Jump to content
Dogomania

Asha-Zabierz mnie do serca swych bram otwórz je wytrzyj łzę-pokochali mam Super DS :)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='danusiadanusia']uwielbiam te teksty!!! .... chętnie wprowadzę się do Was:) mogę leżeć na dywaniku:):):) mogę??[/QUOTE]

Ależ Danusiu, dla Ciebie nie dywanik, a puchową kołderkę znajdę:):):):Rose::Rose::Rose:

Fajnie z Wami pożartować, a ja nawet nie wiem, co tam u mojej Asheńki...
Pracuję dzisiaj już dwudziestą godzinę i końca nie widać:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Ależ Danusiu, dla Ciebie nie dywanik, a puchową kołderkę znajdę:):):):Rose::Rose::Rose:

Fajnie z Wami pożartować, a ja nawet nie wiem, co tam u mojej Asheńki...
Pracuję dzisiaj już dwudziestą godzinę i końca nie widać:oops:[/QUOTE]

witaj pracusiu:):) dobrze, że znasz się na żartach:) co nie zmienia faktu, że dziewczynka miała farta znajdując taki dom:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Mogłeś przynajmniej psu swoje zdjęcia zostawić, bo jeszcze Cię nie pozna i portki wyszarpie ;-)[/QUOTE]

Spoko, spoko...;-)
Przed chwilką skoczyłem na moment do domu(to już trzydziesta godzina na nogach, jeszcze tylko z dziesięć:angryy:), bo tej Twojej przepowiedni trochę się wystraszyłem.
Ale nie jest źle:multi:
Towarzystwo, każde w swojej leżance:crazyeye:.
Asheńka przywitała się ze mną i naszczekała na Maxa, że najpierw ona, a on to dopiero później może podejść.:lol:
Ale zdjęcie na wszelki wypadek postawiłem(niech tam zerkają):diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No i witam Was z rana...:multi:
Wczoraj nic już nie dałem rady skrobnąć, bo po 42 godzinnym dniu pracy(ale będzie emeryturka:diabloti:) okazało się jeszcze, że skończyłem limit netu(chyba ktoś mi się podłączył:angryy:) w domu na ten miesiąc i prędkość do końca miesiąca mam... ale chyba do tarcia chrzanu:placz::angryy:.
Ale wieczorny spacer z Ashką jeszcze zrobiliśmy...;-)
Suńka już nie boi się zamkniętych drzwi i sama, nawet wieczorem wychodzi z domu(już wynosić nie trzeba, ale można - bo DAMY to się chyba nosi na rękach, a ile czasu od chwili poznania, to same wiecie najlepiej:evil_lol:, "uważaj Złotko bo błotko", taki jeden kiedyś mówił:diabloti: jak taszczył swoją damę).
Na dworze tez chce przebywać znacznie dłużej i nie myśli, żeby jak najszybciej czmychnąć z powrotem do domu.
W domu grzeczna dziewczynka nie broi;-) i pilnuje, żeby Max też za bardzo nie rozrabiał.:lol:
Pieski bardzo ładnie się bawią(muszę jakoś z aparatem zaczatować) i tylko czasami, jak upatrzą sobie spanie w tej samej leżance(chociaż druga obok leży pusta) maja małą pieską wymianę zdań.
Jak to w życiu, nie każda chwila bywa kolorowa...;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']No i witam Was z rana...:multi:
Wczoraj nic już nie dałem rady skrobnąć, bo po 42 godzinnym dniu pracy(ale będzie emeryturka:diabloti:) okazało się jeszcze, że skończyłem limit netu(chyba ktoś mi się podłączył:angryy:) w domu na ten miesiąc i prędkość do końca miesiąca mam... ale chyba do tarcia chrzanu:placz::angryy:.
Ale wieczorny spacer z Ashką jeszcze zrobiliśmy...;-)
Suńka już nie boi się zamkniętych drzwi i sama, nawet wieczorem wychodzi z domu(już wynosić nie trzeba, ale można - bo DAMY to się chyba nosi na rękach, a ile czasu od chwili poznania, to same wiecie najlepiej:evil_lol:, "uważaj Złotko bo błotko", taki jeden kiedyś mówił:diabloti: jak taszczył swoją damę).
Na dworze tez chce przebywać znacznie dłużej i nie myśli, żeby jak najszybciej czmychnąć z powrotem do domu.
W domu grzeczna dziewczynka nie broi;-) i pilnuje, żeby Max też za bardzo nie rozrabiał.:lol:
Pieski bardzo ładnie się bawią(muszę jakoś z aparatem zaczatować) i tylko czasami, jak upatrzą sobie spanie w tej samej leżance(chociaż druga obok leży pusta) maja małą pieską wymianę zdań.
Jak to w życiu, nie każda chwila bywa kolorowa...;-)[/QUOTE]

