Jump to content
Dogomania

Bratyslawa - DUODANUBE 2 x CACIB - 2007


Elitesse

Recommended Posts

[quote name='Nesjanka']w klasie czy rasie ????

bo ja podziału klas nie znalazłam .......[/quote]


ja też podziału klas nie znalazłam, wiem tylko że ogółem jest 6 szpiców, a po nr wystawowych wiem że 2 nasze polskie i 4 słowackie
[FONT=Arial]18.08.2007[/FONT]

[FONT=Arial]1658 Frajka Ignac Jelenec - SK[/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=blue]1659 Hiller Bogdan Częstochowa - PL [ pies, Calli Albus][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial]1660 Śefčik Michal Bratyslava - SK[/FONT]
[FONT=Arial]1661 Procházka Evžen Podolie - SK[/FONT]
[FONT=Arial]1662 Procházka Evžen Podolie - SK[/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=blue]1663 Sławiński Ryszard Łódź - PL[ suka, Unga Tulas][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial]19.08.2007[/FONT]

[FONT=Arial]15978 ?[/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=blue]1598 Hiller Bogdan Częstochowa -PL [ pies, Calli Albus][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial]1599 Śefčik Michal Bratyslava - SK[/FONT]
[FONT=Arial]1600 Procházka Evžen Podolie - SK[/FONT]
[FONT=Arial]1601 Procházka Evžen Podolie - SK[/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=blue]1602 Sławiński Ryszard Łódź - PL[ suka, Unga Tulas][/COLOR][/FONT]

czyli Unga z Tulaskiem Michałkiem i Arisek z nami, a o tamtych nic nie wiem czy psy czy suki i w jakiej klasie.....

Ania

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=red][B]mam wielką prośbę, do osób które mają katalogi z ubiegłorocznych wystaw na słowacji,[/B][/COLOR] aby sprawdziły nazwiska wystawców szpiców wilczych[a szpiców jest bardzo mało], czy wśród nich nie ma takich nazwisk
[FONT=Arial][COLOR=red]Frajka Ignac Jelenec - SK[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=red]Śefčik Michal Bratyslava - SK[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial][COLOR=red]Procházka Evžen Podolie - SK[/COLOR][/FONT][/FONT]

[FONT=Arial]i czy mają [COLOR=red]psy czy suki[/COLOR] tej rasy, w jakiej klasie startowali? wtedy będę miała rozeznanie w stawce, z kim się zmierzymy.....[/FONT]

[FONT=Arial]liczę na pomoc[/FONT]

[FONT=Arial]Ania[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

W Koszycach nie bylo zadnego spitza
Natomiast rok temu na podwojnej Bratyslawie byly.
[FONT=Arial][COLOR=red]Śefčik Michal Bratyslava - SK mial psa w klasie championów ANKO SEFCIK
[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial][COLOR=red]Procházka Evžen Podolie - SK - mial suki:
posrednia - evridex dazzle dew drop - z ta suka byl tez na CAC Nitra 18.03.2007
otwarta - [/COLOR][/FONT][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial][COLOR=red]evridex darling day star[/COLOR][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial][COLOR=red]championow - lohamras evita
[/COLOR][/FONT][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red]Frajka Ignac Jelenec - SK - tego nazwiska nie ma[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial][COLOR=red]
[/COLOR][/FONT][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red]
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dostalam dzis potwierdzenie ;) Oczywiscie juz sie musze wyklocac ...ze niby mam wiecej zaplacic , chociaz przelewaalam w 1 terminie( a bank przelal po 1 terminie)
Wplacac mozna tez na miejscu od piatku czyli 17.08 od godz 14 gdy biuro bedzie czynne.

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']
Ale troszke mi ulzylo bo u nas w klasie w sumie sa 4 psy na 64 zgloszne psy :evil_lol:[/quote]

To tak jak u mnie - też razem z nami są 4 suczki, w tym jedna z Polski:

Althia Staff Komas
[B]AYKA Stawka Większa niż Życie[/B]
Extravaganza Mat-Staff Komisarz
[B]La Ola Daffodil Yellow[/B]

Taką samą stawkę mamy przez 2 dni.

Oj, ciężko będzie :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']To tak jak u mnie - też razem z nami są 4 suczki, w tym jedna z Polski:

Althia Staff Komas
[B]AYKA Stawka Większa niż Życie[/B]
Extravaganza Mat-Staff Komisarz
[B]La Ola Daffodil Yellow[/B]

Taką samą stawkę mamy przez 2 dni.

