Jump to content
Dogomania

Prosze o pomoc sercem calym-dla Alika ,ma czesciowy paraliz ...Sosnowiec


Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ivonassc']Witam serdecznie :) Właśnie wróciliśmy z wizyty kontrolnej u pani doktor Olender :) Stwierdzona myasthenia gravis nabyta poprzez niedoczynność tarczycy . Strasznie to skomplikowane i Pani doktor tym bardziej była zdziwiona że dobrane przez nią leki tak szybko zadziałały. Ali został zbadany wykonano jeszcze jedno prześwietlenie rtg wszystko jest w porządku najważniejsze że leki działają i Ali czuje się dobrze . Może samodzielnie jeść chodzić załatwiać się . Leki na tarczycę o nazwie Forthyron 400 będzie prawdopodobnie brał już do końca życia :( a steryd encorton ok 3 4 miesiące. Ważyłam Aliego przytył 2 kg i waży 25 kg :))) Także ogólnie sytuacja jest opanowana i zmierza w dobrym kierunku :) Ja czuję że czuwa nad nami Anioł który sprawia że cuda się zdarzają !!! Dziękuję Aidzie :) Pozdrawiamy[/QUOTE]

lekami na tarczycę się nie martw ;) najważniejsze że wspomagają leczenie i regulują czynności tarczycy , ja biorę już od 20 lat ;)i brać będę do końca życia a może i dłużej ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak sie raduje kochany Alisiu:buzi::buzi::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:w razie , jesli moznaby zmieniac te leki na zamiennik ludzki- to ja sluze Iwonka moimi , tez biore , Euthyrox na tarczyce , do konca zycia trzeba brac .mam rozne dawki , rozne opakowania , poniewaz bardzo mi skacza wyniki , wiec do wyboru mam ech .....
kochane ciotenki jak dobrze ze jestescie z Alisiem i Iwonka:modla::modla::bye::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich :) U Aliego wszystko w porządku czuje się wspaniale , jest pełen życia , tzn tak jakby dostał drugie życie :) niestety mam problem bo po zwiększeniu dawki sterydu według zalecenia pani doktor Ali ma problem z nietrzymaniem moczu . Bardzo dużo pije i tym samym co chwilę chce wychodzić na dwór. Ale pani doktor mówiła że to z powodu sterydu i ewentualnie zmniejszymy dawkę także jestem dobrej myśli. Pozdrawiamy i ściskamy mocno !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ivonassc']Witamy wszystkich :) U Aliego wszystko w porządku czuje się wspaniale , jest pełen życia , tzn tak jakby dostał drugie życie :) niestety mam problem bo po zwiększeniu dawki sterydu według zalecenia pani doktor Ali ma problem z nietrzymaniem moczu . Bardzo dużo pije i tym samym co chwilę chce wychodzić na dwór. Ale pani doktor mówiła że to z powodu sterydu i ewentualnie zmniejszymy dawkę także jestem dobrej myśli. Pozdrawiamy i ściskamy mocno !!![/QUOTE]

przejdzie u nas to ok 2 tygodni się trzymało potem przeszło ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ivonassc']Witamy wszystkich :) U Aliego wszystko w porządku czuje się wspaniale , jest pełen życia , tzn tak jakby dostał drugie życie :) niestety mam problem bo po zwiększeniu dawki sterydu według zalecenia pani doktor Ali ma problem z nietrzymaniem moczu . Bardzo dużo pije i tym samym co chwilę chce wychodzić na dwór. Ale pani doktor mówiła że to z powodu sterydu i ewentualnie zmniejszymy dawkę także jestem dobrej myśli. Pozdrawiamy i ściskamy mocno !!![/QUOTE]

Czytam, podczytuje, bardzo się cieszę, że tak się Alikowi udało podnieść:), oby trzymał się jak najdłużej w dobrej formie. Po sterydzie zawsze pies dużo pije i sika. Jak odstawicie to wróci to formy.
Ile Alik ma lat?

