Jump to content
Dogomania

Kajtek-Tak bardzo boję się życia ale pragnę kochającego człowieka na stałe :)


Igiełka

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Igiełka']Odwiedzamy Kajtka :) a jaka jest szansa że w miarę szybko psiak przejdzie zabieg kastracji? :)[/QUOTE]

Dowiem się kiedy był szczepiony, od szczepienia 2 tyg. Myślę, że nie w przyszłym tyg., ale za tydzień już by mógł.
Dowiem się od managuy, bo ona w tym siedzi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']no to super :) oby udało się uzyskać nowe fotki[/QUOTE]

A udało się, ale muszę poczekać, jak mi Agnieszka na maila wyśle:)

kajtuś jest cudownym psiakiem. W boksie lekliwy, ze spuszczonym ogonkiem, nieśmiało podchodzi. Na spacerze szczęsliwy, zadowolony, ogon w górze. Jest bardzo chudziutki:( Pieknie chodzi na smyczy. Pies idealny, spacer z nim to relaks.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']A udało się, ale muszę poczekać, jak mi Agnieszka na maila wyśle:)

kajtuś jest cudownym psiakiem. W boksie lekliwy, ze spuszczonym ogonkiem, nieśmiało podchodzi. Na spacerze szczęsliwy, zadowolony, ogon w górze. Jest bardzo chudziutki:( Pieknie chodzi na smyczy. Pies idealny, spacer z nim to relaks.[/QUOTE]

Zjadł coś przy Tobie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Zjadł coś przy Tobie?[/QUOTE]

Nie, nie bralam niczego ze soba na spacer. Zresztą akurat prowadziłam Rodiego i to on był bardziej przerażony, wiec skupiałam się na Rodim. Calkiem inaczej stawiałam wyprowadzjąc te psiaki z boksu, myslałam że z Kajtkiem będą problemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']A udało się, ale muszę poczekać, jak mi Agnieszka na maila wyśle:)

kajtuś jest cudownym psiakiem. W boksie lekliwy, ze spuszczonym ogonkiem, nieśmiało podchodzi. Na spacerze szczęsliwy, zadowolony, ogon w górze. Jest bardzo chudziutki:( Pieknie chodzi na smyczy. Pies idealny, spacer z nim to relaks.[/QUOTE]

Hurra co prawda na zdjęciach ale zobaczymy Kajtusia :multi:

piesku wytrzymaj jeszcze trochę znajdziemy najlepszy domek - malutki, cichutki, nieśmiały i niesamowicie mądry czeka tylko na tego jedynego człowieka



o ile będzie można to szybko na kastrację i ruszymy z intensywnym ogłaszaniem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Mniej więcej kiedy będzie kastracja i pierwsze ogłoszenia? :)[/QUOTE]
Ania napisała, że kastracja być może będzie jutro...więc jeśli tak, to myślę, że trzeba będzie go ogłaszać od razu, nie ma na co czekać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Kobietki popieram :) tekst napisałam -Ziutencja wyśle ogłoszenia w swiat i domek znajdzie się migiem- potrzebny jeszcze kontakt do przedsięwzięcia i ruszamy :multi:[/QUOTE]
Kontakt mam :) zawsze podaje dane ocelotkowej Ani ;)

Aniu - podeślij mi wsio na maila tak jak zawsze i się biorę za ogłoszenia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...