Jump to content
Dogomania

Diablo czyli Bzik znalazł kochający bezpieczny stały dom.


Kasiulek 27

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zakupiłam dziś - Dezynfekujący proszek do prania Clovin na świerzb, CLOVIN SEPTOSURF! DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI maskakra , jak wszystko jest drogie!!! dodatkowo :
[B]Potrzebujemy kremu infectoscab 5% 60 g - dla psiaka niestety jest on na receptę i w mojej okolicy niedostępny oraz tabletki IVERMECTIN które niedostępne są w Polsce. Żeby pozbyć się tego świństwa, oprócz zastrzyków i proszków do dezynfekcji i płynów potrzebne nam są w/w . Jeśli by ktoś mógł pomóc - to z Diablo będziemy wdzięczni[/B] :) obecna właścicielka tymczasowa Kasia

Edited by Diabełek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diabełek']Zakupiłam dziś - Dezynfekujący proszek do prania Clovin na świerzb, CLOVIN SEPTOSURF! DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI maskakra , jak wszystko jest drogie!!! dodatkowo :
[B]Potrzebujemy kremu infectoscab 5% 60 g - dla psiaka niestety jest on na receptę i w mojej okolicy niedostępny oraz tabletki IVERMECTIN które niedostępne są w Polsce. Żeby pozbyć się tego świństwa, oprócz zastrzyków i proszków do dezynfekcji i płynów potrzebne nam są w/w . Jeśli by ktoś mógł pomóc - to z Diablo będziemy wdzięczni[/B] :) obecna właścicielka tymczasowa Kasia[/QUOTE]

Witamy na dogo [B]Diabełku[/B] :)
Fajnie, że jesteś :)

Jest taki wątek na dogo z lekami, tam można wstawić zapytanie o te specyfiki, które wymieniłaś
Poszukam i wstawię linka :)
Jak jeszcze możemy Ci pomóc ?

Link to comment
Share on other sites

DONnka , witaj !!!
Na razie brakuje mi tych leków, bo są dostępne albo poza granicami , albo na receptę w ludzkich aptekach, niestety u mnie nie ma:( Zakupiłam proszki by wszystko dezynfekować, bo to paskudztwo potrafi przejść na człowieka!!! Dbam o Diablo, jak umiem i mam nadzieję że znajdziemy mu wspaniały dom:)
Jeśli byś mopgła to wstaw zapytanie o tych lekach, bo ja nie umiem jeszcze tutaj się poruszać :) Dziękuje!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diabełek']DONnka , witaj !!!
Na razie brakuje mi tych leków, bo są dostępne albo poza granicami , albo na receptę w ludzkich aptekach, niestety u mnie nie ma:( Zakupiłam proszki by wszystko dezynfekować, bo to paskudztwo potrafi przejść na człowieka!!! Dbam o Diablo, jak umiem i mam nadzieję że znajdziemy mu wspaniały dom:)
[B]Jeśli byś mopgła to wstaw zapytanie o tych lekach, bo ja nie umiem jeszcze tutaj się poruszać[/B] :) Dziękuje!!![/QUOTE]

Spokojnie, szybko się nauczysz :)
Zaraz wstawię zapytanie o te leki na wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/128994-LEKI-w%C4%85tek-zbiorczy[/url]

Gdybyś potrzebowała jeszcze jakiejś pomocy, to pamiętaj o SKARPECIE OWCZARKOWEJ (wystarczy kliknąć w banerek w moim podpisie :razz:)

