Jump to content
Dogomania

Szukamy domow dla psów z Harbutowic


krakowianka.fr

Recommended Posts

[quote name='Maksy']Nie do wiary - to u was pieski mogą zachorować pod waszą KTOZ towska etatowa opieka . Nie wierzę Psy chorują tylko u innych nie u świetnej iwoniam czy innych wyjątkowych.....................................a nawet jak piesek odejdzie za TM to tylko w wyniku uroków rzucanych przez inne podle organizacje . No ale napiszecie parę łzawych wspomnień zapalicie wirtualna sieczkę i ................wszystko w porządku . Nie tym razem iwoniam Może czas iwoniam policzyć te |"świeczki: na twoich watkach i porównać z fakturami za utylizacje zwłok.[/QUOTE]

Szkoda tylko że szczeniaki nie iwoniowe tylko w spadku po A.K.:evil_lol: ciekawe dlaczego chore;)

Link to comment
Share on other sites

[h=5]Bardzo pilnie potrzebny dom tymczasowy dla Kropeczki . Kropeczka miała być w tym tygodniu sterylizowana i diagnozowana pod kątem możliwości przeprowadzenia zabiegu usprawniającego jej łapkę . Niestety Kropka pochorowała się i nie można jej obecnie poddać żadnym zabiegom. Zamieszkała w gabinecie wet , ale nie może tam zostać długo, to psi dzieciak, nauczony być stale z człowiekiem, zostawiona sama rozpacza a tym samym uniemożliwia normalne funkcjonowanie pracy gabinetu Kropeczka jest maleńka waży 4 kg. Gdyby ktoś mógł zaopiekować się nią przez kilka tygodni będziemy ogromnie wdzięczni . Maleńka jak wyzdrowieje będzie konsultowana ortopedycznie .
Zapewniamy opiekunom karmę oraz wszystko co dla Kropki potrzebne na okres opieki nad nią .
Szukamy domu bez szczeniaków , a ewentualne psy które są w domu muszą być zaszczepione . Najlepiej w Myślenicach lub w Krakowie . Gdyby ktoś mógł zaopiekować się Kropką proszę o kontakt 602 709 383

czy ktoś może nam pomóc ?

To jest Kropeczka
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.210106885812053.1073741858.193920527430689&type=1[/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']Szkoda tylko że szczeniaki nie iwoniowe tylko w spadku po A.K.:evil_lol: ciekawe dlaczego chore;)[/QUOTE]Przecież iwomoa, pisze o kazdej brzydkiej kupce to gdyby Kropeczka była w najmniejszym stopniu chora kiedy ja iwoniam brała to nie omieszkała by z satysfakcja oznajmic całemu swiatu jak to sie znowu poswięca bo bierze chorego psa od AK. A skoro nie rozpisywała sie nad fatalnym stanem Kropki jak ja brała no to sie Kropeczka u niej pochorowała. chyba że to ikusia zarazę jaką przywlokła ze schronu na rybnej.a tak przy okazji ile piesków zabranych z O nie przezyło u iwoniam ? A gdzie protokoły utylizacj zwłok piesków. pokaz je iwoniam. tak jak pokazujesz rachunki za leczenie. xzy może nie ma faktur za utylizację . To gdzie te martwe psy iwoniam ? Nie utylizujesz niezywych piesków ? Ty inspektor KTOZ ? No to iwoniam jak trochę się odrobisz - to pskanuj rachunki za utylizację.miej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']elaja, miałam odpowiedzieć na jej post, już wypisałam co o tym myślę ale wszystko skasowałam, doszłam do wniosku, że chyba nie warto.
Brak słów....
Dlaczego tak jest, że ludzie, którzy robią naprawdę coś wartościowego najbardziej dostają w łeb a ci, którzy są winni nie ponoszą żadnej kary....[/QUOTE]C
No wreszcie ktos przyznał , że najbardziej wartościowo działa AK bo ona najbardziej |"dostała w łeb" a ci którzy sa winni czyli ktoz- nie ponosza żadnej kary. Ile psów z Kłaja już zeszło pod "opieka" KTOZ? Czas sie rozliczyć panie inspektor KTOZ i oczywiscie pani prezesie KTOZ Podobno piesków co do których sąd nie orzeknie przepadku nie wolno wyadoptowywać. A który to Sąd orzekł przepadek psów z Pawiej ? A który Sad orzekł przepadek psów z Woli batorskiej ? I specjalne pytanie do iwoniam - a który Sad orzekł przepadek psów ze Zręczyc? bo zdaje się że nie ma nawet decyzji o czasowym odebraniu psów ? prawda iwoniam?

