Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Igiełka

Asha-Zabierz mnie do serca swych bram otwórz je wytrzyj łzę-pokochali mam Super DS :)

Recommended Posts

[quote name='gregorsat']No to Wam napiszę, żeby zaspokoić Waszą babską ciekawość...:diabloti:
Doooooooooooooooooooooooooobrze się dzieje...:loveu:
Spotkanie było, bez scen i jakichkolwiek perturbacji...
Panna i kawaler zrozumieli się...;)
Po przyjeździe do domu(na kolanach za kierownicą, a co), panna została zaakceptowana przez resztę domowników(w AZYL-u byłem tylko z córką), zwiedziła wszystkie kąty, pojadła, popiła i pospała.
Teraz pewnie ogląda telewizor(chyba to najbardziej jej podpasowało).
Ostudziła zbyt mocne zaloty kawalera Maxa:mad:, jednym warknięciem postawiła go do kąta(tylko buzi, kiedy ona zechce, Max pantoflarz
ma prawo oblizać jej pyszczek).:oops:
Tak to z Wami kobietami już jest, po weselu próbujecie wziąć pod pantofel.
Kawaler nie odstępuje Panny na krok(cały dzień koło domu, rekord rajzera, może się ustatkuje).:multi:
Kciuki potrzebne cały czas(tak na wszelki wypadek), jednak ich wcześniejsza moc zdziałała cuda.
Jednym słowem dzięki Wam możemy już zmienić tytuł watku...;)
Wkrótce mała sesja foto dla zainteresowanych(dzisiaj nie robiłem zdjęć, bo i tak zmian i wrażeń co niemiara).[/QUOTE]

i wreszcie są pozytywne wieści:) tak bardzo się cieszę:) jesteś cudownym facetem:):calus: jedna dziewczyna więcej w domu i od razu faceci postawieni do pionu;) a nasza kochana Igiełka:Rose::angel::iloveyou: znowu szczęśliwą ręką zakończyła swój króciutki wątek i może dać szansę kolejnemu bezdomniakowi zakłądając następny :) jesteście kochani

Koooooooooooooobiety, dajcie chwilę...:lol:
Wszystko jest w jak najlepszym porządku...
Asha spokojnie przespała całą nockę...(zalała dywan, ale to nic - wylądował w garażu, zresztą już dawno miałem go wywalić).
Rano wszystkich powitała.
Bardzo cieszy się z tego, że jest między ludźmi(ogonek to jej od machania chyba odpadnie).:lol:
Apetyt dopisuje, na sucho i na miękko - wszystko idzie, miska cały czas uzupełniana, więc jemy, kiedy chcemy, najpierw Asha, potem Max(korzysta z gościnności swojego dżentelmena, komplet miseczek z Waszego bazarku już w drodze)..
Przed chwilą dzwoniłem do domu, suńka zakazała sobie wynieść legowisko na taras i tam odpoczywa(w domu sama wybrała sobie miejsce na spanie, ma tam swoją tymczasową kołderkę, na której spała).).
Zaraz jadę kupić takie legowisko psie, w zoosklepie(od razu 2, bo i Max chce-raptem zrobił się bardzo przylepny, ale nie zazdrosny, bo czułości są rozdzielane równo i sprawiedliwie, nie ma zazdrości).
Zdjęcia też będą, nie zapomniałem, jestem trochę zapracowany, a wszystkiego trzeba dopilnować.
Spacerujemy, poznajemy każdy kąt podwórka(wieczorem i rano), obchodzimy, obwąchujemy, żeby można było samej wychodzić(na razie do czasu poznania okolicy, tylko na smyczce).
Także wszystko w jak najlepszym porządeczku...;)

