Jump to content
Dogomania

Puchaty,mix owczarka belgijskiego,kiedyś cel do strzelania teraz WE WSPANIAŁYM DOMU!!


Romka

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='UBOCZE']A Pani J. na FB nie odpuszcza. Udostępnia z wydarzenia fotki PUCHATEGO z komentarzami, że to przez rzekomo nieodpowiedzialne osoby psiak nie jest u niej w domu i chce, żeby jej znajomi to komentowali. Z komentarzy jej znajomych wynika, że mają niewielkie (żeby nie powiedzieć żadne) pojęcie o adopcjach psiaków. I co jakiś czas znajomy Pani J. wpisuje się z pyskówką na wydarzeniu psiaka, wyskakując jak Filip z konopi. Już dziesiątki osób na wydarzeniu łopatologicznie tłumaczyło Pani J., że psiak ze swoim charakterem jedynaka nie może być u niej jako siódmy pies w stadzie. A Pani wciąż swoje i to najchętniej w sposób szkalujący nas i za plecami...[/QUOTE]
Ech, te typy chyba już tak mają!!!!!!!!
Najważniejsze, że Puchaty do Niej nie pojechał!!!!!!!!!!!!!!!!!
Oby teraz Mu się udało - mam nadzieję, że dom będzie najlepsiejszy;)!!!!

[quote name='Jara']Dawaj linka do fejsa. [/QUOTE]
Mówisz i masz;)
[url]http://www.facebook.com/events/172354309571836/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nie wracajmy do Pani Joli, bo nie ma takiej potrzeby ;)

Szukamy osoby do sprawdzenia domku i trzymamy kciuki :lol:

A teraz coś z cyklu "paróweczka"
[IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b44047804357e7f229f9b1f1dbc17470,10,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/ff5ddfa94b4d060a54fec836f8bdb26d,10,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/bf8882be7ae62275ceb3cc173a31d4d2,10,19,0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisze Olivin sprawdzamy domek dla Puchatego...domek w,którym Puchu będzie jedynym psem,domek bez zwierząt.W domu mieszkają dwie dorosłe osoby,mama i córka.Puchu będzie mieszkał w domu z ogrodem.W domu tym odszedł kilkanaście dni temu pies,owczarek belgijski,przygarnięty i przywieziony z podróży wakacyjnych Państwa do Zakopanego.Domek wie,że psiaki tej rasy są nieufne i trzeba to zaufanie zdobyć,podobnie było z poprzednim psem Państwa.Oczekiwaliśmy w sobotę na wizytę Państwa w schronisku,ale powrót z zimowych ferii przedłużył się i Państwo nie zdążyli do schroniska przed jego zamknięciem.Domek jest zdecydowany na adopcję Puchatego,szukamy teraz osoby do sprawdzenia domku w Lęborku.Wysłałam zapytanie do kilku dziewczyn z okolic Słupska i Gdańska i czekam na odpowiedź.Jeśli nie uda się znaleźć osoby z okolic Lęborka lub samego Lęborka ,na FB zgłosił się do sprawdzenia domku pan,który mieszka 60 km od Lęborka.Bardzo dziękujemy za chęć pomocy.:lol:Jutro będę wiedziała czy skorzystamy z pomocy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Romko, to jest dziewczyna z Lęborka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/members/80643-Monia85[/url]
i widać na dogo bywa systematycznie (była dzisiaj)
a tutaj inne Osoby z Lęborka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?s=&securitytoken=1361745570-2472772a015ce3c2f93e15274a8d05f06165cc69&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=l%C4%99bork&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&sort=username&order=[/url]
Ze Słupska(54km) i Gdańska (88km) to nie jest tak blisko...

Link to comment
Share on other sites

Martyna (pozwole sobie na forme "Ty") znalazlam watek Pucha, jak go tutaj nazywacie. Napisz do mnie na E-Mail: [email][email protected][/email], jak bedziecie potrzebowac pomocy. Z ta Pania, o ktorej rozmawialysmy - bede dzis rozmawiac ale rozumiem, ze narazie sa jeszcze inne dziewczyny do sprawdzania. Napisz jednak prosze, czy mam jej podawac Twoj numer telefonu, czy nie. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Aniu,skorzystałam z linka podesłanego mi przez Sarunię-Niunię i napisałam do[B] Moni85,która zgodziła się zrobić dla nas wizytę przedadopcyjną[/B].Wysłałam jej informację o wszystkich istotnych przy adopcji Puchatego szczegółach i teraz czekam na informację.DZIĘKUJĘ ZA CHĘĆ POMOCY!!!:lol:

Przy okazji z FB odezwały się do mnie aż 3 osoby,które widząc,że szukamy osoby do wizyty przedadopcyjnej zaoferowały nam chęć pomocy.To bardzo miłe...:lol:

Link to comment
Share on other sites

No to sie ciesze - oby tylko wszystko poszlo teraz w dobrym kierunku! Trzymam kciuki. Pisalam juz Adamowi, jak sprawa wyglada. Rozmawialam z ta Pania. Nie byloby dla niej zadnym problemem pojechac tam z wizyta. Zadzwonie, ze narazie alarm odwolany. Teraz bede czekac na pozytywne wiadomosci a potem oczywiscie zdjecia Puchatego na Dogo i FB. Dzieki za mila rozmowe!

Link to comment
Share on other sites

Proszę wszystkich o cierpliwość co do wyników wizyty przed adopcyjnej.Rozmawiałam wczoraj z ewentualnym domkiem Puchatego,w domu po powrocie państwa z ferii zimowych trzeba było zorganizować pogrzeb.Pani zadzwoni do nas jak tylko zakończy tę ważną dla jej rodziny sprawę.Czekamy zatem!!!

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio tak przez 3 tygodnie wydawały dziewczyny z Dzierżoniowa mixa owczarka podhalańskiego. Ludzie przyjechali kawałk drogi do schroniska, poznali psa, wszystko super, mieli wrócić po niego za tydzień. I wyobraźcie sobie, ze dwa pogrzeby w ciagu tygodnia.
Ale koniec końców psiak trafił do nich :)

Link to comment
Share on other sites

Pani nie dzwoniła do mnie oraz prawdopodobnie także do Moni...gdyby dzwoniła, Monia zadzwoniłaby do Olivin.Ja około 15 00 wróciłam do domu po tygodniowej nieobecności .Będę dzwonić do Lęborka i dowiem się co postanowiła pani.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dziś do pani i wysłałam zapytanie co postanowiła w sprawie adopcji Puchatego,niestety nie udało mi się uzyskać odpowiedzi...w tej sytuacji wznowię ogłoszenia Puchatego,być może domek w Lęborku nie był pisany Puchatemu...

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałyśmy dziś o tym z Olivin...na dodatek Puchu zmienił boks,siedzi obok wejścia-wyjścia ze schroniska.Jest to pierwszy boks zaraz po przekroczeniu progu schroniska,bardzo wyeksponowany.Puchaty będzie miał " szczęście" być zauważonym...przez okolicznych rolników.Na pewno pokaże im zęby,jak wszystkim obcym, i jako nieufny wobec obcych będzie miał wzięcie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...