ależ dama ma życie:):) zazdroszczę Jej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']No i widzisz... jak to mówią: "mądry Gregorsat po szkodzie" - trzeba było jedno większe posłanie kupić, gdzie by się oboje mieścili i nie byłoby konkurencji ;) Psiaki jak dzieci - zawsze cudze lepsze - i spanie i jedzenie i zabawka... :)[/QUOTE]

Znalazłem sposób:multi:
Położyłem posłania obok siebie:diabloti:
Kto pierwszy dobiegnie do posłania, ten ma wybór.
Ashy nie ma to większego znaczenia, gorzej ma Max, bo do mniejszego to tak na wcisk:-o wchodzi.
Ale przynajmniej jest zgoda;)
I chociaż śpią w różnych posłaniach, to pyszczki obok siebie:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj po ulicy jechał samochód na sygnale...
Z kojca zawył Jordan - basem.
Na podwórku Max - już trochę cieńszym głosem(taki alcik).
A z domu Asha - jakby ktoś ciągał styropianem po szybie.
Kolejna wątpliwość została rozwiana.:evil_lol:

Asheńka coraz bardziej przyzwyczaja się do domowego życia.
Już nie je tak łapczywie, jakby na zapas. Wie, że dostęp do pełnej miski ma cały czas.
Coraz częściej chce się bawić z domownikami(co przedtem jej wyraźnie przeszkadzało, tylko głaskanie mogło być).
Teraz już sama zaczepia łapką i zachęca do zabawy.
Kiedy zobaczy w ręku smycz, sama przybiega, bo wie, że zaraz wyjdziemy na dwór(wychodzi sama, już nie trzeba jej wynosić).
Pewnie się jej u nas spodobało;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Ależ Danusiu, temat kołderki jest cały czas otwarty:), a wtedy może i noszenia na rękach:smile:
[SIZE=1][SIZE=1]Chyba się nie będziesz gniewać z[SIZE=1]a te żarty[/SIZE][/SIZE][/SIZE];)[/QUOTE]

trzymam Cię za słowo:):):) hura ... już zapomniałam jak fajnie było popatrzeć z góry, zapał minął, kilogramów przybyło a mój twierdzi, że i sił brakuje :(:( ale na żartach się znam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']trzymam Cię za słowo:):):) hura ... już zapomniałam jak fajnie było popatrzeć z góry, zapał minął, kilogramów przybyło a mój twierdzi, że i sił brakuje :(:( ale na żartach się znam...[/QUOTE]

Już trenuję to noszenie na rękach:)
Od dwóch tygodni codziennie noszę swoje kudłate parę kilo szczęścia:multi:
A i tak wczoraj na mnie naszczekało, jak wróciłem do domu:-o(Nutusia to prorok, czy co?):crazyeye:


A Twój to niech się nie wykręca.;)
Niech zerknie Rubensa, poczyta Balzaca, wtedy spojrzy na Ciebie i od razu sił przybędzie:diabloti:
Wiem coś o tym...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

I tak mija dzień za dniem...
Asha już chyba na dobre się zadomowiła, a nam wydaje się, że jest u nas od zawsze.
Grzeczna, przylepna suńka.:lol:
Ale czasami i ona potrafi pokazać pazur, jak się rozszczeka, to ho ho.:evil_lol:
Ze względu na to, że to przecież dama, preferuje kanapę i swoje(lub Maxa) legowisko. Dworek za bardzo nie służy(najlepiej krótki spacerek i do domciu).;)
Kochane maleństwo...

