Jump to content
Dogomania

DINA już w Domu Stałym!!


monika&karol

Recommended Posts

[quote name='monika&karol']Telefon w sprawie Diny milczy!! :shake:

Musimy się wybrać do weta na badanie skóry, coś mnie nie pokoi..niby wszysko się zagoiło, sierść odrosła ale nie wygląda to normalnie..jakieś czerwonawe plamy pod włosem[/QUOTE]

Byłyście u weta?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dina po wizycie u weterynarza ;) zachowywała się bardzo grzecznie, w pewnym momencie położyła się.
Przednia łapka, która mnie niepokoiła to stan od leżenia na betonie - stąd ten strup na łokciu. W prawym uchu mamy stan zapalny :| pani doktor trochę tego świństwa wygrzebała, wpuściła maść i przez najbliższe dwa dni powtarzam to samo w domu a w piątek ponowna wizyta - będzie decyzja czy faszerujemy Dinę antybiotykiem.

W weekend jak byliśmy w Serocku zauważyłam małą kuleczkę na tylnej łapie u Diny. Twarde, nie przesuwa się i "przyczepione" do mięśni. Na razie mam obserwować czy rośnie. Jak coś się zmieni na gorsze to wycinamy i badamy to coś :(

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że w tej sytuacji już nie zapeszymy ;) rodzinka na Dinę jest zdecydowana od 2 tygodni, przez cały czas mam z nimi kontakt.
Suńka będzie mieszkała w domku z ONkiem, jamnikiem i gończym :Dog_run: ale będzie też towarzystwo kopytnych :loveu: z tego co pamiętam 6 koni.
Państwo przyjeżdżają w piątek do Warszawy poznać się z Diną i spędzić z nią trochę czasu a w sobotę wracają do domku już z nasza babcią :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika&karol']Myślę, że w tej sytuacji już nie zapeszymy ;) rodzinka na Dinę jest zdecydowana od 2 tygodni, przez cały czas mam z nimi kontakt.
Suńka będzie mieszkała w domku z ONkiem, jamnikiem i gończym :Dog_run: ale będzie też towarzystwo kopytnych :loveu: z tego co pamiętam 6 koni.
Państwo przyjeżdżają w piątek do Warszawy poznać się z Diną i spędzić z nią trochę czasu a w sobotę wracają do domku już z nasza babcią :multi:[/QUOTE]

Ojej, cudownie! :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...