Jump to content
Dogomania

Jak długo rosną?


Sarah_S

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='julita104']Miczka kazdy czyta Twoje posty, powielasz pytania
poza tym osoba do ktorej sie zwracasz: sarah była ostatnio na forum w 2004 roku, wiec nie wiem czy tu jeszcze zaglada :(
Wygrzebujac posty sprzed prawie 2 lat, warto zerknac w profil :-)[/quote]hehee no nie zauwazylam widac lubie rozmawiac z "duchami" :-):multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

wow, musze miec 'innego' yorka bo moj wlasciwie to rosl do 7-8 miesiaca, a ciagle jeszcze przybiera na wadze teraz. Na poczatku rosl sporo, ok 0.5 kg na miesiac... Nie jest tez jakims nadwymiarowym psiakiem bo wazy prawie 2.7 kg.

Link to comment
Share on other sites

Mój przystojniak rósł do 6miesiąca póżniej się zatrzymał i dziś waży 2kg jak go troszkę podtuczę to waży w porywach do 2,20kg :cool3: szczerze mówiąc to troszkę mnie to denerwuje bo jak idę przez miasto :painting: to ludzie mnie zaczepiają i się pytają czy to miniaturka momentami już nie mam siły się tłumaczyć :roll: ale i tak jest najkochańszym chłopakiem na świecie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane']Mój przystojniak rósł do 6miesiąca póżniej się zatrzymał i dziś waży 2kg jak go troszkę podtuczę to waży w porywach do 2,20kg :cool3: szczerze mówiąc to troszkę mnie to denerwuje bo jak idę przez miasto :painting: to ludzie mnie zaczepiają i się pytają czy to miniaturka momentami już nie mam siły się tłumaczyć :roll: ale i tak jest najkochańszym chłopakiem na świecie :loveu:[/quote]

Moj Marino waży tez około 2 kg w porywach do 2,1. I tez ciagle musze tłumaczyc przechodniom, ze to nie miniaturka i on po prostu taki jest:cool1: Teraz skonczył 8 mc-y ale mam wrazenie, ze "meznieje":) Poki co co go podtucze to jakas sunia po sasiedzku ma cieczke i chłopak zakochany nie chce patrzec na jedzenie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']Prawda jest taka ,ze suczki po cieczce tez nabieraja ciała,więc jezeli moja Mersedes ma teraz około 2,3kg to po cieczce pewnie będzie wazyc troszke więcej;)
Przynajmniej u pozostałych moich suczek tak było;)[/quote]
Cori nie miała jeszcze cieczki zatem jak ma po niej przytać to się bardzo cieszę :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='melinda:-)']a teraz przez zime sie przytyło i wazy 3,2kg( duza kobitka:eviltong: )
i[/quote]

A ja wczoraj pisałam gdzies o suni mojej kolezanki ktora spotkałam wczoraj u weta. Sunia jest yorczką, przecudna jest i wazy.6kg:crazyeye: Zdziwiłam sie STRASZNIE, ale ona byla piekna. Jakby mi ktos wczesniej powiedzial, ze jakis york ma 6 kg to bym go zalowala, ze zostal oszukany i rzucalabym teksty w stylu: "Ale i tak najwazniejsze, ze go/ja kochasz" .Ale nie bylo czego zalowac, sunia sliczna. Naprawde dawno sie tak nie zdziwiłam:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chanelle'][COLOR=dimgray]Moze i więcej. Jednak moja Cori, podobnie jak Cori Koregi jest malutka. Nad czym bardzo ubolewam...[/COLOR][/quote]

Wiesz Chanelle ja tez mam małą sunie ale wogle nad tym nie ubolewam :eviltong: ja się ciesze że jest zdrowa i tyle:lol:

Link to comment
Share on other sites

moja mała miała juz pierwszą cieczke i powiem szczerze ze nie zauwayłam zadnycj zmian w wadze.. zaczeła sie tylko wybarwiac niestety nie na główdze tylko na grzbiecie ale zawsze to cos :) aa no oczywiscie zmiana w charakterku psa była widozcna mała pieszczoszka sie z niej zrobiła :)

Link to comment
Share on other sites

no z cieczka to roznie moja Mela miała jakos 9,5 miesiaca jak dostała cieczke i pewnie nie długo dostanie druga, a Pola miała niedawno ma juz roczek-to jest naprawde roznie weterynarz powiedział ze to jest genetycznie i teraz sie zmieniło ze kiedy to niby cieczka pierwsza maksymalnie do roku przychodziła a teraz ze za pierwsza cieczką do 2 lat mozna czekac i wszystko ok

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...