Link to comment
Share on other sites

No proszę trochę mnie tu nie było a tu temat kołderek i noszenia na rękach.Może i ja się załapię:evil_lol:
Wystarczy trochę treningu i dasz radę ponosić na rękach nas wszystkie. Trudno ale z Ashą dostałeś w pakiecie babiniec:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida']No proszę trochę mnie tu nie było a tu temat kołderek i noszenia na rękach.Może i ja się załapię:evil_lol:
Wystarczy trochę treningu i dasz radę ponosić na rękach nas wszystkie. Trudno ale z Ashą dostałeś w pakiecie babiniec:diabloti:[/QUOTE]

Bo Wy kobiety, zamiast trzymać się jednego wątku to po całym forum jak szatany latacie...:diabloti:
A ja trenuję, a jakże...:terazpol:
Jeszcze miesiąc i Danusię jak piórko uniosę(Danusia ma pierwszeństwo, bo "mojego" wątku się pilnuje, jak nikt inny...):Rose:
No, na cały pakiet to z pół roku będzie mi potrzeba...:evil_lol:

A tak mi się przypomniało, jakbyście pizzę zamawiały, to pamiętajcie, że 60-tka i podwójna szynka i salami:lol:
Kupiłem 50-tke z dodatkami i niestety - ludziom sam spód został:angryy:
Kiełbachę i szynkę pożarły psy:diabloti:
Ale za to miękkie z wałeczka w miseczce zostało...:-o, do pizzowego ciasta;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Bo Wy kobiety, zamiast trzymać się jednego wątku to po całym forum jak szatany latacie...:diabloti:
A ja trenuję, a jakże...:terazpol:
Jeszcze miesiąc i Danusię jak piórko uniosę(Danusia ma pierwszeństwo, bo "mojego" wątku się pilnuje, jak nikt inny...):Rose:
No, na cały pakiet to z pół roku będzie mi potrzeba...:evil_lol:

A tak mi się przypomniało, jakbyście pizzę zamawiały, to pamiętajcie, że 60-tka i podwójna szynka i salami:lol:
Kupiłem 50-tke z dodatkami i niestety - ludziom sam spód został:angryy:
Kiełbachę i szynkę pożarły psy:diabloti:
Ale za to miękkie z wałeczka w miseczce zostało...:-o, do pizzowego ciasta;)[/QUOTE]

no niestety Grzegorz, będę na Waszym wątku teraz rzadziej, mam problem zdrowotny z bratem:( wczoraj miała być operacja w Lubartowie i była! tylko okazało się, że zmiany nowotworowe poszły na inne sąsiadujące organy i praktycznie nic nie da się zrobić:(:( zaszyli Go:(:( jestem załamana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']no niestety Grzegorz, będę na Waszym wątku teraz rzadziej, mam problem zdrowotny z bratem:( wczoraj miała być operacja w Lubartowie i była! tylko okazało się, że zmiany nowotworowe poszły na inne sąsiadujące organy i praktycznie nic nie da się zrobić:(:( zaszyli Go:(:( jestem załamana[/QUOTE]

Bardzo to smutne, co piszesz Danusiu...:-(, Trudne chwile i czekanie tylko na cud:-(
Pamiętaj jednak, że tutaj na forum, w tym trudnym dla Ciebie czasie jesteśmy razem z Tobą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Bardzo to smutne, co piszesz Danusiu...:-(, Trudne chwile i czekanie tylko na cud:-(
Pamiętaj jednak, że tutaj na forum, w tym trudnym dla Ciebie czasie jesteśmy razem z Tobą...[/QUOTE]

wiem, że z Wami jest łatwiej przejść te trudne chwile i dlatego o tym piszę tutaj:(:( ja mam tylko z rodzeństwa Jego:(:(tylko tu sa ludzie o wrażliwych serduchach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...