Jump to content
Dogomania

Bratyslawa - DUODANUBE 2 x CACIB - 2007


Elitesse

Recommended Posts

[quote name='jolka11']Spis wystawiających oraz podział na ringi już jest na stronce. Niestety stawki niet .
A zresztą po co się denerwować wcześniej ? :lol:[/quote]
Jolu a nie masz namiarów na jakieś noclegi w Bratysławie albo w okolicach? :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iwona1984']za tydzień o tej porze to będziemy sie szykować na wystawę heheheh juz sie nie mogę doczekać ;)[/quote]
Za tydzień o tej porze będziemy w okolicach Bratysławy. Szpic wilczy UNGA Tulas i dog niemiecki TOJFEL ( pisownia polska ) - oba z Łodzi oraz częstochowski szpic wilczy CALLI Albus ( ARISEK ) z Częstochowy.

Michał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']Ehhh już sie nie mogę doczekać jutra jak zacznę sie pakować:cool3:

ps. a z niecierpliwością czekam na odwiedzinki małego czarnego diabełka:diabloti::loveu: chyba go nie oddam....:eviltong:[/quote]
Haha..dobre. Problem polega ... ze juz na nia jest kolejeczka w Europie:eviltong::evil_lol:
Bawcie sie dobrze...i do zobaczenia w piatek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Wreszcie Was poznam osobiście :lol: , na pewno nawiedzę wasz ring :cool3: .[/quote]

Nawiedzaj nawiedzaj....mnie ciezko nie bedzie rozpoznac w sobote bede zielona jak jablko ubrana :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wiec latwo bedzie mnie wychaczyc.
[b]Rachelek[/b] no tak...jedziemy razem :cool3: No to do zobaczenia jutro.

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']a mnie jeszcze nie przyszło potwierdzenie...:shake: choć w spisie wystawców jestem :razz:[/quote]


my też nie mamy jeszcze potwierdzenia a jutro wyjeżdżamy:angryy: może dlatego, że opłacać postanowiłam na samej wystawie?:crazyeye:

Ania

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie :)
Pilnie poszukuje transportu do Bratyslavy :placz:
W ostatniej chwili wycofal nam sie kierowca i nie mamy sie czym tam dostac!!
Poszukuje transportu Wroclaw-Bratyslava i z powrotem, dla trzech osob i dwoch szetlandow ...
Prosze o pilny kontakt, jesli ktos jest w stanie nam pomoc :)
Oczywiscie dokladamy sie do kosztow podrozy :)

Link to comment
Share on other sites

ja potwierdzenie też dostałam już dawno ............

Asketila FCI - my mamy wolną całą tylną cześć samochodu ale jedziemy z pod Białobrzegów radomskich .........

słuchajcie ........ze zgłoszenia rozumiem, że ta INCHEBA - to nazwa obiektu....... a może ktoś wie o której godzinie zaczyna się sędziowanie ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesjanka']ze zgłoszenia rozumiem, że ta INCHEBA - to nazwa obiektu....... a może ktoś wie o której godzinie zaczyna się sędziowanie ???[/quote]

Incheba, to zespół budynków wystawowych, coś podobnego do naszych poznańskich Targów.

Jadąc do Bratysławy należy kierować się na Wiedeń a po przejeździe przez Dunaj zjazd do Incheby (Vystavisko Incheba) będzie po prawej stronie. Droga jest bardzo dobrze oznakowana. Wieżowiec Incheby jest widoczny już z daleka.

Tu masz mapkę [URL]http://www.incheba.sk/index.cfm?Module=Static&Page=w&s=ExhibitionGround[/URL]

a ja nadal nie mam potwierdzenia :shake: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...