Jump to content
Dogomania

Józio zgarnięty ze skrzyżowania i Dino z Ruskiej Wsi szukają swojego miejsca na ziemi


Recommended Posts

[quote name='Iljova']Eee tam nie byłoby chyba tak źle :evil_lol:[/QUOTE]

Oj,byłoby niewątpliwie !!!
Macie jakiś patent żeby odzwyczaić psa od kradzieży wszystkiego,co można wszamać ?
Dino jest w tym nieprawdopodobny,potrafi zwinąć ze stołu wszystko ,do tego kiedy ja stoję przy tym stole,jeśli na chwilkę odwrócę wzrok.
Zaznaczam że jest karmiony naprawdę dobrze i dostaje porcje większe niż reszta

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam u weta -kupic Amylazę dla Dina.poza tym dowiedziałam się że kompleksowa diagnostyka to ponad 300 zł - muszę zapytać jeszcze w Szczecinku,oni tam ponoć wszystko robią na miejscu.Najbliższy wet wysyła do Poznania - dlatego wychodzi tak drogo.Same próby tarczycowe to 130 zł,a muszą być zrobione przed kastracją ( a właściwie przed narkozą).

A na rynku w Złotowie zobaczyłam karton z taką zawartością :


[IMG]http://imageshack.us/a/img189/3334/zdjcie0090y.jpg[/IMG]

Czyli 8 małych labków.
Ponieważ jestem,jak mówią Kaszubi -,,Antek zza Buga" - naskoczyłam na kobiety,które stały przy kartonie.Kobieta się popłakala ,okazało się że uratowała od siekiery sukę labradora z 10 szczeniakami,teraz nie ma co z nimi zrobić,w akcie desperacji przyjechała na rynek z nadzieją że znajdą się chętni - oczywiście za darmo.Upoważniła mnie do podania jej numeru telefonu , więc podaję - 604 691 859
Chce ktoś labka może ???????

Link to comment
Share on other sites

Badania TSH i pozostałe tarczycowe robione są w Szczecinku. Pakiet kosztuje 100zł. Kastracja psa do 100zł, zazwyczaj 80zł. Amylaza - 12,50zł, Lipaza też tyle samo.
O Twojej gromadce rozmawiałam Cancer z panem dr Andrzejem Czapnikiem ( nr tel. 604 286 848 )po krótkim bardzo opisie dolegliwości Dina stwierdził, że wcale nie jest powiedziane, aby była potrzeba robienia tych testów, natomiast uważa, że powinnaś go jak najszybciej do lecznicy przywieźć ( diagnostyka gratis), im szybciej, tym lepiej. A może zadzwoń do niego jak najszybciej i sama porozmawiaj? O Oskarze też wspomniałam...
Lecznica dla zwierząt
ul. Szczecińska 40
78-400 Szczecinek

Nr tel. ( dyżur całodobowy ) 94-37-420-32

Aha, pracuje tam również dr Franciszek Hryniewicz ( nr tel. 604-211-218 ) i też parę razy bardzo pomógł mojej Elsie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Tez mi sie wydaje ze ceny przystepne.
Jak Chlopcy,co zmajstrowali?:lol:[/QUOTE]

dziś chłopcy byli wyjątkowo grzeczni.Ale żeby nie brakło nam rozrywki,mały osobisty jamnik mojego TZ otworzył lodówkę i wyżarł garnek krupniku.Dobrze że tylko do krupniku sięgnął,gdyby był większy,zostalibyśmy bez jedzenia a jutro wszystko zamknięte

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']...wszystkie ogonki,ktore sa w tym domku,sa megaszesciarzami...wiem cos o tym:)[/QUOTE]

zgadzam się całkowicie z Tobą Lolka :-D
No cóż musi się dzielić ze swoim pupilkiem ;-)
A co do Józia Neris czy on wpadł Ci w oko i dlatego nie uważasz że jest śliczny ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...