałyśmy piszę się bez problemu. Wiele czasu po południu nie będzie, ale na dwie pary rąk uda się "poznęcać" nad pieskami.
Moja bryka już po remoncie (też wdałam majątek, a jeszcze mnie czeka parę "drobiazgów" do zrobienia), więc zapraszam (wyślę Ci sms, żebyś nie narzekała, że tylko tu piszę). Tylko pamiętaj, że mój samochód maluśki, więc wiele nie spakuję do środka, gdybyś chciała coś zabierać jeszcze. Ustal tylko wcześniej godzinę i jedziemy.
Szkoda, że to nie sobota, bo byłoby więcej czasu, ale w sobotę spotykamy się pod Pomnikiem Dżoka. Martwi mnie tylko to, że zapowiadają upały i boję się o maluchy. Mam tylko nadzieję, że to dla nich ogromna szansa na dom (marzy mi się???!!!). Musisz mi tylko powiedzieć, czy w takich przypadkach wydajecie zwierzaki bez PA? Bo to mnie troszkę martwi. I piszę to też tutaj, bo zapomnę jak o innych sprawach, a do soboty pewnie przeczytasz i zadzwoń jak znajdziesz moment, to mnie poinstruujesz.
Gdybyś potrzebowała jeszcze jakiegoś transportu "pilnie" to też postaram się pomóc w miarę możliwości.

[/QUOTE]

Ikusia - Dzok jest 11.08, z tego, co wiem....
szczepienia - na razie ja nic nie ustalę, bo nie jestem mobilna i wiele nie zdziałam.

przed apod/Dzok - jedzie się z potencjalnym nowym właścicielem i szczenięciem na miejsce od razu.

Ja nie przywiozę piesków z H. na aukcję, bo nie mam czym. Z resztą to będę jeszcze ustalać.

Domek T & T jak widać.. na nich nie zasługiwał. z Trofikiem jest źle.

a ja miałam właśnie kolejną akcję z psami. Koszmar...

[quote name='Justyna Lipicka']savana zaraz edytuję listę ogłoszonych:) jak ja będę jakieś ogłaszać to też napiszę i od razu edytuję:)

[FONT=lucida grande][B][COLOR=#333333]Dobosz
[/COLOR][/B][/FONT][FONT=lucida grande][B][COLOR=#333333]---
Tina i Sara[/COLOR][/B][/FONT]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Tosca (Tosia)[/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Filon/Bej[/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dolly [/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wilma [/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Smyku [/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Hrabia [/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Czester[/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Gaja [/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Alex [/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Myszka [/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Irys[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Negritek[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Awa[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bingo[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Figa[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Karat[/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Nugat[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kropeczka[/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Grom[/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Lala[/FONT][/COLOR][/B]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Żaklinka i Żazunia[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dora[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bambiś[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pixi i Dixi[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ajsza[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA(nawet 2 razy;-))
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Łatek[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kora
[/FONT][/COLOR][/B]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Totek[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Tajfun i Trolik[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Szczęściarz[/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Biszkopt[/FONT][/COLOR][/B]
MA DOM
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Miodzia [/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Misia [/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA(2razy)
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bronia [/FONT][/COLOR][/B]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Fafel
[/FONT][/COLOR][/B]MA OGŁOSZENIA
[B]Amorek[/B]-MA OGŁOSZENIA
[B]Ares
[/B]MA OGŁOSZENIA[B]
Mira
[/B]MA OGŁOSZENIA[B]
Astor[/B]
MA OGŁOSZENIA[/QUOTE]

dziękuję Ci za rozjaśnienie w sytuacji.

[quote name='savahna']Okej.;)
Justynka Bambiś tez ma ogłoszenia, tylko ja początkowo myślałam,że on jest Negritek,bo tak było gdzieś napisane. W tym momencie jest ogłoszony zarówno Bambiś jak i Negritek.
Iwoniam bedzie musiała dopytać czy chodzi o czarnego pieska czy czarnego podpalanego, chociaż gdzie mogłam tam poprawiłam imię na prawidłowe.


A że zapytam...nie rysuje się tam żaden domek na horyzoncie??[/QUOTE]

jakby ktoś się odezwał to na pewno dam znać.

[quote name='Rudzia-Bianca']Było sporo zapytań o Albinkę i telefonów i maili niestety nikt nie chce innego psa :( , do mnie dzwoniła pani o Nugata i druga o Żazunię - przekierowałam do Iwoniam .[/QUOTE]

Pani od Nugata, wg Małgosi, się nie nadawała.
Ona była z okolić H. i nie miała nawet planu gdzie pies będzie.

a pani od Żużuni jest z dość daleka. Czeka, aż ja jej psa przywiozę. Sama nie chce pojechać i Żuży poznać. A co jak sobie nie przypadną do "gustu"?
Mam ją wozić w tę i z powrotem?
Uwazam, że powinna ją poznać, bo to nie jest szczenię.

