Jump to content
Dogomania

Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)


Zosia123

Recommended Posts

Pani Ania na razie nic nie pisze, pewnie nie ma siły :)
Trzeba ją naprawdę podziwiać, 3 duże psy, nawet w domu z ogrodem, nie jest łatwo opanować... Nie licząc pozostałej ferajny...
Ja wczoraj rozmawiałam krótko przez telefon: Obydwa samce, Reks i Bezimienny, były u weterynarza. Reks był trochę zazdrosny i na początku było krótkie spięcie, ale od weterynarza jechali w aucie razem. Bezimienny ma ADHD, nie chce sam zostawać, a niestety będzie to konieczne. Trochę się martwię, czy nie hałasował im wczoraj w nocy...
Natomiast Rosji Bezimienny bardzo przypadł do gustu!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cieszę się, że Bezimienny już bezpieczny:multi: trzymamy kciuki za dt, i zapraszamy na bazar imionkowy:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235689-Jestem-owczar-z-Wroc%C5%82awia-M%C3%B3wi%C4%85-o-mnie-Bezimienny-%28-wymy%C5%9Bl-dla-mnie-imi%C4%99-do-25-11?p=19970090#post19970090[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dostałam 100 zł od Janka dla Bezimiennego, dziękujemy!!!

Kochani przypominam że wybieramy IMIĘ !!!
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235689-Jestem-owczar-z-Wroc%C5%82awia-M%C3%B3wi%C4%85-o-mnie-Bezimienny-%28-wymy%C5%9Bl-dla-mnie-imi%C4%99-do-25-11?p=19970090#post19970090[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Zosiu, słyszałam, że już jest to konto, na które mam wpłacić na karmę dla Bezimiennego od SKARPETY OWCZARKOWEJ :)
Podaj mi na PW, bo tu nie widzę a wątku Rexa chyba nie mam w subskrypcjach :roll:[/QUOTE]

Jest na wątku Reksa - tylko nie znam do niego hasła... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Może ten wspólny wątek obu chłopaków to dobry pomysł :razz:
Zosiu, a deklaracje dla Bezimiennego też mają iść na to subkonto p. Ani ?[/QUOTE]

Myślę, że wszystkie deklaracje powoli przeniesiemy na tamto subkonto.
Przy mojej liczbie tymczasowiczów tak będzie na pewno bezpieczniej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']W wyniku skomplikowanego aczkolwiek szczęśliwego splotu okoliczności na Bezimiennego czeka łącznie 35 zł od DONnki, anett, wolfa122 i beli51 :)[/QUOTE]

i prezent imieninkowy powinien już dostrzeć lada moment od chrzestnej Marzeny, bo bezimnienny został Kastorem :loveu::
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235689-Jestem-owczar-z-Wrocławia-Mówią-o-mnie-Bezimienny-(-wymyśl-dla-mnie-imię-do-25-11[/URL]




[COLOR=#000000]Chrzestna Marzena zyczy Katorowi:
[/COLOR]Niech wiedzie zdrowe i szczęśliwe życie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123'][B]Myślę, że wszystkie deklaracje powoli przeniesiemy na tamto subkonto.[/B]
Przy mojej liczbie tymczasowiczów tak będzie na pewno bezpieczniej :)[/QUOTE]

Skoro tak, to myślę, że już najwyższa pora aby je zasilić :)
Wysyłam na karmę dla Kastora 150 zł od SKARPETY OWCZARKOWEJ; 10 zł mojej deklaracji + te 35 zł EXTRA ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Skoro tak, to myślę, że już najwyższa pora aby je zasilić :)
Wysyłam na karmę dla Kastora 150 zł od SKARPETY OWCZARKOWEJ; 10 zł mojej deklaracji + te 35 zł EXTRA ;)[/QUOTE]

Bardzo dziękuję - jak będę znała haslo, to zaksięguję ;)
Pani Ania chyba ma zbyt wiele obowiązków na glowie, musimy poczekać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='DONnka'][B]Zosiu123[/B], czy możesz już potwierdzić, że te 195 zł wysłane na konto fundacyjne p. Ani dotarło ?
Jak się miewa Kastor ?
Dalej nie odstępuje p. Ani na krok ?[/QUOTE]

Są pieniążki :) okazało się, że ja jednak nie mam dostępu do tego konta, tylko księgowa fundacji. Pani Ania sama zapłaci za następny worek karmy.
Kastor niestety dalej uzależniony jest od czlowieka, będzie problem z adopcją :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...