Jump to content
Dogomania

STARSZY DOBERMAN szczęśliwy w DS


Elza22

Recommended Posts

Myślałam że uda się go wyciągnąć jakiś hotel albo tymczas nawet płatny sama mogę dać 100zł stałej deklaracji ale widzę że zainteresowanie psiakiem ogromne szkoda myślałam że więcej miłośników rasy jak dostaniemy informacje że nie żyje to wszyscy będą bardzo szczerze ubolewać tak jak z kolegą Tajsona który odszedł niedawno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga&Ares']Dzisiaj RTG Tajsona...
Pojawił się nieciekawy wypływ z noska..
Psiak wymaga leczenia.
DT wstępnie jest
Teraz on tylko musi wyzdrowieć :([/QUOTE]

biedny chłopczyk mam nadzieję że wyzdrowieje potrzebuje jakiejś specjalnej karmy?

Link to comment
Share on other sites

kopiuje z FB [h=5]TAJSON vel SYNUŚ.. - porzucony doberman.. Przyznaję, że to "nie moja rasa", ale .. kiedy poznałam najpierw DOBIEGO, potem TAJSONA to jakoś serce się łamie przy nich.. TAJSON najpierw wyrzucony z domu, potem kilka dni w schronisku i od dłuższego czasu w klinice.. Ale dla nas nr 1 w poszukiwaniu domu! I udało się! Byłam dziś na SUPER wizycie przedadopcyjnej.. TAJSON kiedy wyjdzie z kliniki jedzie do domu.. bardzo ciepłego domu!!! Kolejny mieszkaniec Poznania.. SOŁACZ będzie jego.. :)[/h]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

witam, teraz dopiero zobaczyłam wątek, a tez kocham dobki. najważniejsze że psiak już w domku, mam nadzieję ostatnim...poza tym ..... może ktos cos wie na poniższy temat ??/
Kochani, czy w waszym schronie jest brązowa suczka dobermana z nie wyjaśnioną sytuacja prawną? Fundacja Nadzieja Dobermana coś tam o niej wie i pisze, ale mają dużo psiaków pod opieką i na razie nic więcej nie wiemy a sunia czeka, ponoć wazy 19 kg i na fotce wygląda źle, boje się żeby nie było za późno. Napisali że sunia przebywa w opolskim, ale nie wiem gdzie i dlatego
moje pytanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...