Link to comment
Share on other sites

Masz rację Iwoniam! 11 VIII ma być pod Dżokiem - tak słyszałam, a 3 VIII też jest akcja, ale tutaj:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/s720x720/945947_708488845833284_702607284_n.jpg[/IMG]

Trochę pomieszałam miejsca z terminami, a to Kejsi tego pilnuje. Ja tylko wiem, że jedziemy i z góry założyłam, że to Dżok. Tak czy owak zaproszenie mam, więc szczeniaki i Ajra będą szukały domeczku. O 11 VIII Kejsi też coś tam mówiła. Muszę to sprecyzować, bo słuchałam jednym uchem a drugim wypadało.

A w piątek jak pisałam możemy jechać moim autem. Daj tylko znać czy wyjazd aktualny.

Link to comment
Share on other sites

nowe dwie galerie:
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Leda[/FONT][/COLOR][/B]
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.213403755482366.1073741887.193920527430689&type=3[/URL]
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Gruszka[/FONT][/COLOR][/B]
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.213402122149196.1073741886.193920527430689&type=3[/URL]

Ledzie i Gruszce przydałyby się jakieś nowe zdjęcia, bo galerie mają robione jeszcze ze starych :(

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki ogłoszeniowe , czy mogę prosić o ogłoszenie mojego Ramzesika , wiecie że to mi nie idzie :(
Bardzo proszę :loveu: napisałam nowy tekst i zdjęcia sa na jego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243439-RAMZES-antydepresant-nadal-nie-ma-domu-(-prosimy-o-pomoc/page24[/URL] post 240 - byłabym wdzięczna ogromnie :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=lucida grande][I][B][COLOR=#333333]Dobosz
[/COLOR][/B][/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=lucida grande][I][B][COLOR=#333333][/COLOR][/B][COLOR=#333333]MA OGŁOSZENIA[/COLOR][B][COLOR=#333333]
Tina i Sara[/COLOR][/B][/I][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]---[/I][/COLOR]
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Tosca (Tosia)[/FONT][/COLOR]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Filon/Bej[/FONT][/COLOR]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dolly [/FONT][/COLOR]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wilma [/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Smyku [/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Hrabia [/FONT][/COLOR]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Czester[/FONT][/COLOR]
[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]MA OGŁOSZENIA[/B][B][B][B][B][B][B][B]
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Gaja [/FONT][/COLOR]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Alex [/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Myszka [/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Irys[/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Negritek[/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Awa[/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bingo[/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Figa[/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Karat[/FONT][/COLOR]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Nugat[/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kropeczka[/FONT][/COLOR]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Grom[/FONT][/COLOR]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Lala[/FONT][/COLOR]
---
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Żaklinka i Żazunia[/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Dora[/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bambiś[/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pixi i Dixi[/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ajsza[/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA(nawet 2 razy;-))
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Łatek[/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Kora
[/FONT][/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Totek[/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Tajfun i Trolik[/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Szczęściarz[/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Biszkopt[/FONT][/COLOR]
MA DOM
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Miodzia [/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Misia [/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA(2razy)
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Bronia [/FONT][/COLOR]
MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Fafel
[/FONT][/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B]Amorek-MA OGŁOSZENIA
[B]Ares
MA OGŁOSZENIA[B]
Mira
MA OGŁOSZENIA[B]
Astor
[/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]MA OGŁOSZENIA
Leda
---
Gruszka
---
Gofi
---[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']Masz rację Iwoniam! 11 VIII ma być pod Dżokiem - tak słyszałam, a 3 VIII też jest akcja, ale tutaj:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/s720x720/945947_708488845833284_702607284_n.jpg[/IMG]

Trochę pomieszałam miejsca z terminami, a to Kejsi tego pilnuje. Ja tylko wiem, że jedziemy i z góry założyłam, że to Dżok. Tak czy owak zaproszenie mam, więc szczeniaki i Ajra będą szukały domeczku. O 11 VIII Kejsi też coś tam mówiła. Muszę to sprecyzować, bo słuchałam jednym uchem a drugim wypadało.

