Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Maia

4kg maleńka ruda sunia w DS

Recommended Posts

[quote name='Maia']W sprawie Ziutki zadzwoniło do mnie wczoraj miłe starsze małżeństwo, jestem z nimi umówiona na poniedziałek. Spróbuję to przełożyć na dziś wieczór. Mam nadzieję, że to będą właściwi ludzie dla Ziutki. Napisałam maila do mikropiesków. To czy małe rude będzie potrzebowało DT okaże się dziś wieczorem lub jutro[/QUOTE]

Maia, ale my nie mozemy czekać do jutra :( za długo już trzymam pusty dt dla tej suni a mam sukę na ulicy :( Obiecałam, że dzisiaj po 16 dam znać, nie mogę czekać dłuzej aż kolejny i następny dom się zgłosi i będzie zastanawiał...przykro mi.

Sunia jutro o 12 przeprowadza się do nowych opiekunów. To starsze małżeństwo, które nie może się już jej doczekać. Wcześniej przez kilkanaście lat mieli sunię. To ciepli, łagodni starsi ludzie.

Właśnie przed chwilą dzwoniłam do jej pani. Wszystko jest dobrze, na początku trochę za mną tęskniła, ale już jest ok. Sunia ma apetyt, w mieszkaniu jest spokojna i grzeczna, myślę, że za parę dni ją odwiedzę i wstawię nowe fotki.

Sunia - Punia wczoraj miała sterylizację, dobrze że została wysterylizowana ponieważ miała początek ropomacicza. Mała czuje się dobrze, wszyscy zachwycali się sunią, bo to strasznie fajny pies :-)

[quote name='Patmol']a gdzie zdjęcia?
pozdrawiam
[URL="http://smayliki.ru/smilie-872097927.html"][IMG]http://s14.rimg.info/55f7b33c8e8fa1b5e88b55da9e1e142c.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]
my też czekamy na zdjęcia:)