Jump to content
Dogomania

Kajtek-Tak bardzo boję się życia ale pragnę kochającego człowieka na stałe :)


Igiełka

Recommended Posts

Witajcie :)

Wątek poświęcony jest sympatycznemu, trójkolorowemu o mądrym spojrzeniu małemu psiakowi, którego niczym kamień dosięga smutna przeszłość.

Uprzejmie proszę o nieocenianie mnie!


[SIZE=3][COLOR=#cc66ff]KAJTEK

[/COLOR][SIZE=2][COLOR=#000000]
Przebywa w schronisku w Tomaszowie Mazowieckim. Ten wyjątkowy-wrażliwy-śliczny psiaczek zaznał od człowieka wiele złego jego codziennością były krzyki, awantury w takim cięzkim środowisku przyszło mu żyć. :( Nikt nie przytulił i nie wysłuchał małe cialko służyło za worek treningowy wyzbyty uczuć.
Nauczył się że nikomu nie można ufać i na nikogo liczyć. Gdy zmęczony a także obolały szukał pomocy i patrzył błagalnie spotykał się z drwiącym uśmiechem i szturchaniem.


Psie łzy nie były ważne nikt ich nie widział a w sercu rozgrywała się największa tragedia. Smutek przeszywał na wylot, narastający strach i rozpłaszczone ciało uciekało przed uderzeniem. Kajtuś od zawsze miał dwóch przyjaciół pierwszym była samotność a drugim wszech obecne przerażenie.

Kajtek ma w sobie mądrość, serce spragnione miłości oraz doświadczenia o których chciałby jak najszybciej zapomnieć.



[B][U]Przegońmy lęki, zasiejmy ziarenko ufności niech kiełkuje- pokażmy maluszkowi lepszy świat.
Niech znikną kolory szarości a w ich miejsce wkradną się barwy radości.


[/U][/B]
Nadszedł czas że znikła nadzieja na zmianę a patrzące błagalnie oczy przestały wołać o ratunek. Skrzywdzone, sponiewierane ciałko czekało już tylko na zimny dreszcz odejścia. :( Wtedy stał się cud czyjeś sumienie na to nie pozwoliło i tak Kajtuś znalazł się w bidulu.[/COLOR][/SIZE][/SIZE]

Edited by Igiełka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak bardzo chce Ci zaufać i proszę pomóż mi w tym

[URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/16290/produkty/09_08_Kajtus.jpg"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/16290/produkty/09_08_Kajtus.jpg[/IMG][/URL]

Edited by Igiełka
Link to comment
Share on other sites

napisałam też tekst do ogloszeń :)


[B]Kajtek- Jako najlepszy Przyjaciel proszę o jedno naucz mnie ufać -tytuł

[/B]Witaj
Nazywam sie Kajtuś i mam 4 lata. Scenariusz mojego życia napisał los. Chcę raz na zawsze zamknąć za sobą bramę przeszłości ale potrzebuję Ciebie by uporać się z tym smutkiem. Jestem wspaniałym, ślicznym, spokojnym o wielkim sercu małym gabarytowo psiakiem. Chciałbym uczestniczyć we wszystkich momentach Twojego życia- w chwilach radości cieszyłbym się razem z Tobą a w momentach smutku lizał po twarzy i mówił psim głosem że wszystko będzie dobrze. Teraz mieszkam w schronisku i każdego dnia wyglądam kiedy przyjdziesz po mnie nie pozwól mi długo czekać.

Twój Najlepszy Przyjaciel
Kajtek

Edited by Igiełka
Link to comment
Share on other sites

Postaramy się Kajtkowi zrobić zdjęcia, w planach był jutro spacer, ale nie wiem czy dam radę po pracy jechać do schroniska. w ostateczności w niedzielę.
kajtuś nie ufa ludziom..., choc ostatnio na zgietych łapkach i z podkulonym ogonkiem podszedł do krat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Kinguś psiak przeszedł wiele złego potrzebuje czasu by zaufać a przedewszystkim cierpliwego człowieka- nie wiem ile czasu jest w schronie[/QUOTE]

tak jak moja Lusia :( na początku chciało się jak najlepiej,ale czasami się nie dało.... potrzebowała bardzo dużo czasu,ale do tej pory jest nieufna do innych ludzi,szczególnie mężczyzn -boi się panicznie:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Kto nadał chłopaczkowi imię? :)[/QUOTE]

poczekamy na Kogoś bardziej zorientowanego w tym temacie :)

[quote name='kinga_kinga7']tak jak moja Lusia :( na początku chciało się jak najlepiej,ale czasami się nie dało.... potrzebowała bardzo dużo czasu,ale do tej pory jest nieufna do innych ludzi,szczególnie mężczyzn -boi się panicznie:([/QUOTE]

to co Lusia i Kajtuś złego przeszli wryło się w pamięć na zawsze i pozostawiło na niej ślad :( Lusia miała wielkie szczęście że trafiła do takiego wspaniałego domu jak Wasz :)

[quote name='Jota67']Jaka prześliczna malizna! jak można robić coś innego jak tylko kochać takie stworzonko....:( Jest taki słodki, że pewnie domek znajdzie, ale w tym wypadku domek musi być "prześwietlony" wzdłuż i wszerz.....[/QUOTE]

prawda że piękny piesek :) tylko co on bidak przeszedł strach pomyśleć :( dzięki że też zajrzałaś dla Kajtusia szukamy tylko najlepszego domku


[quote name='Gosiapk']Taki mały tchórzyk bardzo potrzebuje DT, który go oswoi z ludźmi. :roll:[/QUOTE]

[quote name='kinga_kinga7']zgadzam się! musi przede wszystkim poznać człowieka i mu zaufać,a w schronisku będzie ciężko:([/QUOTE]

Cioteczki najpierw skupmy się na poszukiwaniu spokojnego i ciepliwego domku stałego :)

Link to comment
Share on other sites

I ja się melduje :) poprosiłam niezastąpionego TZmestudio o banerek :) przynoszą szczęście psiakom ;)

Dzięki Igiełko [IMG]http://img17.dreamies.de/img/234/b/owv7cbhxhw3.gif[/IMG][IMG]http://img17.dreamies.de/img/234/b/owv7cbhxhw3.gif[/IMG][IMG]http://img17.dreamies.de/img/234/b/owv7cbhxhw3.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...