Jump to content
Dogomania

"Tigra jaka jest kazdy widzi"


Anna.

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiruniu kochana

Wiem, że to straszne. Dlatego też napisałam, że to ku przestrodze. Tak się zastanawiałam... może dobrze by było uczyć charta aportu ( trudne to wiem), tylko po to, żeby sobie krzywdy nie zrobił.

A Siwulcowi nie wytłumaczysz. To "POLAK", a polacy patrioci nie do zdarcia "som":) Zdrowie mojego chrześniaka :drinking:

I mojej chrześnicy, adaptowanej tydzień temu w Gorzowie :drinking:

Ech, żyźń sobacza :(

Tak mnie naszło wieczorową porą. Znacie? To poczytajcie.

(...) Na drzwi sie nie oglądaj

Nasienie sobacze

Gdzie w śniegach nocny wilka trop i zaspy po pas

Skacz jak Ci każe, będę patrzył jak skaczesz

Encore, jeszcze raz... (...)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja tak tylko na chwilkę: chciałam się dołączyć do achów i ochów nad obecnym wyglądem Etny :D jak cudnie sie prezentuje! ech, te charty.....

charciara a masz jakieś wieści o Oskarze z Piekar Śląskich?? Bo się mnie ostatnio Halina (szefowa 'Kundelka') dopytywała co u niego słychać (oczywiście w pierwszej kolejności pytała o Etnę, to jej zdałam relację 8) )

Link to comment
Share on other sites

a może zdjęcie Oskara dałoby się radę wstawić :) ?Podobno był bardzo do Etny podobny???Murka...Etna ma się świetnie.Co prawda zostaje jeszcze na te 7h w kagancu...ale jesli musimy jeszcze gdzies wyjc na nachwilę to zostaje bez...i jakoś nie broi 8) .W weekend jedziemy na wieś...co Etna i Tigra kochają....biegają,biegają...a Etna mimo kilometrowych spacerów wymyka się i odwiedza całą wieś..tzn.wszystkie psy :wink: i wraca szczęśliwa jakgdyby nigdy nic....trafia bezbłednie :wink:Pierwszy raz jak "wybyła"to myslałam,ze ze strachu umrę..nigdy jak dotąd moje psy się tak nie zachowywały ..ale gdy zobaczyłam jak szczęsliwie wraca to juz przestałam sie bać....więc wieści dla pani Haliny są jak najbardziej optymistyczne :D

Link to comment
Share on other sites

Aniu, Oskar JEST podobny do Etny i to strasznie :D

Ja niestety nie mam już żadnych jego zdjęć (sukcesywnie usuwam z twardziela adoptowane piechy, bo mi miejsce potrzebne na kolejne...), ale może charciara coś przechowała?... :roll:

Te zdjęcia jak był na łańcuchu chwytały za serce... pamiętam jak strasznie się do nas garnął a my musiałyśmy go tam zostawić :( Na szczęscie udało się go wydostać :D

Etna to niezły element 8)

Link to comment
Share on other sites

Szkoda :( ....ale najwazniejsze,ze ten pies ma tak wspaniałe warunki!Murka..czy wiesz,ze Gizmo i Etna świetnie sie dogadują?A tak się obawiałyśy.Te dwa rozrabiaki czują się ze sobą cudownie....Gizmo prowokuje Etnę i tak sie zaczyna :wink: Kołowrotek

Pisali o egzotykach,ze to taka opanowana i zupełnie nie agresywna rasa...i taki był dopóki nie zamieszkła z nami Etna :fadein: Etna go poddusi a on sobie nic z tego nie robi...no moze z wyjatkiem pózniejszej małej zemsty :wink:

Link to comment
Share on other sites

charciara pisałyśmy jednocześnie :wink:

Aniu, to jest właśnie niesamowite jak zwierzaki się wiele od siebie uczą... Ja obserwuję w swoim stadku równie niezwykłe historie, ale długo by pisać... Najważniejsze że sie zwierze dogadały i krew nie leje :D

A tak na marginesie kto by pomyślał, że się chart po przejściach z kotem będzie bawił :wink: Muszę to koniecznie Halinie powiedzieć, bo ona (jak zresztą wszyscy chyba) się najbardziej bała stosunków Etny z kotem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cały czas szukałam topicu o Oskarze, przetrzepałam Charty, Psy w Potrzebie i przeglądarkę dogomanii z hasłami: Oskar, Greyhound, Chart, Piekary Ślaskie i nic :(

Ale przy okazji uświadomiłam sobie, że tematu o adopcji mojej Fify też już nie ma, więc chyba ten topic jest za stary i umarł śmiercią naturalną. Każdy pokój ma ograniczoną ilość stron, a temat o Etnie był na 3 stronie od końca na Psach w Potrzebie, skoro Oskar był jakiś czas wcześniej to topic niestety sam odpadł, ale mnie się wydawało, że to bło na Chartach a nie na Psach w Potrzebie, a tu ani mru mru o Oskarze. Może Moderatorzy Psów w Potrzebie przesunęli topic, szkoda... :(

Link to comment
Share on other sites

o rany, moje dziełka :fadein: kochany Oskar... miał dużo szczęścia :D

Prawda, że druga Etna? 8)

wirka, topik o Oskarze był i na 'psach w potrzebie', i na 'chartach', tylko że całą akcja rozwinęła się na 'pwp', a na chartach były podawane tylko odnośniki i informacje, że pies już udomoiowny :wink:

Ale tak jak piszesz: oba topiki umarły chyba śmiercią naturalną, bo ani śladu po nich :(

aha, wiek Oskara i Etny faktycznie jest bardzo zbliżony i nie wykluczone, że to może być rodzeństwo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...