Jump to content
Dogomania

Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tanitka']moim skromnym zdaniem, to one w ogóle obok wyżła nawet nie stały[/QUOTE]


Mama jest wyżeł , taty nie znam .

Znalazłam zdjęcia siostry mamy jak miała 5-6 miesięcy , wtedy nie daliśmy rady suni odebrać :(Udało nam się zabrać tylko Oksę (siostrę ) i Onkę
[IMG]http://img221.imageshack.us/img221/381/p1120341.jpg[/IMG]

[IMG]http://img42.imageshack.us/img42/91/p1120375.jpg[/IMG]

Mama naszych szczeniaków jest identyczna ,dziewczyny napiszcie czy wasza pomoc jest uzależniona od tego czy są to wyżły czy tylko kundelki po matce wyżle , muszę wiedzieć , bo jeśli nie to muszę na szybko kasę pożyczać i karmę kołować bo ustalone z hotelem jest ,że w ciągu dwóch trzech dni kasa będzie . Oczywiście zrozumiem jeśli wycofacie się z pomocy bo miały być wyżły , a są psy trochę w typie , ale takie informacje miałam przekazane , sama dzisiaj pierwszy raz maluchy widziałam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Bazar ruszył [U]niezależnie[/U] od wyżłowatości psiaków :)[/QUOTE]


Super :) Ja się nie znam , o Oksie która była na dt u mnie wszyscy mówili wyżeł , na jej wątku też wszyscy pisali , że wyżeł więc byłam pewna ,że skoro siostra identyczna to też wyżeł .

Link to comment
Share on other sites

my pomagamy wyzlom, w typie, wyzlowatym
specjalizujemy sie w psach w tym typie
kazdy ma prawo pomagac tym psom, ktorym chce
jak beda lepsze zdjecia podejme decyzje co do pelnej kwoty
na ta chwile i tak przeleje na hotel-nawet jak nie beda wyzlowate 250,oo, zebys miala czas na zbierane
poprosze adres i nr konta hotelu oficjalnie tu na watku
jutro wysle ta kwote

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']my pomagamy wyzlom, w typie, wyzlowatym
specjalizujemy sie w psach w tym typie
kazdy ma prawo pomagac tym psom, ktorym chce
jak beda lepsze zdjecia podejme decyzje co do pelnej kwoty
na ta chwile i tak przeleje na hotel-nawet jak nie beda wyzlowate 250,oo, zebys miala czas na zbierane
poprosze adres i nr konta hotelu oficjalnie tu na watku
jutro wysle ta kwote[/QUOTE]

Ati ja rozumiem i nie mam pretensji , dla tego zapytałam , co prawda trochę to wszystko komplikuje , ale rozumiem .

Teraz musimy się w takim razie sprężyć i zdobyć szybko te 250 zł i kasę na dalsze odrobaczanie (pierwsza dawka kupiona ) , szczepienia i karmę . No i dalsze utrzymanie psiaków .Ja jutro pomyślę nad bazarkiem , może imienny jak będą zdjęcia każdego szczeniaka .

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam właśnie z Ocelot , przedyskutowałyśmy sprawę i z ogromnym bólem serca zdecydowałyśmy ,że w takiej sytuacji jaka wynikła (zaznaczam ,że rozumiem postawę Ati ) jaka wniknęła psy trzeba umieścić w schronisku , za ten miesiąc jakoś te 250 zł uzbieramy , ale co dalej ? Nie damy rady uzbierać 500 zł z bazarków , mamy już w hotelach psy bez deklaracji i ciągle długi , także ten miesiąc psy będą w hotelu w tym czasie będziemy intensywnie ogłaszać i zaszczepimy psy , te które zostaną niestety trafią do schroniska . Przepraszam , ale nie dam rady . Ati przeleje 250 zł ja pożyczę jutro 250 zł (trzeba będzie oddać ) i zapłacę , pierwszy miesiąc będzie opłacony .

Link to comment
Share on other sites

Mamy taką samą sunię :lol:. Mówimy, że to WYŻLADOR :evil_lol:. A najśmieszniejsze, że taka rasa oficjalnie jest zarejestrowana w USA i dokładnie tak te pieski wyglądają

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9APWefLkamY/T7afeZI37cI/AAAAAAAABVY/D2yfAyl3yLI/s576/CIMG9627.JPG?gl=PL[/IMG]

podrzucę wątek i zapisuję sobie (idę na bazarek :razz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Mamy taką samą sunię :lol:. Mówimy, że to WYŻLADOR :evil_lol:. A najśmieszniejsze, że taka rasa oficjalnie jest zarejestrowana w USA i dokładnie tak te pieski wyglądają