Link to comment
Share on other sites

Miałam się już nie odzywać ...ale - Maksy , gdzie radość z każdej adopcji , z każdego przypadku gdy pies znalazł dobry dom ??? Bo chyba o to w tym wszystkim chodzi , prawda ? Chyba , ze się mylę i na każdego z tych psów czekał czarny worek i miejsce w tajemniczym ogrodzie ? O to Ci chodzi ??? Że puste worki nadal czekają ???
Czytając Twoje posty mam przed oczami obraz właściciela zlikwidowanej pseudohodowli , który rozpacza bo stracił dochodowy interes i przecież kochał te pieski nad życie ..... tyle , że trzymał je chore , zagłodzone i zaniedbane w ciemnym chlewie ...

Edited by elaja
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Miałam się już nie odzywać ...ale - Maksy , gdzie radość z każdej adopcji , z każdego przypadku gdy pies znalazł dobry dom ??? Bo chyba o to w tym wszystkim chodzi , prawda ? Chyba , ze się mylę i na każdego z tych psów czekał czarny worek i miejsce w tajemniczym ogrodzie ? O to Ci chodzi ??? Że puste worki nadal czekają ???[/QUOTE]

[quote name='elaja']Miałam się już nie odzywać ...ale - Maksy , gdzie radość z każdej adopcji , z każdego przypadku gdy pies znalazł dobry dom ??? Bo chyba o to w tym wszystkim chodzi , prawda ? Chyba , ze się mylę i na każdego z tych psów czekał czarny worek i miejsce w tajemniczym ogrodzie ? O to Ci chodzi ??? Że puste worki nadal czekają ???[/QUOTE]

