Jump to content
Dogomania

Asha-Zabierz mnie do serca swych bram otwórz je wytrzyj łzę-pokochali mam Super DS :)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='Igiełka']Jesteśmy jesteśmy :) co prawda przez choróbsko mam maly poślizg ale nadrobię a wspólnie z Ashą bardzo cieszymy się że tutaj zaglądacie :multi:[/QUOTE]

Zdrowia cioteczko...;)
Bo jutro wielki dzień...
Dżentelmen już ufryzowany:evil_lol: nie może się chyba doczekać spotkania:loveu:
Przy takiej eleganckiej pannie nie może wyglądać jak poosiedlonoga(to od powsinoga):diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Zdrowia cioteczko...;)
Bo jutro wielki dzień...
Dżentelmen już ufryzowany:evil_lol: nie może się chyba doczekać spotkania:loveu:
Przy takiej eleganckiej pannie nie może wyglądać jak poosiedlonoga(to od powsinoga):diabloti:[/QUOTE]


dziękuje :)

już dzisiaj o rany też nie mogę się doczekać :Cool!: tego Waszego spotkania :Cool!: to Maxiu zabłyśnie urodą :eviltong: tylko żeby nie popełnij żadnej gafy- także Wujaszku masz bojowe zadanie by nie spuszczać z niego oka nawet na chwilę :)

Wszyscy trzymamy mocno kciuki :):ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

No to Wam napiszę, żeby zaspokoić Waszą babską ciekawość...:diabloti:
Doooooooooooooooooooooooooobrze się dzieje...:loveu:
Spotkanie było, bez scen i jakichkolwiek perturbacji...
Panna i kawaler zrozumieli się...;)
Po przyjeździe do domu(na kolanach za kierownicą, a co), panna została zaakceptowana przez resztę domowników(w AZYL-u byłem tylko z córką), zwiedziła wszystkie kąty, pojadła, popiła i pospała.
Teraz pewnie ogląda telewizor(chyba to najbardziej jej podpasowało).
Ostudziła zbyt mocne zaloty kawalera Maxa:mad:, jednym warknięciem postawiła go do kąta(tylko buzi, kiedy ona zechce, Max pantoflarz
ma prawo oblizać jej pyszczek).:oops:
Tak to z Wami kobietami już jest, po weselu próbujecie wziąć pod pantofel.
Kawaler nie odstępuje Panny na krok(cały dzień koło domu, rekord rajzera, może się ustatkuje).:multi:
Kciuki potrzebne cały czas(tak na wszelki wypadek), jednak ich wcześniejsza moc zdziałała cuda.
Jednym słowem dzięki Wam możemy już zmienić tytuł watku...;)
Wkrótce mała sesja foto dla zainteresowanych(dzisiaj nie robiłem zdjęć, bo i tak zmian i wrażeń co niemiara).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']w oczach mam łzy wzruszenia :sweetCyb::sweetCyb: ogromna radość aż serce rośnie :loveu::loveu:



bardzo :Rose: dziękujemy :Rose:-:Rose: no jeszcze nie mogę uwierzyć - uszczypnijcie mnie- nasza wspaniała Asha ma kochający dom :Cool!:[/QUOTE]

To tylko Wasza zasługa:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...