Jump to content
Dogomania

Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapraszam na bazarek dla maluchów i mamusi :
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233901-Mega-Ksi%C4%99garnia-ksi%C4%85%C5%BCki-od-z%C5%82ot%C3%B3wki-%21-Dla-szczeniak%C3%B3w-s%C5%82odziak%C3%B3w-i-%C5%BBuczka-Do30-10"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233901-Mega-Ksi%C4%99garnia-ksi%C4%85%C5%BCki-od-z%C5%82ot%C3%B3wki-%21-Dla-szczeniak%C3%B3w-s%C5%82odziak%C3%B3w-i-%C5%BBuczka-Do30-10[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Wiem :)

Deklaracji mamy 105 zł stałych , brakuje nam 395 i nadal o nie błagam ! Każda deklaracja nawet taka po 1 zł jest bardo ważna .[/QUOTE]


Ja dorzucę się od listopada tak jak napisałam ale nie chcę deklarować ile i na jak długo ... ale co miesiąc w miarę możliwości swoich cos dorzucę .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina&sasza']
Tekst do ogłoszeń:

W pewnej wsi była sobie suczka. Urodziła 7 malutkich, niechcianych szczeniąt. Szczeniaki rosły i zaczęły łobuzować więc przestały byś potrzebne i... właścicel chciał pozbyć się problemu. Jednak znalała się dobra dusza która nie pozwoliła odejść szczeniakom.
Obecnie szczeniaki mają 2 miesiące i przebywają w hoteliku gdzie jednak mogą zostać tylko miesiąc. Szukamy im najlepszego domków na świecie gdzie będą chciane i kochane. Sczeniaki są zdrowe, odrobaczone i zaszczepione. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i/lub poadopcyjna oraz podpisaie umowy adopcyjnej i zobowiązanie do kastracji/sterylizacji w określonym terminie

[/QUOTE]

JAKI JEST KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI? Deklaracje, deklaracjami, ale bez ogłoszeń domów nie znajdą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pumcia02']JAKI JEST KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI? Deklaracje, deklaracjami, ale bez ogłoszeń domów nie znajdą.[/QUOTE]

Psiaki mają Tablicę , gumtree i moruska zrobione , czekam też na ogłoszenia wykupione na bazarku .

Kontakt : tel 694195509 , mail : [email][email protected][/email]

A deklaracje są bardzo potrzebne , bez tego maluchy trafią z mamą do schronu jeśli do 16.11 nie znajdą domów .

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za zaproszenie...ja narazie mogę przesłać 30z,ł wiem że to bardzo niewiele przy tych wydatkach. Ale będę mieć w subskrypcjach i pamiętać, na pewno na początku listopada coś wpłacę - ile to zależy jak uda mi się zaoszczędzić.

Link to comment
Share on other sites

A ogłoszenia na jakie miasto?


[quote name='Anja2201']Psiaki mają Tablicę , gumtree i moruska zrobione , czekam też na ogłoszenia wykupione na bazarku .

Kontakt : tel 694195509 , mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

A deklaracje są bardzo potrzebne , bez tego maluchy trafią z mamą do schronu jeśli do 16.11 nie znajdą domów .[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']dziękuję za zaproszenie...ja narazie mogę przesłać 30z,ł wiem że to bardzo niewiele przy tych wydatkach. Ale będę mieć w subskrypcjach i pamiętać, na pewno na początku listopada coś wpłacę - ile to zależy jak uda mi się zaoszczędzić.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']dobrze, że udało sięją uratować - teraz tylko wychuchać i domku szukać[/QUOTE]


I za operację zapłacić :( A nie ma z czego :( Nie mówię już o tym ,że kolejny miesiąc hotelu zaraz trzeba będzie opłacić , odrobaczyć 30.10 i zaszczepić drugą dawką 03.11 :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Nie mam jak pomoc:([/QUOTE]


Sama obecność też jest bardzo ważna , bo nikt nie zagląda :(

[quote name='Aska7']Bazarek, proszę podrzucać i kupować

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234066-Nowe-srebro-dla-mamy-i-maluszków-do-31-10-12[/URL][/QUOTE]

Bardzo dziękuję i biegnę podrzucać .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...