I koniecznie wygłaskaj Diablo ode mnie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Diablo jest głaskany kilka razy dziennie, na razie w rękawiczkach to robię, bo ryzyko jest dopóki leki nie zaczną działać,:loveu: nie wiem muszę poczytać na czym polega skarpeta - obecnie mam dwa psy na utrzymaniu i oboje muszą być leczone , jedno profilaktycznie by nie załapało świerzba - karma też podwójna także z mojej jednej pensji jest ciężko. Jednak są dobrzy ludzie, bo jedna Pani wpłaciła na leczenie i starczyło obecnie na pokrycie, proszków i płynów do dezynfekcji oraz maści :) Jesteśmy z Diabełkiem jej wdzięczni :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diabełek']Diablo jest głaskany kilka razy dziennie, na razie w rękawiczkach to robię, bo ryzyko jest dopóki leki nie zaczną działać,:loveu: [B]nie wiem muszę poczytać na czym polega skarpeta [/B]- obecnie mam dwa psy na utrzymaniu i oboje muszą być leczone , jedno profilaktycznie by nie załapało świerzba - karma też podwójna także z mojej jednej pensji jest ciężko. Jednak są dobrzy ludzie, bo jedna Pani wpłaciła na leczenie i starczyło obecnie na pokrycie, proszków i płynów do dezynfekcji oraz maści :) Jesteśmy z Diabełkiem jej wdzięczni :loveu:[/QUOTE]

A zatem poczytaj i zastanów się :)
Jakbyś miała jakieś wątpliwości to pisz :)

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[B]Diablo zdrowieje, jest już pełen energii, profilaktyka powinna potrwać jeszcze 2 tyg.[/B] Więc szukamy mu kochających opiekunów i stałego domu, by czuł się bezpiecznie.
[B]Już nie ma obawy o świerzbowca testy skóromokroskopijne pokazały że pozbyliśmy się pasożyta - jednak kurację trzeba powtórzyć. [/B]By nie nastąpił nawrót choroby, by wyzbyć się larw tych robali, które mu tak doskierały, [COLOR=#ff0000][B]na wątku o lekach, jest czego jeszcze potrzebujemy, zwracam się z prośbą - jak ktoś ma takie leki to proszę o kontakt. Pilne!!!![/B][/COLOR]
To kochany psiak, myślę że dom z ogrodem byłby cudownym miejscem dla psiaka, on kocha biegać, przebywać na powietrzu. I jest takim pieszczoszkiem, skorym do zabawy.

Edited by Diabełek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiulek 27'][B]2,5 letni owczarek niemiecki przebywający w DT, Diablo szuka kochającego domu. Był skrajnie wychudzony i zaniedbany, obecnie jest pod dobrą opieką oczekując swojego człowieka.
[/B]:loveu:[B] Diablo jest młodym chłopakiem i szybko dochodzi do siebie !!!
[/B][/QUOTE]

[B]Kasiulek27[/B], napisałam Ci w prywatnej wiadomości jak zmienić tytuł wątku :)
Jak już zrobisz po kolei wszystko to o czym pisałam to nie zapomnij kliknąć w ZAPISZ ZMIANY ;)

[B]Diabełku[/B], przeczytałaś moją wiadomość na fb ?

Bardzo się cieszę, że Diablo zdrowieje :multi:
Oby tak dalej i niech zmyka do wspaniałego domku. Kciuki zaciśnięte :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Napisałam o pomoc w skarpecie, udało się zdjęć nie załączę bo nie potrafię, liczę na pomoc straszliwie :)
[B][COLOR=#008000]Dziękujemy z Diabełkiem za wsparcie ( kciuki) na pewno się przydadzą [/COLOR][/B]:)
[B]Pozdrawiamy Was serdecznie z Diablo i moją sunią Daisy[/B] :loveu:

Edited by Diabełek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]Kasiulek27[/B], napisałam Ci w prywatnej wiadomości jak zmienić tytuł wątku :)
Jak już zrobisz po kolei wszystko to o czym pisałam to nie zapomnij kliknąć w ZAPISZ ZMIANY ;)

[B]Diabełku[/B], przeczytałaś moją wiadomość na fb ?