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9APWefLkamY/T7afeZI37cI/AAAAAAAABVY/D2yfAyl3yLI/s576/CIMG9627.JPG?gl=PL[/IMG]

podrzucę wątek i zapisuję sobie (idę na bazarek :razz:)[/QUOTE]

Nie wiem czy wiecie (czy Karilka mówiła ) , ale to jest siostra Oksy która była u mnie , a sunia która teraz trafiła do hotelu też jest ich siostrą .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Rozmawiałam właśnie z Ocelot , przedyskutowałyśmy sprawę i z ogromnym bólem serca zdecydowałyśmy ,że w takiej sytuacji jaka wynikła (zaznaczam ,że rozumiem postawę Ati ) jaka wniknęła [B]psy trzeba umieścić w schronisku[/B] , za ten miesiąc jakoś te 250 zł uzbieramy , ale co dalej ? [B]Nie damy rady uzbierać 500 zł z bazarków [/B], mamy już w hotelach psy bez deklaracji i ciągle długi , także ten miesiąc psy będą w hotelu w tym czasie będziemy intensywnie ogłaszać i zaszczepimy psy , te które zostaną niestety trafią do schroniska . Przepraszam , ale nie dam rady . Ati przeleje 250 zł ja pożyczę jutro 250 zł (trzeba będzie oddać ) i zapłacę , pierwszy miesiąc będzie opłacony .[/QUOTE]
Niestety taka jest rzeczywistość. Nie da sie pomóc wszystkim....
Może przez ten miesiąc uda się znaleźć im domy.

Na bazarku są pierwsze kupujące, ale to i tak grosze tylko będą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Niestety taka jest rzeczywistość. Nie da sie pomóc wszystkim....
Może przez ten miesiąc uda się znaleźć im domy.

Na bazarku są pierwsze kupujące, ale to i tak grosze tylko będą.[/QUOTE]

A ja mam chyba już dość , oststni czas jest bardzo ciężki , adopcje stoją psów przybywa , a mi rosną długi w hotelach , chyba zaczynam myśleć o zakończeniu mojej " kariery " na dogo , od 5 lat całe swoje życie poświęcam psom , zawsze robiłam to z satysfakcją , bywało ciężko , ale zawsze byłam zadowolona z tego co robię , w tej chwili czuję że to mnie przerosło i mam dosyć :( Mamy miesiąc , zrobię wszystko ,żeby psy trafiły do nowych domów w tym czasie , ale nie wiem czy się uda .

[COLOR=#000000][SIZE=2][FONT=Tahoma]
[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Edited by Anja2201
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']A ja mam chyba już dość , oststni czas jest bardzo ciężki , adopcje stoją psów przybywa , a mi rosną długi w hotelach , chyba zaczynam myśleć o zakończeniu mojej " kariery " na dogo , od 5 lat całe swoje życie poświęcam psom , zawsze robiłam to z satysfakcją , bywało ciężko , ale zawsze byłam zadowolona z tego co robię , w tej chwili czuję że to mnie przerosło i mam dosyć :( Mamy miesiąc , zrobię wszystko ,żeby psy trafiły do nowych domów w tym czasie , ale nie wiem czy się uda .

Ati nie mogę podać konta i danych hotelu publicznie , nie mam na to zgody , wysłałam na PW[/QUOTE]
Nie poddawaj się! Uratowałaś już tyle psich istnień Wiem że często jest ciężko ale pomyśl co by było gdyby wszystkie osoby na dogo nagle zrezygnowały bo jest ciężko. Większość tych psów które teraz są w nowych domach dawno biegałaby za tęczowym mostem. Zrobimy wszystko żeby te szczeniory razem z mamusią znalazły najlepszy dom na świecie. Pomożemy Ci, nie zostaniesz z tym sama. Rozumiem Twoją decyzję o tym że szczylki pójdą do schroniska, i tak uważam że jest to dużo lepsze wyjśćie od śmierci od uderzenia łopatą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina&sasza']Nie poddawaj się! Uratowałaś już tyle psich istnień Wiem że często jest ciężko ale pomyśl co by było gdyby wszystkie osoby na dogo nagle zrezygnowały bo jest ciężko. Większość tych psów które teraz są w nowych domach dawno biegałaby za tęczowym mostem. Zrobimy wszystko żeby te szczeniory razem z mamusią znalazły najlepszy dom na świecie. Pomożemy Ci, nie zostaniesz z tym sama. Rozumiem Twoją decyzję o tym że szczylki pójdą do schroniska, i tak uważam że jest to dużo lepsze wyjśćie od śmierci od uderzenia łopatą.[/QUOTE]

Nie tylko one trafią do schronu , Tamira i Szakra , dwie 10 miesięczne piękne suki które mam w hotelu też muszę zabrać i dać do schronu bo nie jestem w stanie ich opłacić , psy które już zaznały dobrego , które są kochane i zaopiekowane trafią do schronu bo ja nie dałam rady , to mi wystarczy .