A w piątek jak pisałam możemy jechać moim autem. Daj tylko znać czy wyjazd aktualny.[/QUOTE]

Wiem wiem :). Tu mnie raczej nie będzie, ale 11-go będę pewnie :).
co do wyjazdu to sama wiesz - wszystko zależy od Trofika, a tego czeka operacja, więc bardzo wątpię, że mnie się uda pojechać
Właśnie skończyłam męczyć przez telefon Rudzię-Biankę.
Wstępnie plan ustalony. Muszę jeszcze porozmawiać z paniami doktor z Dobrego Weterynarza, ale to już po operacji Trofika, bo do tego czasu nie potrafię określić jak będzie wyglądać choćby jedna godzina mojego dnia, a nie chcę ich, brzydko mówiąc, wystawić.

Teraz to już prawie każdy z Was (hehehe) zna imię i wie, jak wygląda każdy piesek (najlepsza jest w tych chyba alojzyna) ;), ale pewnie nie da rady mnie zastąpić podczas szczepienia..

[quote name='Agata P'][B]Dobosz [/B][URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/dobosz-chcialby-miec-swojego-czlowieka-508991659[/URL][/QUOTE]

Dziękuję za Doboszka.

[quote name='Alojzyna']nowe dwie galerie:
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Leda[/FONT][/COLOR][/B]
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.213403755482366.1073741887.193920527430689&type=3[/URL]
[B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Gruszka[/FONT][/COLOR][/B]
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.213402122149196.1073741886.193920527430689&type=3[/URL]

Ledzie i Gruszce przydałyby się jakieś nowe zdjęcia, bo galerie mają robione jeszcze ze starych :([/QUOTE]

I za Te 2 piękne gracje także..
[quote name='savahna'][B]CZESTER[/B]
[URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/czester-sredni-bardzo-przyjazny-lagodny-piesek-za-darmo-adopcja-509027550[/URL][/QUOTE]

Czester na pewno się ucieszy z "prywatnego" domku.
Oby szybko ktoś się w nim zakochał. To młody, kochany piesek.
[quote name='savahna']Krótkie info na temat Nesci moge prosić?[/QUOTE]

[B]Nesca [/B]- wazy ok 8 - 10 kg (już to gdzieś pisałam?)
dość zrównoważona sunia, która nie lubi być fotografowaną.
Jest młoda, ma pewnie około 1-1,5 roku.
Do innych psów nie jest zaczepna, nie szczeka dużo, ale czasem się jej zdarza.
Na pewno przywita szczeknięciem gościa, ale to powitanie, nie atak.
Będzie szczepiona, jest odrobaczona i odpchlona.


Justynka - wybacz - nieco to sobie zwężę ;)

[FONT=arial][COLOR=#000000][B][COLOR=#333333]1. Dobosz - MA OGŁOSZENIA
2 i 3. Tina i Sara - [/COLOR][/B]---[/COLOR]
[B][COLOR=#333333]4. Tosca (Tosia) - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]5. Filon/Bej - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]6. Dolly - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]7. Wilma - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]8. Smyk - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]9. Hrabia - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]10. Czester - [/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]MA OGŁOSZENIA[/B][B][B][B][B][B][B][B]
[B][COLOR=#333333]11. Gaja - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]12. Alex - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]13. Myszka - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]14. Irys - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]15. Negritek - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]16. Awa - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]17. Bingo - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]18. Figa - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]19. Karat - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]20. Nugat - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]21. Kropeczka - [/COLOR]--- będzie operowana w najbliższy poniedziałek
[B][COLOR=#333333]22. Grom - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]23. Lala - [/COLOR]---
[B][COLOR=#333333]24 i 25. Żaklinka i Żazunia - [/COLOR]MAJĄ OGŁOSZ-ENIA
26. [B][COLOR=#333333]Dora - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]27. Bambiś - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]28. i 29. Pixi i Dixi - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]30. Ajsza - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA(nawet 2 razy;-))
[B][COLOR=#333333]31. Łatek - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]32. Kora - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]33. Totek - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]34. Tajfun i Trolik - [/COLOR]MAJĄ OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]35. Szczęściarz - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]36. Biszkopt - [/COLOR]MA DOM
[B][COLOR=#333333]37.Miodzia - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]38. Misia - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA(2razy)
[B][COLOR=#333333]39. Bronia - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B][COLOR=#333333]40. Fafel - [/COLOR]MA OGŁOSZENIA
[B]41. Amorek - MA OGŁOSZENIA
[B]42. Ares - MA OGŁOSZENIA[B]
43. Mira - MA OGŁOSZENIA[B]
44. Astor - [/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B]MA OGŁOSZENIA
45. Leda - ---
46 Gruszka - ---
47. Gofi - ---[/B][/QUOTE][/FONT]

I TERAZ to sobie lepiej zwizualizowałam ;) i wiem, ile ich jest :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...