Jump to content
Dogomania

Cztery maleństwa i ich mamusia :((((((( Już bezpieczne, teraz szukają domków


AgusiaP

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nie udało się, nam się nie pokazał, pracownicy twierdzą że dzisiaj był widziany. Powiem Wam że mamy takiego doła i tak jesteśmy zmęczone, że aż mi się nie chciało wchodzić i pisać, bo i co tu pisać. Strugi deszczu, przepatrzyłyśmy te wszystkie zakamarki w których wcześniej one się kręciły i na to liczyłyśmy że zobaczymy go w którymś z nich śpiącego.
Łaziłyśmy dopóki było coś widać.
Jutro wzięłyśmy urlop i dalej będziemy próbować.
Niestety ten mój urlop wygląda w końcu tak że muszę rano jechać do pracy na jakieś 2, 3 godziny, więc też nie zaczniemy z samego rana:(
Normalnie, po pracy, zanim ja się dotelepię z Katowic i razem dotelepiemy się tam , zostaje praktycznie 1,5 godziny do zmroku. W tą ulewę to wcale mu się nie dziwię że nie wyszedł.
Paranoja, ile razy mamy psa i nie mamy miejsca, a tu na odwrót.

Link to comment
Share on other sites

Aniu, jutro zabieramy mamuśkę. Po pracy jest za mało czasu na cokolwiek, podjazd po mamuśkę, czyli przetelepanie się przez Sosnowiec w godzinach szczytu , to następne pól godziny conajmniej więcej.
Dzisiaj były takie korki w tej ulewie, że ja z Katowic jechałam 50 min tylko do Dąbrowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...