Jump to content
Dogomania

Tirówka -została tam sama. Bądź człowiekiem, zajrzyj, poświęć jej minutę dwadzieścia


Fela

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie bardzo.....Kursuję między domem a wsią, w której coraz coś znajduję. Na weekendy przyjeżdża Kropka, bo Maciek wyjeżdża w trasy koncertowe albo ma jakieś nagrania po za Warszawą. Teraz faceci zmieniają ogrodzenie między nami i sąsiadami,więc zabrałam swoje psy i znów siedzę na wsi bo po dwóch działakch biegały by 4 lub 5 psów a z MYszką nawet 6.
Dla Myszki zapaliło się małe światełko w tunelu, więc......:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Myszka skradła serce Feli. :lol: Nie mogło być inaczej, jednak domek poszukiwany. Czekamy co będzie we wrześniu.[/QUOTE]

To maly zboj!Tak sie nie robi;) Kradnie po kolei te serca to jest nadzieja ,ze i domkowi skradnie na zawsze -do 3 razy sztuka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Łoj, to za stara, tfu... zbyt uczona! :p na obsępienie Cię ze zbędnych podręczników... :([/QUOTE]

ja mam po dzieciach ze sredniej LO/Technikum wszystkie podreczniki ,ale nie wystawialam na bazarku bo chyba juz zmienione tytuly w programie nauczania tak mysle..podreczniki sa w stanie b.dobrym /nie wiem gdzie sie dowiedziec czy by sie przydaly...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']Z podręcznikami nigdy nic nie wiadomo.Moja córka i siostrzenica chodziły do tej samej szkoły, był między nimi tylko rok różnicy. Niestety podręczniki nigdy nie były takie same...[/QUOTE]

kasa, kasa .... to jest obłęd - ceny z kosmosu :shake: wydawcy, księgarnie ... wszyscy nabijają kabzę, a ja wiem dokładnie ile tak naprawdę może kosztować podręcznik bez krzywdy dla
nikogo. Byłoby do "przełknięcia" dla kupującego i sprzedający nie poszedłby z torbami ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...