Ja tylko pytam o przestrzeganie PRAWA o którego poszanowanie tak wołacie - bo wszyscy sa równi wobec prawa ( podobno) . Skoro w schronisku w krakowie kilka miesięcy jest pies którego pan usiłował zabić siekierą- ale sad nie orzekł przepadku i sprawa trwa to w schronisku powiedziano ŻE TEGO PSA NIE WOLNO WYADOPTOWAC BO NIE MA PRZEPADKU. A AK co najwyżej mozna zarzucić ze nie utylizowała zwłok psów, które mogły zemrzeć nawet tak jak u świetnej iwoniam - na nosówkę - bo nawet iwoniam z nosówka przegrywa często. A AK po prostu mogła nie mieć na utylizacje pieniędzy bo jek widiałyście psów było sporo a co załatwiła jakieś finansowanie to wkraczała Magda H miłośniczka zwierzat i pani Anna N - redaktorki i pani Beata P inspektor KTOZ i tak długo nekały wójtów - że wstrzymali pieniadze na psy. To każy grosz był wydawany na wyżywienie psów żywych i mogło nie starczyc na utylizace,, ( I nic by nie było więcej jak naruszenie przepisów o o zachwaniu czystosci i utylizacji ) Bo tak naprawdę to tylko tym KTOZ epatuje publike. ALE PRZEPADKU PSÓW NIE MA - TO CO ? Tylko jak facet prawie psa wykończył siekierą to jego prawo do obrony jest respektpowane i dokad nie ma przepadku - nikt mu psa nie wyadoptuje a w przypadku Pawiej nawet nie ma jeszcze czasowego odbioru. W przypadku Woli Batorskiej i Zreczyc także żadnego nawet rozpoczetego postepowania . Ale TU MOŻNA ŁAMAC PRAWO - Tak ? A Powiedz mi dlaczego zawsze KTOZ do AK włamuje się jak jej nie ma w domu ? bo wtedy WSZYSTKO MOŻE SIĘ W CUDOWNY SPOSÓB POJAWIC . Wszystkie tzw |dowody|. a powiedz mi na stronie KTOZ jest informacja o interwencji w jakims kurniku - podobno warunki straszne ale KTOZ przeprasza - że nie robili zdjeć - bo właściciel kurnika NIE WYRAZIŁ NA TO ZGODY. I tu KTOZ - potulnie jak owieczka respektuje prawo człowieka do prwatności. A w przypadku AK KTOZ zawsze jest na miejscu pierwsze przed policja włamuje sie no to po przyjsciu policji - oczywiscie dowody - już są. zaraz tez robi zdjecia (pytanie gdzie je robi ) bo jakby było bezstronne nic nie stało na przeszkodzie aby AK wezwać( a mieli do niej kontakt takze przez jedna wolontariuszkę ) żeby była przy wejściu do mieszkania z policją, no i oczywiscie zdjęcia szybciutko - do internetu - a czy AK wyraziła zgodę na robienie zdjęc?. A może - tak jak ten pan od kurnika - nie życzyła sobie. To co dlaczego tak różne traktowanie ? Nie ma przepadku - nie wolno wyadoptowywac zwierzecia bez zgody właściciela. I to nie prawda , że AK nie chce adopcji - a może - bo jest taka możliwość - gdyby KTOZ zwróciło sie do niej o zgode na adopcje to by ja dała ? Dlaczego nikt nie wystapiła do AK o zgode na adopcje ? Jakby sie zgodziła - to wszystko odbywałoby sie w majestacie prawa, a gdzyby odmówiła - to moznaby spokojnie ją dodatkowo oczerniac jaka to jest podła bo nie chce dac zgody na adopcje . Ale KTOZ chce pokazać że jest ponad prawem. Albo że nie przyznaje AK takich samych praw jak innym osobom którym zwierzeta zabiera - a wtedy to już jest dowód na to że nie jest to normalna "interwencja" KTOZ - tylko prywatna wojna i osobista nienawiść.A tak przy okazji Jolu zapytaj iwoniam ile psów ze schroniska w Kłaja zmarłao pod opieką KTOZ juz w lipcu 2012 - po wywiezieniu ze schroniska w Kłaju. Własnie pod koniec kwietnia AK zapowiedziała że zarząda sprawozdania z opieki KTOZ nad psami z Kłaja i - jakoś natychmiast po tym oswiadczeniu " wybuchła sprawa "interwencji" na Pawiej i AK została zatrzymana. No z tamtąd pewnie trudnoby zapytać ile psów przelazano - bezprawnie osobom trzecim ( a wystarczyło wystąpic o zgodę ) - a tak - takie przekazanie nie swojej własności kradzież podobno sie nazywa - ale to już najlepiej wie prezes KTOZ. No i fakt, że przynajmnie 13 psów nie przeżyło "opieki" KTOZ - tez brzmi nie fajnie. zwłaszcza jak za wszystkie działania danej organizacjipodobno odpowiada prezes ? głupio - co nie ? no ta Ak zadała niewygodne pytania o psy ze schroniska w Kłaju i się doigrała ?

Edited by Maksy
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Miałam się już nie odzywać ...ale - Maksy , gdzie radość z każdej adopcji , z każdego przypadku gdy pies znalazł dobry dom ??? Bo chyba o to w tym wszystkim chodzi , prawda ? Chyba , ze się mylę i na każdego z tych psów czekał czarny worek i miejsce w tajemniczym ogrodzie ? O to Ci chodzi ??? Że puste worki nadal czekają ???
Czytając Twoje posty mam przed oczami obraz właściciela zlikwidowanej pseudohodowli , który rozpacza bo stracił dochodowy interes i przecież kochał te pieski nad życie ..... tyle , że trzymał je chore , zagłodzone i zaniedbane w ciemnym chlewie ...[/QUOTE]

