Jump to content
Dogomania

Borys aleksandrov


Recommended Posts

Czy ktoś już wystawiał u tego sędziego shih tzu albo inną rase z grupy IX?

Już sam coś mogę powiedzieć o tym Panu jeżeli chodzi o Shih tzu :) Jak to ktoś trafnie określił stomatolog/seksuolog :) Sprawdzaniu psów polegało tylko na zębach i czy ma oba jajka ;) dalej macania nie było, ale oko ma dość dobre bo wyborów dokonywał trafnych :) To co jesze wyróżnia tego sędziego to to, że trzeba się u niego nachodzić po ringu dość sporo. Jeżeli chodzi o opisy nie jest ten Pan wylewny i do końca nie byłbym pewien znajomości wzorca rasy Shih tzu :)

Edited by Silent Dog
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[quote name='Silent Dog'] ........ oko ma dość dobre bo wyborów dokonywał trafnych :) ........... nie byłbym pewien znajomości wzorca rasy Shih tzu :)[/QUOTE]


Jak przyjedzie znowu do Polski to muszę mu szepnąć aby w totka u nas zagrał bo na rasie się nie zna, ale wybory robi trafne :):):):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']Jak przyjedzie znowu do Polski to muszę mu szepnąć aby w totka u nas zagrał bo na rasie się nie zna, ale wybory robi trafne :):):):):):):):)[/QUOTE]

Widzę że z uporem maniaka będziesz się Pan czepiał moich wypowiedzi :) Mi to nie przeszkadza, a co do wzorca rasy nie tylko moje zdanie.

P.S. Jak u Shih tzu można sprawdzić budowę bez pomacania psa i nie chodzi mi tylko o jajka ;) z resztą nie wystawiał Pan na tej wystawie i nie wie Pan o co chodzi ;) Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Yani nie musi się logować pod różnymi nikami aby napisać co myśli i nie wysyła paszkwili z Warszawy,wypowiada się pod swoim nikiem zawsze w odróżnieniu od innych i nie czepia się z uporem maniaka ale dla zasady.Pisze pan posty zaprzeczając sam sobie.A wypowiadać się każdemu wolno! Co do znajomości rasy wystarczy poczytać pana posty i ogłoszenie o sprzedaży szczeniaków i staje się wszystko jasne o znajomości ogólnej pana,szczególnie fragment o tym że shih tzu nie uczula! A co tyczy sędziego to jak Pan jest takim znawcą,rosyjskiego wystarczyło tylko zobaczyć fora zagraniczne i wszystko byłoby jasne na co sędzia będzie zwracał uwagę i dlaczego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Yani nie musi się logować pod różnymi nikami aby napisać co myśli i nie wysyła paszkwili z Warszawy,wypowiada się pod swoim nikiem zawsze w odróżnieniu od innych i nie czepia się z uporem maniaka ale dla zasady.Pisze pan posty zaprzeczając sam sobie.A wypowiadać się każdemu wolno! Co do znajomości rasy wystarczy poczytać pana posty i ogłoszenie o sprzedaży szczeniaków i staje się wszystko jasne o znajomości ogólnej pana,szczególnie fragment o tym że shih tzu nie uczula! A co tyczy sędziego to jak Pan jest takim znawcą,rosyjskiego wystarczyło tylko zobaczyć fora zagraniczne i wszystko byłoby jasne na co sędzia będzie zwracał uwagę i dlaczego.[/QUOTE]

No ja też piszę to co myślę, pod nazwą własnej hodowli i nie loguję się pod różnymi nickami. Nie sprzedaje szczeniaków tylko szczeniaka, a pisać w ogłoszeniu można dowolne rzeczy, a jak inni zrzeszeni w ZKwP piszą że mają Shih tzu miniaturki to jest ok i tego się nikt nie czepia :) Marketing droga Pani, znamy takie słowo? To co można wywnioskować z moich postów hmm no to już kwestia problemu wielu osób, że nie każdy potrafi zrozumieć to co czyta, a
wszystko można interpretować dowolnie i odwracać znaczenia słów.
Czyli co na wschodzie jest inny wzorzec rasy, bo standardy sędziowania na pewno inne.

A o co chodzi z paszkwilami z Warszawy?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Czy ktoś jeszcze był oceniany przez tego sędziego?? Jakie wrażenia? Na co zwraca uwagę?
Używa pełnej skali ocen, czy może jeden z tych, co nawet pies z kulawą nogą zejdzie z dosk? :diabloti: :evil_lol:
dużo macania? wybiera w ruchu czy w statyce?

---
My już po ocenie. Sędzia niesympatyczny, gburowaty ;)
Trudno powiedzieć na co zwracał uwagę. Za braki w zębach obniżał oceny - to na pewno. Faworyzował ukraińskie psy w innych rasach.
Dużo psów schodziło z bdb i dosk bez wniosku.
Nam na szczęście udało się dostać CACIB, ale specjalnie miło sędziego nie wspominamy :evil_lol:

Edited by mychaaaaa
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...