Jump to content
Dogomania

Polo szczeniak mieszkający na polu bez schronienia PILNA POMOC


mariagoronowicz

Recommended Posts

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#000000][FONT="Verdana"]Poloto 4 miesięczny szczeniak, który pi[B][I][U]lnie potrzebuje chociaż tymczasowegoschronienia.[/U][/I][/B] Pomimo tak trudnej sytuacji - zagłodzony i zmarznięty przez noc,Polo bo tak został nazwany jest psiakiem radosnym i pełnym nadziei na lepszy dzień, gdzie będzie mógł zasnąć wcieple i z pełnym brzuszkiem. Przyjaźniei wesoło macha ogonkiem na okazałe zainteresowanie nim. Polo wyrośnie na psiakaśredniego wzrostu. Prosimy dla Polochociaż tymczasowy dom zanim znajdziemy stały. Tel Ewa 501 147 350 , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

W województwie - no to już wiem gdzie to jest :angryy:A może ta Pani choć wie w jakiej gminie. Kurde, województwo mazowieckie jest [COLOR=#000000][FONT=sans-serif] największe pod względem powierzchni[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=sans-serif]. Obejmuje obszar o powierzchni 35 558,47 km²[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

napisałam do tej pani na maila, zaraz wam przytoczę tyle tylko wiem :

[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Witam, chciałam zapytać o tego biedaka, w jakim przebywa województwie? Gdzie teraz jest? Czy ktoś się nim opiekuje? Czy został znaleziony zupełnie sam ?Czy w razie znalezienia domu zostanie zapewniony mu transport ? Nie mogę powiedzieć, ze mogłabym pomóc, ale na wszelki wypadek byłabym wdzięczna za informacje, ponieważ bardzo zmartwiła mnie ta sytuacja. Pozdrawiam Anna


[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Witam, Polo znajduje się na polu pomimo już chłodów, psiaczek znajduje się w woj mazowieckim, w okolicach Załusk, osoby które go zobaczyły dokarmiają jego, jest prośba o dom dla tego szczenięcego dziecka - proszę o kontakt p Ewa 501 147 350 gdyż ona to zna więcej informacji dot tego psiaka, ja tylko nadałam ogłoszenie.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No i co z tym psem? Znalazłam na Fb takie ogłoszenie.
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ogłoszenie grzecznościowe.

" Piesek(samczyk) jest nieduży, na moje oko to jeszcze szczeniak, i - jak widać - był już na granicy śmierci głodowej. Zrobił sobie legowisko w krzakach przed naszym ogrodzeniem, my niestety nie możemy go wziąć na nasz teren, bo nasze psy go nie tolerują.
Trudno było zrobić więcej, bo bardzo się kręcił, jest strasznie spragniony kontaktu z człowiekiem, a po tym jak dostał jeść, jest już "cały nasz".
Proszę o pilną pomoc, serdecznie pozdrawiam
Monika Tel. 603 99 09 86"

SPRAWA JEST BARDZO PILNA, pogoda wszyscy wiedzą jaka jest a pies koczuje dzień i noc w krzakach...:(

[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=427761287284821&set=a.387707624623521.86882.293225950738356&type=1&relevant_count=1"][CENTER][IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/c0.0.843.403/p843x403/254680_427761287284821_1331659636_n.jpg[/IMG][/CENTER]
[/URL]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...