Jump to content
Dogomania

Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aska7']Anie, proszę niech mi któraś mająca dostęp do konta potwierdzi wpłatę na bazarku

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252378-Dużo-markowych-i-lnianych-na-chorą-Lolkę-do-23-04-do-21-00[/URL][/QUOTE]


Jutro poszukam Twojej wpłaty bo gdzieś zgubiłam :oops: i potwierdzę :)


[quote name='Finlora']Zaglądam do Loli i trzymam kciuki za dziewczynkę...[/QUOTE]


Z Lolą gorzej , wczoraj przy jedzeniu zaatakowała swojego kolegę z którym jadają razem od miesięcy , zrobiła to z głodu , myślę ,że w ciągu kilku dni trzeba będzie pozwolić jej godnie odejść :(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']
Z Lolą gorzej , wczoraj przy jedzeniu zaatakowała swojego kolegę z którym jadają razem od miesięcy , zrobiła to z głodu , myślę ,że w ciągu kilku dni trzeba będzie pozwolić jej godnie odejść :(:(:(:([/QUOTE]Cholera jasna! Dlaczego te cudowne psiaki musi spotykać coś takiego... :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Może powinna jadać osobno. Jak ma dobry humor i nie czuje się źle, to jej wygląd nie powinien być żadnym wyznacznikiem eutanazji.
Nie wiem jak jest z Lolką w realu, ale wiem tyle, że pies nie powinien cierpieć, a Lolka pomimo wszystko z waszych opisów nie zachowuje się jak cierpiący pies. Trudne to :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska7']Może powinna jadać osobno. Jak ma dobry humor i nie czuje się źle, to jej wygląd nie powinien być żadnym wyznacznikiem eutanazji.
Nie wiem jak jest z Lolką w realu, ale wiem tyle, że pies nie powinien cierpieć, a Lolka pomimo wszystko z waszych opisów nie zachowuje się jak cierpiący pies. Trudne to :([/QUOTE]

Teraz już jedzą osobno , mi bardziej chodzi o to ,że Lolka czuje bardzo duży głód mimo tego ,że zjada podwójną porcję .Przez 9 miesięcy nigdy nie burknęła na Lizaka , a wczoraj go zaatakowała bo jest już tak bardzo głodna :( Nie chce po prostu dopuścić do tego ,żeby Lolka cierpiała tak jak Tami , chcemy zdążyć chwilę przed . Bardzo ciężko patrzeć na młodego psa przed którym powinno być całe szczęśliwe życie i zastanawiać się czy to już czy jeszcze chwilę :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska7']Trzustkowym ( mam taką sunię z niewydolnością) szkodzą białka i tłuszcze, cukier nie. Nie wiem co ma z trzustką Lolka, ale chyba można zapytać weta.[/QUOTE]

Zadzwonię później do weta i zapytam . Dzięki za podpowiedź .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska7']Może dawać jej w ciągu dnia jakieś słodycze. W jej stanie nadmiar cukru jest bez znaczenia, a nie będzie tak bardzo głodna.[/QUOTE]

[quote name='Anja2201']Zadzwonię później do weta i zapytam . Dzięki za podpowiedź .[/QUOTE]
I co, pytałas Aniu ? To byloby jakies rozwiazanie, jest taka biedna ...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj albo w poniedziałek Lola pojedzie do weterynarza, który oceni jej stan.
Jest już bardzo chuda, ale to cudowna sunia:) Bardzo wpatrzona w ludzi.
Patrząc na nią, na to jak się zachowuje człowiekowi nie chce się wierzyć, ze koniec może być tak blisko.
O coś słodkiego na pewno spytamy przy wizycie

Link to comment
Share on other sites

Lola była u weta , została zbadana , jest bardzo chudziutka , ale jeszcze nie skrajnie wyczerpana , odczuwa ciągły głód , ale fizycznie nie cierpi . Na poczucie głodu chyba mamy sposób , zapytałam o słodycze , wet podpowiedział ,żeby podawać wodę z miodem (cukier z miodu wchłania się już w ustach ) .Nie jest dobrze , ale jeszcze jakiś czas Lola przed sobą ma .

Zapraszam też na bazarek dla Loli (kawa i herbata )
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253341-kawa-rozpuszczalna-i-herbatka-dla-3-psiak%C3%B3w-i-Amicus-Canis-!-do-06-06?p=22174110#post22174110[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...