Jump to content
Dogomania

Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pumcia02']Jestem na zaproszenie.
Dajcie mi tekst i zdjęcia to zrobię trochę ogłoszeń.
Powinny szybko iść do domów![/QUOTE]

Problem jest właśnie z tekstem , ja zatrzymuję się cały czas na "7 ośmiotygodniowych maluchów szuka dobrych domów.."

[quote name='Bambino']Dostałam zaproszenie, niestety teraz jest w gotówce posucha. Ale jeden mój deklarowicz poszedł do domu, więc cześć jego deklaracji mogę przenieść na mamę i maluchy. Od listopada deklaruję 10 zł. /m-c
Proszę rzecz jasna o numer konta na pv[/QUOTE]

Bardzo dziękuję , konto już wysyłam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina&sasza']Jakby co to mogę spróbować stworzyć jakiś tekst dla maluchów. Chyba że wolisz sama. :)[/QUOTE]

Pewnie ,że chce , sama nie mogę niczego stworzyć . Mamy kolejną deklarację stałą od osoby z poza dogo 20zł

[B]Deklaracje stałe
[/B]Anja2201-10zł
Caryca26-5zł
Sonek666-10zł
Bambino -10zł Katarzyna K -20zł[B]
Razem : 55zł / brakuje 445 zł

Deklaracje jednorazowe
[/B]Jota67-15 zł
Ati -250 zł
Ocelot od Mirona -250 zł
Sharka -40zł [B]

Razem : 555 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Nie wiem.... Ania teraz gna z Piotrkowa do Łodzi z małą na złamanie karku.[/QUOTE]
To czekamy na kwotę jaką potrzebujemy...
[quote name='ocelot']Mamy prośbę założyłby ktoś wydarzenie na fb?[/QUOTE]
Z miłą chęcią bym to zrobiła ale niestety nie mam konta na fb :shake:

Link to comment
Share on other sites

Mała po operacji , rokowania bardzo ostrożne , miała dwie dziury w przeponie , jelita, wątrobę i coś jeszcze w obrębie płuc , na miejscu była tylko prostnica i pęcherz :( Ja dopiero wróciłam do domu i padam bo wyszłam o 16 .Mała została w klinice i tam spędzi przynajmniej 2 doby jeśli przeżyje :( Koszty dokładne będę znała jutro , ale w tysiącu się nie zamkniemy raczej .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aska7']W której łódzkiej klinice miała operację ?
I poproszę o n-r konta.[/QUOTE]

Mała była operowana w CM wecie na Rzgowskiej .Dzwoniłam rano , mała jest stabilna , nawet układa się na pleckach do spania . Za jakieś pół godziny będzie RTG , będziemy wiedzieli czy wszystko jest na miejscu .Konto już wysyłam .

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do kliniki , na razie wszystko jest na miejscu , ale rokowania są nadal bardzo ostrożne , bo przepona nie dała się do końca zszyć . Mała leży w inkubatorze , cały czas pod tlenem . Kolejne 2-3 doby będą decydujące .

Znamy już koszty , operacja -700 zł , doba w klinice + leki 60 zł . Mała w klinice na pewno spędzi przynajmiej 5 dni . Czyli szacowny koszt :1000 zł

Link to comment
Share on other sites

Tylko nie to... w zeszłym roku znajoma miała taki przypadek. Były bodajże dwie operacje, w drugiej założenie siatki podtrzymującej narządy. Pies - też szczeniak musiał być pod ciągłą opieką. Wszystko się zaczęło układać, znalazł dom. A tam po jakimś czasie siatka pękła. Nie zdążyli go uratować. Pies nie przeżył nawet roku.
Koszmar... na pewno nie będzie łatwo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...