To dlaczego ktoz twierdzi ze AK nie robiła adopcji jak nawet zrobiła specjalny punkt adopcyjny i adopcje szły bardzo dobrze ? dawała ogłoszenia w gazecie co tydzień - do chwili kiedy KTOZ przekonał policje, że trzeba isć na rękę tej zacnej Organizacji i przymknac prezes konkurencji . te adopcje nie pasuja to do tego obrazu AK co KTOZ chce zrobic Zapytaj ile psów ze scroniska w Kłaju zeszło pod |opieką KTOZ - to moze one właśnie oraz kilkaziesiąt innych zagryzionych w schronisku na Rybnej prowadzonego przez KTOZ - stanowiłay zawartośc worków podzrzuconych przez inspekorów KTOZ do mieszkania AK No cóż bronia własnych etacików i pani prezes - bo skoro prezes odpowiada za całokształt - to co z kradzieżą psów z Kłaja z Pawiej z Woli Batorskiej i ze Zręczyc oraz z Podłęża - w stosunku do ani jednego z tych psów nie orzeczono przepadku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Jeśli szukasz rozgrzeszenia maksy - to tu go nie znajdziesz . Zresztą nigdzie go nie znajdziesz . Może w piekle dopiero .[/QUOTE] Tu nie potrzeba rozgrzeszenia, ale lekarza i terapii..., a nad Maksy trzeba się pochylić z troską i zrozumieniem jak nad każdym chorym człowiekiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Tu nie potrzeba rozgrzeszenia, ale lekarza i terapii..., a nad Maksy trzeba się pochylić z troską i zrozumieniem jak nad każdym chorym człowiekiem[/QUOTE]
Pod warunkiem , że maksy z taką sama troską i zrozumieniem pochyli się nad swoimi ofiarami i odczepi od tych szczęśliwców , które udało się uchronić przed jej dalsza "opieką "

Edited by elaja
Link to comment
Share on other sites

Justynko, wysłałam do Ciebie email z Twixem i poproszę o ogłoszenia w wolnej chwili:oops:, choć na razie telefon milczy. Bardzo proszę.

Całe moje zoo dzisiaj zostało kolejny raz odrobaczone. Mam nadzieję, że do końca skutecznie usuniemy pasażerów na gapę, choć po ostatnich tabletkach była duża poprawa. Zmieniłam również karmę dla szczeniąt, ponieważ poprzednia nie była zbyt dobrze tolerowana przez dzieciaki. Jadły bardzo chętnie, ale równie chętnie się drapały. Nie miały pcheł itp, są czyściutkie, wykąpane, skóra ładna, ale świąd był dokuczliwy. Mam nadzieję, że będzie lepiej. I czekam na telefony oraz dobre domki.
Ajra ma (nie do końca jeszcze zdiagnozowanego) włókniaka. Mam nadzieję, że tak jest, choć na włókniaki to ona troszkę za młoda. Na razie tą podskórną narośl obserwujemy, a jak będzie trzeba, to będziemy szczegółowo diagnozować. Ale po dzisiejszym intensywnym badaniu palpacyjnym mam wrażenie, że "guz" się powiększył:-(
Moje koty mają się znów gorzej, zwłaszcza Topik. W sumie to nie mamy im już co podać (leki), żeby pomogło. Pani doktor ma do jutra coś pomyśleć. Jeszcze zalecała inhalacje, ale takiego urządzenia nie posiadam i nie jestem pewna, czy by to wytrzymały, a na zakup, który wsadzę w szafkę nie bardzo mnie stać. Gdyby ktoś na bazarku wypatrzył, to dajcie znać proszę.
I jeszcze pytanie, czy ktoś nie ma gazet czarno-białych, takich z cienkiego papieru, którymi mógłby się ze mną podzielić?

Widzę, że nieproszony "gość" znowu nas odwiedza! Nie spodziewam się mądrych postów, dlatego je pomijam. Widocznie ma przerwę na zabijanie....nadmiaru wolnego czasu, choć przy jej zdolnościach, to nie jestem pewna czy tylko :shake:.