[quote name='gregorsat']Koooooooooooooobiety, dajcie chwilę...:lol:
Wszystko jest w jak najlepszym porządku...
Asha spokojnie przespała całą nockę...(zalała dywan, ale to nic - wylądował w garażu, zresztą już dawno miałem go wywalić).
Rano wszystkich powitała.
Bardzo cieszy się z tego, że jest między ludźmi(ogonek to jej od machania chyba odpadnie).:lol:
Apetyt dopisuje, na sucho i na miękko - wszystko idzie, miska cały czas uzupełniana, więc jemy, kiedy chcemy, najpierw Asha, potem Max(korzysta z gościnności swojego dżentelmena, komplet miseczek z Waszego bazarku już w drodze)..
Przed chwilą dzwoniłem do domu, suńka zakazała sobie wynieść legowisko na taras i tam odpoczywa(w domu sama wybrała sobie miejsce na spanie, ma tam swoją tymczasową kołderkę, na której spała).).
Zaraz jadę kupić takie legowisko psie, w zoosklepie(od razu 2, bo i Max chce-raptem zrobił się bardzo przylepny, ale nie zazdrosny, bo czułości są rozdzielane równo i sprawiedliwie, nie ma zazdrości).
Zdjęcia też będą, nie zapomniałem, jestem trochę zapracowany, a wszystkiego trzeba dopilnować.
Spacerujemy, poznajemy każdy kąt podwórka(wieczorem i rano), obchodzimy, obwąchujemy, żeby można było samej wychodzić(na razie do czasu poznania okolicy, tylko na smyczce).
Także wszystko w jak najlepszym porządeczku...;)[/QUOTE]

to super,że jest dobrze:thumbs: może Maxowi brakowało takiego towarzystwa ....:cool3:

[quote name='kinga_kinga7']to super,że jest dobrze:thumbs: może Maxowi brakowało takiego towarzystwa ....:cool3:[/QUOTE]

Max grzeczny jak nigdy, domu nie odstępuje na krok, cały czas ma oko na pannę.:lol:
Został obwarczany za swoje zaloty, więc się tylko przygląda i liże suni pyszczek(one normalnie się całują).:crazyeye:
Pieski spały obok siebie(nie za blisko - szkolna odległość).
Teraz włóczykij też siedzi koło domu, jeszcze nigdzie nie porajzował.
Wszystko grzecznie, z klasą i gracją...
No...:lol:

[quote name='gregorsat']Max grzeczny jak nigdy, domu nie odstępuje na krok, cały czas ma oko na pannę.:lol:
Został obwarczany za swoje zaloty, więc się tylko przygląda i liże suni pyszczek(one normalnie się całują).:crazyeye:
Pieski spały obok siebie(nie za blisko - szkolna odległość).
Teraz włóczykij też siedzi koło domu, jeszcze nigdzie nie porajzował.
Wszystko grzecznie, z klasą i gracją...
No...:lol:[/QUOTE]

cudownie to się czyta:) proszę o więcej takich informacji i zdjęcia... bardzo proszę:) a jak tak dobrze Wam robią damskie adopcje to może i mnie zaadoptujesz?;):oops:

:buzi::loveu:Cudowne wiesci , oby wam sie wszystko ukladalo [IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/love(7).gif[/IMG] cudnie
pozdrawiamy calym sercem dla caluniej rodzinki
wujaszku .... skad tys sie taki wzial[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/milosc1.gif[/IMG] i gdzie jest wiecej takich wujaszkow no gdzie ??i czemu ter dopero sie wujaszek ujawnil?[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serce7.gif[/IMG]
dziekujemy sercem calym

Zrobiłem tak na szybko zdjęcia telefonem i są za duże i nie mogę dołączyć...:placz:
Bądźcie jeszcze odrobinę cierpliwe...:eviltong:
Wyskoczyłem na chwilę z pracy zobaczyć, co się dzieje i...
Dom cały...:evil_lol:
Na tarasie twarde dowody...:crazyeye:
Suńka cała w skowronkach...:cool1:
Rąbie kurze łapki(a jak jej to sprytnie idzie):-o
Jest dobrze...;)

Legowiska już kupione(jak wspomniałem dwa, takie same - coby zazdrości nie było)...
Max pilnuje koło domu, żeby żaden psi kłusownik nie zakradł się na jego teren amorowy...:diabloti:
Raport popołudniowy zdany...;)