Link to comment
Share on other sites

Ali ma skończone 7 lat :) mam nadzieję że przed nim jeszcze wiele lat :) Zmniejszyłam dawkę sterydu i już jest wszystko w normie :) Wiecie że to jest rzeczywiście cud że Ali odzyskał zdrowie ( tzn nie zupełnie bo chory jest ) ale jest ogromna poprawa. I może samodzielnie funkcjonować :) Jedyny minus dla niego to że nie może sobie pobiegać i poszaleć z piłką jak to było do tej pory no ale cóż .... Także dzięki pomocy waszej i Pani doktor z Tych Ali jest nadal ze mną cały zdrowy i szczęśliwy !!! Dziękujemy :*

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[IMG]http://supergify.pl/images/stories/aaaaaaaaaaaaaa/57mininatalmagiagifs.gif[/IMG]:modla::bye::iloveyou:Pozdrawiamy ogromnie wszystkie ciotenki:iloveyou:Alisiowe caluski dla wszystkich - spacerenki robia kilka razy dzienie , Alis maszeruje dumnie i radosnie :iloveyou:przytyl troszenke , Iwonka napisze
dziekujemy slicznie za idwiedzinki

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich bardzo serdecznie w tym przedświątecznym okresie :) Długo mnie tu nie było ale nadmiar pracy i obowiązków niestety sprawił że nie miałam możliwości wpisywania informacji o Alim . U Aliego jak narazie wszystko w porządku :) :) :) bierze solidnie leki problem z nietrzymaniem moczu też pomału ustępuje . Spacerujemy sobie dość często ale są to krótkie spacerki żeby się nie przemęczał .... Czuje się dobrze odzyskał pełną sprawność jest taki jak był przed chorobą :) Mam cichą nadzieję że ona już do nas nie wróci !!!! Pozdrawiamy wszystkich i ściskamy mocno !!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2012/09/pobrane-8.gif[/IMG][COLOR=#ee82ee][SIZE=3][FONT=comic sans ms]Zdrowka wszelkiego , radosci , wszelkiej milosci i spokoju:bye::iloveyou::tree1:
Iwonko Tobie,Mamie I Alikowi:iloveyou: Wszystkim ciotenkom rowniez -zycze sercem :modla:[/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Swięta Swięta i po świętach ..... i jeszcze przed nami Sylwester :) Mam nadzieję że przyszły 2013 rok będzie dużo lepszy od tego .... życzę tego sobie i wam kochane !!! Ali bez zmian czyli dobrze się czuje nadal podaję mu leki . Czasem ma trudniejsze dni i wtedy potrafi przespać cały dzień no ale to task jak człowiek prawda ..... Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego i samych radosnych chwil .... :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2011/07/pobrane-1.gif[/IMG][/B][B]Wesołych Świąt! Bez zmartwień,
z barszczem, z grzybami, z karpiem,
z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt! w Święta,
niech się snuje kolęda. I gałązki
świerkowe niech Wam pachną
na zdrowie. Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką! Pod świeczek łuną
jasną życzcie sobie – najwięcej:
zwykłego, ludzkiego szczęścia.[/B][B]:iloveyou:[COLOR=#ee82ee][FONT=comic sans ms][SIZE=4]Wszelkiego Zdrowiuskiego Alikowi i Wszystkim Ciotenkom [/SIZE][/FONT][/COLOR]:iloveyou::iloveyou:[/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ivonassc']Swięta Swięta i po świętach ..... i jeszcze przed nami Sylwester :) Mam nadzieję że przyszły 2013 rok będzie dużo lepszy od tego .... życzę tego sobie i wam kochane !!! Ali bez zmian czyli dobrze się czuje nadal podaję mu leki . Czasem ma trudniejsze dni i wtedy potrafi przespać cały dzień no ale to task jak człowiek prawda ..... Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego i samych radosnych chwil .... :)[/QUOTE]

dokładnie , tym że Alik śpi czasem więcej w dzień to nic innego jak uwarunkowania pogodowe :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam . Miałam nadzieję że ten rok rozpocznie się pozytywnie i będzie dużo lepszy od poprzedniego .... jednak wszystko wskazuje że choroba Aliego znów przypomina o sobie :( ehh a było już tak wspaniale ! Mimo wszystko wierzę że to chwilowe pogorszenie u mojego psiaka .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...