Link to comment
Share on other sites

Kochane moje,
Maksy może sobie pisać na każdym wątku, na którym chce. I tak nikt go/jej nie słucha, bo każdy zna prawdę.
Świadków na opiekę nad moimi podopiecznymi to ja mam, wielu. I nie boję się tej osóbki. Spokojnie :).
Nigdy nie skrzywdziłam żadnego zwierzęcia. Dla mnie ten temat jest zakończony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ikusia']Justynko, wysłałam do Ciebie email z Twixem i poproszę o ogłoszenia w wolnej chwili:oops:, choć na razie telefon milczy. Bardzo proszę.

Całe moje zoo dzisiaj zostało kolejny raz odrobaczone. Mam nadzieję, że do końca skutecznie usuniemy pasażerów na gapę, choć po ostatnich tabletkach była duża poprawa. Zmieniłam również karmę dla szczeniąt, ponieważ poprzednia nie była zbyt dobrze tolerowana przez dzieciaki. Jadły bardzo chętnie, ale równie chętnie się drapały. Nie miały pcheł itp, są czyściutkie, wykąpane, skóra ładna, ale świąd był dokuczliwy. Mam nadzieję, że będzie lepiej. I czekam na telefony oraz dobre domki.
Ajra ma (nie do końca jeszcze zdiagnozowanego) włókniaka. Mam nadzieję, że tak jest, choć na włókniaki to ona troszkę za młoda. Na razie tą podskórną narośl obserwujemy, a jak będzie trzeba, to będziemy szczegółowo diagnozować. Ale po dzisiejszym intensywnym badaniu palpacyjnym mam wrażenie, że "guz" się powiększył:-(
Moje koty mają się znów gorzej, zwłaszcza Topik. W sumie to nie mamy im już co podać (leki), żeby pomogło. Pani doktor ma do jutra coś pomyśleć. Jeszcze zalecała inhalacje, ale takiego urządzenia nie posiadam i nie jestem pewna, czy by to wytrzymały, a na zakup, który wsadzę w szafkę nie bardzo mnie stać. Gdyby ktoś na bazarku wypatrzył, to dajcie znać proszę.
I jeszcze pytanie, czy ktoś nie ma gazet czarno-białych, takich z cienkiego papieru, którymi mógłby się ze mną podzielić?

Widzę, że nieproszony "gość" znowu nas odwiedza! Nie spodziewam się mądrych postów, dlatego je pomijam. Widocznie ma przerwę na zabijanie....nadmiaru wolnego czasu, choć przy jej zdolnościach, to nie jestem pewna czy tylko :shake:.[/QUOTE]


takie zwykłe gazety?
np wyborcza ?
to pewnie coś mam

Link to comment
Share on other sites

[B]Dolly [/B][URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.212017432287665.1073741865.193920527430689&type=3[/URL]
[B]Wilma [/B][URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.212019658954109.1073741867.193920527430689&type=3[/URL][B]
Smyku [/B][URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.212017798954295.1073741866.193920527430689&type=3[/URL][B]
Hrabia [/B][URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.212024885620253.1073741868.193920527430689&type=3[/URL][B]
Czester [/B][URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.212051028950972.1073741871.193920527430689&type=3[/URL][B]
Gaja [/B][URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.212091685613573.1073741872.193920527430689&type=3[/URL][B]
Kubuś [/B][URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.212043148951760.1073741869.193920527430689&type=3[/URL][B]
Alex [/B][URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.212050212284387.1073741870.193920527430689&type=3[/URL][B]
Myszka [/B][URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.212092665613475.1073741873.193920527430689&type=3[/URL][B]
Irys [/B][URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.212094652279943.1073741874.193920527430689&type=3&uploaded=6[/URL]
te pieski mają już własne galerie, potrzebne są opisy

Edited by Alojzyna
Link to comment
Share on other sites

przekierowałam Ikusiu Panią z Krakowa chętną na moją Suzie ( Słoneczko) które ostatecznie idzie do adopcji do domu pod Warszawą ( wizyta się odbyła z wynikiem bardzo dobrym a ludzie przyjadą we wtorek na pól dnia do mnie, żeby się u mnie z małą zapoznać a ja poznam ich zanim ją wezmą bo to moje oczko w głowie). Już tam sobie porozmawiasz, ja tylko przekierowałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...