[quote name='danusiadanusia'] a jak tak dobrze Wam robią damskie adopcje to może i mnie zaadoptujesz?;):oops:[/QUOTE]

Kiedyś, tak dwadzieścia parę lat temu adoptowałem taka jedną...:angryy: Ja myślałem, że tylko DT będzie, a ona mi DS zrobiła...:-o
I za chorobę nie chce się wyadoptować:diabloti:
Dobrze, że chociaż Ashy dogląda(bo, że polubiła ją, to widać):multi:, bo ja, to jak Max, ciągle w pracy, całe dnie poza domem, tylko na noce wracam...:oops:

[quote name='ewa gonzales']wujaszku .... skad tys sie taki wzial[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/milosc1.gif[/IMG] [/QUOTE]

Z kapusty podobno:evil_lol:
[quote name='ewa gonzales']gdzie jest wiecej takich wujaszkow no gdzie ??[/QUOTE]

wszędzie są tacy wystarczy się rozejrzeć;)
[quote name='ewa gonzales']i czemu ter dopero sie wujaszek ujawnil?[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serce7.gif[/IMG]
dziekujemy sercem calym[/QUOTE]

Bo ja jestem jak z CBA, ujawniam sie dopiero po służbie:diabloti:

A tak juz na poważnie, to na zwierzętach nigdy się nie zawiodłem, z ludźmi bywało bardzo różnie.
Zwierzak, to zawsze prawdziwy, bezgraniczny i bezwarunkowy przyjaciel, przyjaźń między ludźmi jest często pozorna i krucha...;) Edited by gregorsat
literówka

[quote name='gregorsat']Kiedyś, tak dwadzieścia parę lat temu adoptowałem taka jedną...:angryy: Ja myślałem, że tylko DT będzie, a ona mi DS zrobiła...:-o
I za chorobę nie chce się wyadoptować:diabloti:
Dobrze, że chociaż Ashy dogląda(bo, że polubiła ją, to widać):multi:, bo ja, to jak Max, ciągle w pracy, całe dnie poza domem, tylko na noce wracam...:oops:[/QUOTE]

i dobrze, że wszystkie dziewczyny zadomowiły się na stałe:) jesteście wspaniali ! to się czuje :) uściskaj wszstkich domowników:) pozdrawiam

Asha już śpi w swoim nowym legowisku. Vis a vis w fotelu śpi Max. Jordan wścieka się na podwórzu. Jak głośno szczeka, zawsze może liczyć na dwa dodatkowe głosy z domu.:razz:
Dywany zostały zastąpione przez takie papierowe, jednorazowe z gazet, bo lanie odchodzi równo i na dworze i w domu. Twarde dowody z tarasu zostały sprzątnięte. :shake:
Cała chałupa postawiona do góry nogami.:diabloti:
A co tam. Żyje się raz. I nie tylko dla siebie...;)

Zostały zrobione następne zdjęcia, damy w piernatach, ale znowu nie mogę ich wkleić, zaczyna mnie to irytować:angryy:

Muszę nad tym jutro popracować...:mad:

[quote name='danusiadanusia']i dobrze, że wszystkie dziewczyny zadomowiły się na stałe:) jesteście wspaniali ! to się czuje :) uściskaj wszstkich domowników:) pozdrawiam[/QUOTE]

Dziękuję, również pozdrawiam wszystkich;)

[quote name='danusiadanusia']i jak nocka minęła:)[/QUOTE]

Wszystko w porządeczku...:cool2:
Sunia w leżance, Max na fotelu...
Rano zgodne powitanie na całego.
Przydzielenie takiej samej ilości pieszczot.:eviltong:
Zwierzyniec dokazuje.
Max, wcześniej trochę zdezorientowany już zrozumiał, że też jest ważny i nie robi żadnych fochów.
Pieski bawią się, nie ma żadnej agresji między nimi.
I tak trzymać...;)

A zdjęć dalej nie mogę wkleić:angryy:
Może mi ktoś pomoże...:oops: