Jump to content
Dogomania

Jak długo rosną?


Sarah_S

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Elmo ma 6,5 m-ca i waży 2,6 kg. Jeszcze 2 tyg temu ważył 2,5, więc jeszcze rośnie, poza tym bardzo mało je i jest chudziutki. Może jak już zmieni wszystkie ząbki i zacznie znów więcej jeść to dobije do 3 :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meja'][U]Elmo ma 6,5 m-ca i waży 2,6 kg. Jeszcze 2 tyg temu ważył 2,6, więc jeszcze rośnie,[/U] poza tym bardzo mało je i jest chudziutki. Może jak już zmieni wszystkie ząbki i zacznie znów więcej jeść to dobije do 3 :cool3:[/quote]
:hmmmm:....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meja']Elmo ma 6,5 m-ca i waży 2,6 kg. Jeszcze 2 tyg temu ważył 2,6, więc jeszcze rośnie, poza tym bardzo mało je i jest chudziutki. Może jak już zmieni wszystkie ząbki i zacznie znów więcej jeść to dobije do 3 :cool3:[/quote]
Trochę niezrozumiale piszesz;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meja']Elmo ma 6,5 m-ca i waży 2,6 kg. Jeszcze 2 tyg temu ważył 2,5, więc jeszcze rośnie, poza tym bardzo mało je i jest chudziutki. Może jak już zmieni wszystkie ząbki i zacznie znów więcej jeść to dobije do 3 :cool3:[/quote]
Przecież on już powinien być po wymianie zębów ,chyba :confused: ,że kły mu jeszcze nie wyszły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Przecież on już powinien być po wymianie zębów ,chyba :confused: ,że kły mu jeszcze nie wyszły.[/quote]

Tak, jeszcze jest problem z górnymi kłami, stałe już prawie wyrosły, ale mleczaki jeszcze siedzą:-(

Link to comment
Share on other sites

Mój miał wyrywane 2 kły w wieku 6 miesięcy bo nowe już były dosyć duże a szanse były małe , że mleczne kły wypadną:roll:Zabieg minął bardzo szybko i bezproblemowo.Trwał około pół godziny.Franek po narkozie bardzo szybko doszedł do siebie (rano zabieg był robiony a już jakoś po południu się normalnie bawił:multi:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Marlena j']mój yorek ma 4,5miesiąca waży 1,300kg jak myślicie urośnie jeszcze? ważę go co 2tyg i waga ciągle w miejscu apetyt ma ok.[/QUOTE]

to niedobrze że waga w miejscu. pies powinien się rozwijać, rosnąć do około 6-7 miesięcy, potem już niewiele urośnie ale za to zmężnieje, także pomimo że jego wielkość się nie zmieni, to waga może rosnąc.
także spokojnie do jakiegoś roku może waga psa rosnąć, jak nie dłużej w niektórych przypadkach(szczególnie w takicj jak ktoś myślał że kupił yorka a kupił kundelka średniej wielkości, wiadomo że im większy docelowo pies, tym dłuższy ma okres wzrostu)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 years later...

Witam wszystkich właścicieli Yoreczkow :) 

Ja całkowicie z innym tematem . Mój 8 miesięczny York od kilku miesięcy ciągle się wygryza , szczególnie na łapkach,  byłam z nim oczywiście u Weterynarza który zalecił dietę eliminacyjna gdyż stwierdził alergie pokarmową głównie na drób, przeszłam więc za pierwszym razem na łososia,  po 1,5 miesiąca nie było żadnych efektów więc zmieniałam na jagniecine ,również nic , później na koninę i też nic :( nie wiem już co mam robić. Piesek ma sucha skórę, kapie go oczywiście w specjalnym szamponie ale nie widzę efektów. Nie wiem co podawać pieskowi do jedzenia,  borykam się z tym problemem już 7 miesięcy . 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...