Jump to content
Dogomania

Oluś vel Onek, a właściwie Owen ;) zamieszkał w Kłodzku! :)


Zosia123

Recommended Posts

  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam nadzieję,że Zosia dogra sprawę jeszcze jednego psiaka .Nie wchodzę w szczegóły,bo ja mam tylko kontakt fb z p.Anią ale z tego co wiem jest deklaracja ze strony domku Rexa,że jest jeszcze jedno miejsce na jakiegoś biedaka :loveu: Może Egradska Twoje życzenie (nasze też) się spełni ???:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wolf122']Mam nadzieję,że Zosia dogra sprawę jeszcze jednego psiaka .Nie wchodzę w szczegóły,bo ja mam tylko kontakt fb z p.Anią ale z tego co wiem jest deklaracja ze strony domku Rexa,że jest jeszcze jedno miejsce na jakiegoś biedaka :loveu: Może Egradska Twoje życzenie (nasze też) się spełni ???:razz:[/QUOTE]
to by znaczyło już dwie kawy, wolfie:) chętnie Cię na nie zaproszę, tylko kontynuuj te owczarkowe czary

Link to comment
Share on other sites

Uzupełniłam dane w pierwszym poście.
Pies jest w schronisku od 4 lipca 2012.
Nie zwraca uwagi na ludzi, coś jak nasz Reks. Znowu pies jednego pana. Takie najbardziej lubię!

Jeśli chodzi o DT, to pani Ania (od Reksa) ma w planie budowę kojca. Jak będzie kojec, to może weźmie jeszcze jednego psa. Ja już jej mówiłam o naszym ON-ku. Ale na ten kojec trzeba najpierw pieniędzy...
Ja od razu się zastrzegam, że na niego nie dam rady podjąć się odpowiedzialności finansowej. Miałam już nie zbierać na Reksa, ale nie wytrzymałam, jak już pewnie zauważyliście ;)
I zdradzę Wam jeszcze, że jest jeszcze jeden powód: Prawdopodobnie będę BDT dla innego staruszka, na razie zbieram siły, bo trzy duże psy w mieszkaniu 70 m2 niełatwo opanować, już to przerabiałam...

Link to comment
Share on other sites

Aha,czyli tak sie ma sprawa.O kojcu czytałem,zobaczymy może zrobię jakis interes wiązany z p.Anią?Zapytam.Dziękuje za szczegóły,bo w sumie wczoraj przeczytałem,że jest taka opcja :razz:
Ewa a Ty tylko kawa i kawa a ja czekam i czekam ;):lol::loveu: Ale cierpliwość popłaca :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Witaj Kasiu :)
Być może nasz piękny Bezimienny będzie miał DT za karmę u pani Ani od Reksa - ale oczywiście "tylko" pieniążki są potrzebne...[/QUOTE]

Zosiu, ile tej karmy pieski zjedzą? czy to musi być jakaś weterynaryjna, czy taka lepsza normalna wystarczy? Moj dranioł ma w podorędziu joserę festival, wór 15 kg kosztuje ok. 150 zł, dzienna dawka to od 350 do 420 g dla psa o masie 40 kg. Karma ma ten plus, że można ją podawać na sucho, albo zalać wodą, wtedy robi się sosik. Na Owczarku bardzo ją chwalą, moje psisko też raczy, choć woli gotowane obiadki. Gdyby piesek mógł jesc karmę z tej polki cenowej, mysle, ze udaloby sie uzbierac na to srodki

Edited by egradska
Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, najpierw (1) musi się okazać ile wydatków będzie jeszcze na Reksa, (2) musi być gotowe miejsce dla psiaka.
A potem będę bardzo wdzięczna, jeśli ktoś przejmie finanse naszego Bezimiennego.
Owczarek zjada mniej więcej 15 kg miesięcznie, prawda?
(No to jak będzie z tym imieniem? ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Witaj Kasiu :)
Być może nasz piękny Bezimienny będzie miał DT za karmę u pani Ani od Reksa - ale oczywiście "tylko" pieniążki są potrzebne...[/QUOTE]

No to super jeśli tylko udałoby się się załatwić BDT!!
150zł dużo łatwiej zebrać niż kilka stówek na hotelik...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Słuchajcie, to może faktycznie bazareczek imienny? :)[/QUOTE]

Ja niestety w życiu takiego bazarku nie robiłam, tylko z rzeczami, ale uważam, że to bardzo dobry pomysł.
Można dołożyć jakiś prezent dla kogoś, kto da najwięcej, widziałam, że się sprawdza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...