Bardzo się cieszę, że Diablo zdrowieje :multi:
Oby tak dalej i niech zmyka do wspaniałego domku. Kciuki zaciśnięte :thumbs:[/QUOTE]

Kasiulek udostępnił mi swój login i to ja zmieniłam, ale ślicznie dziękuję :) Na świerzb - ludzie rożnie reagują , a wiadomo ze do adopcji Diabełek będzie oddany, gdy już nie będzie bombą zegarową :) Już w sumie nie jest bo zastrzyki zaczeły działać, lecz kontynuować leczenie trzeba :) i być konsekwentnym i mieć kasę na tę konsekwencję :) Ja w sumie muszę leczyć dwa psy , bo sunie profilaktycznie...

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Zaglądajcie do Diablo, niebawem mu zrobię zdjęcia na spacerku :)[/B][/SIZE]
Dziękuje wam za wsparcie duchowe i trzymanie kciuków :loveu: Z wami nie jestem osamotniona w walce z jego chorobą choć czasem jestem tak zmęczona że padam - ale w duchu jestem szczęśliwa że Diablo będzie zdrowy...

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że mogę już ogłosić, że pomoc ze SKARPETY OWCZARKOWEJ została Diablo przyznana :multi: :multi: :multi:
Teraz pora dograć kwestie organizacyjne
[B]Proponujemy kupno dużego worka dobrej karmy dla Diablo - otrzymasz kurierem do domu :)[/B]
No chyba, że masz jakiś dług u weta, który moglibyśmy spłacić przekazując pieniądze bezpośrednio na konto gabinetu lub jakiś rachunek za leki?
Mogłabyś przesłać mi mailem skan rachunku i ja go opłacę z pieniędzy skarpetowych :razz:
Co Ty na to [B]Diabełku [/B]???

I czekamy na fotki spacerowe :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Myślę, że mogę już ogłosić, że pomoc ze SKARPETY OWCZARKOWEJ została Diablo przyznana :multi: :multi: :multi:
Teraz pora dograć kwestie organizacyjne
[B]Proponujemy kupno dużego worka dobrej karmy dla Diablo - otrzymasz kurierem do domu :)[/B]
No chyba, że masz jakiś dług u weta, który moglibyśmy spłacić przekazując pieniądze bezpośrednio na konto gabinetu lub jakiś rachunek za leki?
Mogłabyś przesłać mi mailem skan rachunku i ja go opłacę z pieniędzy skarpetowych :razz:
Co Ty na to [B]Diabełku [/B]???

I czekamy na fotki spacerowe :multi:[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo - Diablo będzie szczęśliwy z karmy, bo głodomór jest nieziemski. Na razie opłaciłam weta ze swoich pieniązków, nie brałam archunków, następnym razem już będę je brać i z apteki na leki - bo takowe też kupuję. Jak pisałam karma też jest ogromna pomocą, za co z góry dziękujemy. Adres podam na priv :) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy z Diablo wszystkim, Daria jak coś będę dzwonić, wiesz kochana że w Sulejowie mam problemy z netem, fotki ładuja mi sie 15 min jedna, Diablo jest już radośniejszy i skorszy do zabawy wiadomo że nie nabierze masy w 2 tyg. ale już jest piekniejszy, bo przedtem wyglądał jak siedem nieszczęść.
Dziękujemy skarpecie owczarkowej :loveu: od Diabełka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Ale fajny chłopak z tego Diablo :loveu: :loveu: :loveu:
Dziękujemy za fotki przystojniaka :)
Zaraz idę zamawiać dla niego jedzonko :razz:[/QUOTE]
[B] Ktoś kto go pokocha będzie szczęśliwy - jest typowym owczarkiem - szybko się uczy :)
[/B]Pozdrawiamy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Zamówiłam dla Diablo 12 kg HILLSA dla psów z problemami skórnymi
Z uwagi na weekend dostawa w poniedziałek 22.10.2012

[IMG]http://www.telekarma.pl/foto/hr_adult_skin.jpg[/IMG][/QUOTE]
Diablo będzie szczęśliwy i szybciej jego sóra dojdzie do formy, DZIĘKUJEMY :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...