Jump to content
Dogomania

Cztery maleństwa i ich mamusia :((((((( Już bezpieczne, teraz szukają domków


AgusiaP

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gosia2313']Jestem na zaproszenie Ewy

Do nas do schroniska ostatnio z interwencji wolontariuszy trafiła cała rodzina : ojciec, matka i chyba z 5 szczeniaków :|
Żyły w jakiejś wykopanej norze koło torów kolejowych :O[/QUOTE]


Udało się już któremuś z nich znaleść domek Gosiu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']O to samo miałam zapytać ? jak adopcje szczeniaków w schronisku ???[/QUOTE]

Powiem tak, na szczeniaki zawsze znajdą się chętni, tylko wiadomo, większość idzie do domów niesprawdzonych. Część na pewno potem do nas wraca, bo urósł nie taki, bo dorosły już nie taki ładny. Część na pewno trafia na ludzi świadomych, którzy są zdecydowani na posiadanie psa.
Będą też takie, które od razu złapią jakiegoś wirusa i niestety nie da się ich uratować :(


Co do tej rodziny to nie wiem, jak byłam we wtorek to była cała piątka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']Powiem tak, na szczeniaki zawsze znajdą się chętni, tylko wiadomo, większość idzie do domów niesprawdzonych. Część na pewno potem do nas wraca, bo urósł nie taki, bo dorosły już nie taki ładny. Część na pewno trafia na ludzi świadomych, którzy są zdecydowani na posiadanie psa.
Będą też takie, które od razu złapią jakiegoś wirusa i niestety nie da się ich uratować :(



Co do tej rodziny to nie wiem, jak byłam we wtorek to była cała piątka.[/QUOTE]

Oby cała rodzinka znalazła wspaniałe domki

Link to comment
Share on other sites

dzięki za zaproszenie:) dziewczny ogłoszenia to podstawa.... ja wykupiłam ostatnio naszym psiakom i dziewczyna omyłkowo wpisała Katowice zamiast Częstochowa....telefony ze śląska się urywały.... znalazłyśmy domy kilkunastu wielkim szczeniakom w dwa miesiące... i to nie jakieś budy czy kojce... ciepłe , kochające domy.... wiele osób rezygnowało bo za daleko.... wrzućcie je na tablice i na moruska chociaż i zobaczycie że moment i znajdą domki.... jeśli ktoś będzie chciał adoptować z miejscowości pomiędzy Częstochową a Lublińcem mogę zrobić wizytę....
pozdrawiam i życzę powodzenia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']dzięki za zaproszenie:) dziewczny ogłoszenia to podstawa.... ja wykupiłam ostatnio naszym psiakom i dziewczyna omyłkowo wpisała Katowice zamiast Częstochowa....telefony ze śląska się urywały.... znalazłyśmy domy kilkunastu wielkim szczeniakom w dwa miesiące... i to nie jakieś budy czy kojce... ciepłe , kochające domy.... wiele osób rezygnowało bo za daleko.... wrzućcie je na tablice i na moruska chociaż i zobaczycie że moment i znajdą domki.... jeśli ktoś będzie chciał adoptować z miejscowości pomiędzy Częstochową a Lublińcem mogę zrobić wizytę....
pozdrawiam i życzę powodzenia...[/QUOTE]

Ciocia przywracasz wiarę w ludzi :) Musimy mieć zdjęcia każdego szczeniora osobno i ruszamy z ogłoszeniami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']dzięki za zaproszenie:) dziewczny ogłoszenia to podstawa.... ja wykupiłam ostatnio naszym psiakom i dziewczyna omyłkowo wpisała Katowice zamiast Częstochowa....telefony ze śląska się urywały.... znalazłyśmy domy kilkunastu wielkim szczeniakom w dwa miesiące... i to nie jakieś budy czy kojce... ciepłe , kochające domy.... wiele osób rezygnowało bo za daleko.... wrzućcie je na tablice i na moruska chociaż i zobaczycie że moment i znajdą domki.... jeśli ktoś będzie chciał adoptować z miejscowości pomiędzy Częstochową a Lublińcem mogę zrobić wizytę....
pozdrawiam i życzę powodzenia...[/QUOTE]

Zgadzam się z Martunią ;) na prawdę mnie pocieszyłaś ufff, żeby tak było w ich przypadku :roll:
Ja mam dzwonić dopiero wieczorkiem ...Boziu oby się udało
Można by wtedy poprosić panią o ładne zdjęcia

Elunia pięknie dziękuje za Tablice:loveu::loveu::loveu:
Dzwoniłam po rozmowie z tobą do pani Alinki , ale ma chyba wyłączony telefon...kurcze...

Wydaje mi się, że spokojnie można podawać jej numer telefonu i do ogłoszeń i na FB;)
Wczoraj jak z nią przed założeniem wątku rozmawiałam mówiłam, że pani na targu będzie ogłaszać szczeniaki i czy mogę podać jej numer
Powiedziała, oczywiście, że tak;) Tylko czemu ma wyłączony telefon...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...