Jump to content
Dogomania

Znaleziona suczka - Halinów - szuka swojego pana lub nowego domu.


artur_

Recommended Posts

Brązowo - czarna sunia, trochę podobna do beagla, ale mniejsza. Znaleziona w okolicy Jana Pawła w Halinowie. W momencie znalezienia miała na sobie obróżkę, była bardzo wygłodzona i brudna, więc pewnie zaginęła co najmniej kilka dni temu. Weterynarz określił jej wiek na ok.8 m-cy. Waży ok. 7-9kg. Sunia jest bardzo łagodna i przyjaźnie nastawiona do ludzi. Nie ma chipa. Jeżeli do soboty (20.10.2012) nie znajdzie się właściciel oddam w dobre ręce - moja Amstafka niestety stanowi dla niej duże zagrożenie.
Może ktoś wie do kogo należy, może ktoś widział ją u sąsiada...
tel.792420026
[IMG]http://www.vlan.webd.pl/DSC06372.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morska']Nie zrozumiałam do końca treści. Czy po 20-tym sunia nadal będzie mogła u Ciebie czekać na dom? Jeśli nie, to jakie są plany po tym terminie jej względem?[/QUOTE]

Nie będzie mogła, zlitowałem się nad psem, ale nie prowadzę schroniska. Oddam ją do adopcji, 2 osoby wstępnie zgłosiły się już teraz (mam nadzieję, że nie zrezygnują). Przepadnie wtedy możliwość powrotu do właściciela, bo ich danych na pewno nie podam...
Dziwię się, że nikt jej nie szuka. Dałem ogłoszenia chyba na wszystkich portalach branżowych, zostawiłem ulotki u wetów, w sklepach zoologicznych w okolicy, a nawet u stróżów nocnych w firmach. Ponaklejałem ulotki na słupy w okolicy. I co? I nic, nikt w jej sprawie nie dzwoni...

Link to comment
Share on other sites

Na stronie palucha też dałeś ogłoszenie o znalezieniu?
[url]www.paluch.org.pl[/url]

Jeśli właściciel się nie znajdzie, dobrze było gdybyś ją wysterylizował przed oddaniem do adopcji, bo ludzie nie bardzo chcą sterylizować.
A to będą pilnować, a to nie chcą by suka utyła, a to nie ingerują w naturę<ciekawe> i takie tam bełkoty zaściankowe.
A tak na 100% będzie wiadomo, że nie będzie kolejnych szczeniąt.
Jeszcze chyba są sterylizacje objęte programem "akcja sterylizacja" pół darmowe.
I oczywiście podpisz umowę adopcyjną.
Jak chcesz umowę napisz mi pw z mailem, to ci wyślę.

Link to comment
Share on other sites

O Paluchu zapomniałem, ale już dałem ogłoszenie. thx.
Zaczynam podejrzewać, że sunia została celowo porzucona i nikt jej szukał nie będzie...
Na sterylizację jest za wcześnie, chyba nie miała jeszcze pierwszej cieczki.
Nie bardzo mnie też stać na taki sponsoring, ale to sprawa drugorzędna.
Jeżeli możesz to prześlij mi wzór umowy.
Co prawda wygląda na to, że sunia trafi do ludzi odpowiedzialnych, ale umowy nie zaszkodzi podpisać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...