Link to comment
Share on other sites

Tak wszystkim jest ciężko, tylko Anka ma długi w hotelach, których nie jest w stanie spłacić. Na większości watków jest wielkie hura i super, że uratowałaś po czym z problemem zostaje sama.

Będę tu okrutna, ale jeśli nie uzbierają się mamie z małymi deklaracje trafi do schroniska, bo kolejnych 500 zł. za chorobę nie uzbieramy na bazarkach.
Jest jeszcze Tamira i Szakra, które mam nadzieję, Anka też podejmie decyzje i trafia do schroniska.
Są słodziaki, które ledwo daje się utrzymać.

I 5 psów, które na razie nie mają długów.

W zaistniałej sytuacji Mama z maluchami dostaje 250 zł. z pieniędzy, które miały być dla Mirona, który dom chyba cudem znajdzie, bo jest sparaliżowany.
A ja mogę jedynie prosić o ogłoszenia szczeniaków i mamy, jak już będą zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Tak wszystkim jest ciężko, tylko Anka ma długi w hotelach, których nie jest w stanie spłacić. Na większości watków jest wielkie hura i super, że uratowałaś po czym z problemem zostaje sama.

Będę tu okrutna, ale jeśli nie uzbierają się mamie z małymi deklaracje trafi do schroniska, bo kolejnych 500 zł. za chorobę nie uzbieramy na bazarkach.
Jest jeszcze Tamira i Szakra, które mam nadzieję, Anka też podejmie decyzje i trafia do schroniska.
Są słodziaki, które ledwo daje się utrzymać.

I 5 psów, które na razie nie mają długów.

W zaistniałej sytuacji Mama z maluchami dostaje 250 zł. z pieniędzy, które miały być dla Mirona, który dom chyba cudem znajdzie, bo jest sparaliżowany.
A ja mogę jedynie prosić o ogłoszenia szczeniaków i mamy, jak już będą zdjęcia.[/QUOTE]

Aniu dziękuję bardzo za pieniążki :loveu:

Ja jeszcze powalczę , będę rozsyłać zaproszenia i błagać o pomoc , ale jeśli w ciągu miesiąca nie uzbieramy całych deklaracji stałych będę zmuszona odwieść psiaki do schronu .

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, oświećcie mnie, bo trochę się pogubiłam :roll:
Mama i szczeniaki są w hotelu, ale macie tylko na jeden miesiąc pobytu - a tak przy okazji hotel jest płatny z góry ? Zwyczajowo płaci się chyba pod koniec pierwszego miesiąca :roll:
Dziewczyny od wyżłów uzależniają większą pomoc od tego, na ile mama i szczeniaki są w typie, tak ?
A zatem poczekajmy...
Jest za wcześnie, żeby przesądzać o losie gromadki
Miesiąc to sporo czasu, może jednak uda się zebrać stałe deklaracje
To nie wyklucza oczywiście intensywnego szukania domków
Na kolejną stałą deklarację już mnie nie stać, ale mogę pomóc ogłaszać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Dziewczyny, oświećcie mnie, bo trochę się pogubiłam :roll:
Mama i szczeniaki są w hotelu, ale macie tylko na jeden miesiąc pobytu - a tak przy okazji hotel jest płatny z góry ? Zwyczajowo płaci się chyba pod koniec pierwszego miesiąca :roll:
Dziewczyny od wyżłów uzależniają większą pomoc od tego, na ile mama i szczeniaki są w typie, tak ?
A zatem poczekajmy...
Jest za wcześnie, żeby przesądzać o losie gromadki
Miesiąc to sporo czasu, może jednak uda się zebrać stałe deklaracje
To nie wyklucza oczywiście intensywnego szukania domków
Na kolejną stałą deklarację już mnie nie stać, ale mogę pomóc ogłaszać :)[/QUOTE]


Ja nie mam pretensji do dziewczyn od wyżłów. Absolutnie. Pomagaja psiakom w typie rasy i to jest dobre.


Po prostu jestem zdania, że do hotelu powinny trafiać psy które ewidentnie nie radzą sobie w schronisku.
Chyba, ze mają deklaracje.

tu nie do końca był czas na decyzje, ale zwyczajnie na długi nie mozemy już sobie pozwolić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...