Jump to content
Dogomania

Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)


Zosia123

Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuziaM']Z psich imion, z ktorymi sie spotkalam ( psiaki, ktore mialam w hotelu ) :
[B]ITAN [/B]( ten z Mision Imposible )
[B]Szogun
Taran
FEDOR
[/B]Wszystkie byly cudowne i kochane .... i szczesliwe.
Moze ktores z tych imion przyniesie mu szczescie.[/QUOTE]

Gosiu, będzie bazarek imienny - dlatego nie wymyślamy na razie imienia :)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie Bezimienny jest już odjajczony, czyli teoretycznie siedzi na walizkach...
(Tzn. nie na walizkach, bo on nawet nie ma swojej obróżki...)
Przydałoby się jeszcze parę zlotych... i przede wszystkim ktoś, kto weźmie za niego odpowiedzialność finansową w przypadku, gdy skończą się pieniądze...

Link to comment
Share on other sites

jesli dobrze liczę, oba pieski potrzebują w sumie 300 zł na jedzonko. Reksio ma 242 zł a Bezimienny dychę. Brakuje 50 zł deklaracji. Mamy troszkę czasu na ich zdobycie, tzn póki Bezimnienny nie zje karmy, którą kupi mu skarpeta.[SIZE=3][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

DONnka - bardzo dziękuję :)

piescofajnyjest - Siedzi w izolatce, to pewnie jutro będzie spacerował z wolontariuszkami :)

Egradska - na razie nie wiemy, ile pojdzie na leczenie Reksia. Niestety pani Ania jest chora więc wszelkie diagnozy się odsunęły...
Wolałabym mieć zabezpieczenie dla Bezimiennego, zanim go zabiorę. Po prostu czyjeś zapewnienie, że wyłoży pieniądze z własnej kieszeni, gdy zajdzie taka potrzeba. Moja kieszeń nie jest rozciągliwa - mam już 5 psów, których nie oddam przecież z powrotem do schroniska, gdy będą na minusie. (Dodam, że mam też dwa duże własne, a trzeci się szykuje). Być może niepotrzebnie się martwię na wyrost. Ale nie chciałabym, żeby Bezimienny wrócił do schroniska, gdy skończy się forsa...


Zajrzyjcie tymczasem :shake:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235271-5-letni-owczarek-niemiecki-ADOPCJA-NA-JUŻ-10-11-eutanazja[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dotarł do DT :)
Mój kochany małżonek dzisiaj odebrał bąbelka i zawiózł do pani Ani. Tylko niestety fotek nie zrobił...
Szczepienie, odrobaczenie i odpchlenie załatwione.
Tylko - jak widzimy na przykładzie Reksa - schroniskowy środek na robale może nie wystarczyć...

I odnotowuję równocześnie pierwszy datek dla Bezimiennego - od Doroty, córki Figuni - 100 zł - pięknie dziękujemy!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Dotarł do DT :)
Mój kochany małżonek dzisiaj odebrał bąbelka i zawiózł do pani Ani. Tylko niestety fotek nie zrobił...
Szczepienie, odrobaczenie i odpchlenie załatwione.
Tylko - jak widzimy na przykładzie Reksa - schroniskowy środek na robale może nie wystarczyć...

I odnotowuję równocześnie pierwszy datek dla Bezimiennego - od Doroty, córki Figuni - 100 zł - pięknie dziękujemy!!! :loveu:[/QUOTE]

Super wieści :multi: :multi: :multi:
Teraz bidulek będzie już bezpieczny i zaopiekowany
Poproszę o adres, na który mam zamówić karmę od SKARPETY OWCZARKOWEJ i telefon kontaktowy dla kuriera :)
Macie jakieś specjalne życzenia :razz: ?
Jaka to ma być karma: sucha czy mokra ?
Jeśli sucha, to proponuję EUKANUBĘ Mature&Senior 15 kg
Jeśli mokra, to puszki ANIMONDY dla Seniorów (40 x 400g lub 24 x 800g)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...