Oj, ciężko będzie :razz:[/quote]
No u nas tez nie latwo....ale walczyc bedziemy, wkoncu jedziemy po to zeby wygrac(bo wkoncu po to sa wystawy) no a przy okazji mam zamiar sie dobrze bawic z reszta Polskiej ekipy ;)
Troche czasu jest ale przyznam ze juz sie nie moge doczekac...znow tyyyyyle staffikow, mojemu bratu i TZowi chyba oczy na wierzch wyjda, jeszcze takiej ilosci nie widzieli ... ale chociaz tyle ze bedziemy mogli liczyc na fotki ;)

Link to comment
Share on other sites

YaBear-CubCammy - spróbuj napisać do Hotelu Rozalkapodaje strone [URL="http://www.rozalka.sk"]www.rozalka.sk[/URL] - bardzo przyjemny hotel, przyjmuj a z piesami i jest 20 min drogi od wystawy. Nie jest najtanszy ale do drogich nie nalezy a atmosfera bardzo mila, bylismy tam przy okazji wystawy w maju tego roku. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']tyyyyyle staffikow, mojemu bratu i TZowi chyba oczy na wierzch wyjda, jeszcze takiej ilosci nie widzieli ... [/quote]

W tym roku na klubówce w Czechach było ponad 200 staffików. :crazyeye:
Słowacy i Czesi kochają się w staffikach. :loveu:
U nas a w klasie szczeniąt bardzo rzadko można zobaczyć jakiegoś malucha, a tam w klasie baby (3-6 miesięcy) jest ich po kilka. Poza tym, jest tam ich cały przekrój kolorystyczny.

Do zobaczenia w Bratysławie.:bye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']W tym roku na klubówce w Czechach było ponad 200 staffików. :crazyeye:
Słowacy i Czesi kochają się w staffikach. :loveu:
U nas a w klasie szczeniąt bardzo rzadko można zobaczyć jakiegoś malucha, a tam w klasie baby (3-6 miesięcy) jest ich po kilka. Poza tym, jest tam ich cały przekrój kolorystyczny.

Do zobaczenia w Bratysławie.:bye:[/quote]
No o klubowce slyszalam i podziwiam.
Bedziemy mieli co poogladac..i w dodatku bedzie "kolorowo" :smilecol:

Do zobaczenia..my od jutra sie urlopujemy przed wystawmi ;)

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Ja też płaciłam na poczcie. Pieniądzie nadałam 20 lipca i do dziś nie doszły. Nie przelewałam na konto, tylko normalnie wpisałam adres oddziału w Bratysławie. Nie wiem czy już reklamować, czy czekać do wystawy... Nie mam psa zgłoszonego na inne Słowackie wystawy, tylko na te dwie. Nie pamietam dokładnie co wpisałam w tytule, ale była tam nazwa psa i o jakie wystawy chodzi...

Link to comment
Share on other sites

Co do płacenia na poczcie - kilka razy korzystaliśmy z tej formy platnosci i zawsze sie sprawdzila - tyle tylko że kasa pocztą idzie dośc dlugo - na pewno musicie jej dać ze 2 tygodnie - ale docierala zawsze na miejsce. Wiec wyslana 20 lipca ogla dopiero dojsc do SKJ - proponuje naisac emaila - zawsze odpisywali.

Pozdrawiam i do zobaczenia na wystawie

Link to comment
Share on other sites

Radzę przygotować się na najgorsze i zabrać ze sobą 130 euro albo równowartość w koronach, żeby nie było jak u mnie w ubiegłym roku, że musiałam od znajomych (Czechów) pożyczać pieniądze, żeby drugi raz zapłacić (pomimo, że dowody wpłaty z poczty miałam przy sobie - płaciłam 2 miesiące przed wystawą).

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie. Ja tez radze zabrac troche wiecej pieniedzy i potwierdzenia. u mnie niby sprawa sie zaltwila z moja dodatkowa oplata...ale maila wydrukowalam i mam juz razem ze zgloszeniem spiete....zeby nie bylo ze se taka przyszla i wymyslila :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

pozdr i do zobaczenia.
N.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']Jak myślicie będzie opublikowana stawka psów przed wystawa, no bo ciekaw jestem ile mam konkurentów ;)[/quote]
Spis wystawiających oraz podział na ringi już jest na stronce. Niestety stawki niet .
A zresztą po co się denerwować wcześniej ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...