Jump to content
Dogomania

Asha-Zabierz mnie do serca swych bram otwórz je wytrzyj łzę-pokochali mam Super DS :)


Igiełka

Recommended Posts

No... nie ma to jak się spłakać w środowy poranek, Igiełko ;)
Mocno trzymam kciuki za Ashkę. Maxiu to zdaje się niezły obieżyosiedlowiec jest, co? Tak się sam wypuszcza na wycieczki, w poszukiwaniu dam, którym mógłby zaimponować... miseczką? :) Może jak będzie miał "własną", to mu pozadomowe atrakcje wyparują z łebka?..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejotka']Albo zacznie rywalizować o smaczek i potraktuje Aishę jak rywalkę. To nie takie proste.[/QUOTE]

Aj tam! Rywalizacja pojawi się, jesli to sie źle zrobi, jesli zrobi sie dobrze, w odpowiedniej chwili i atmosferze, to nie bedzie żadnej rywalizacji, tylko miłe skojarzenie, to "technika" staraja jak świat" ;-).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']to "technika" staraja jak świat" ;-).[/QUOTE]

... i znana wszystkim powszechnie.
Trzeba natomiast mieć pewność, że pies podąży takim samym tokiem rozumowania, jak człowiek, albo - co częściej spotykane - takim, jak chciałby człowiek :)
Wielokrotnie można uzyskać efekt odwrotny do zamierzonego, o czym napisałam wyżej :) Tam, gdzie dwa psy i przysmaki nie liczyłabym na tak skomplikowane skojarzenia u psa. Zamierzone pozytywne wzmocnienie może wzmocnić konkurencję o smakołyk i Aisha zostanie uznana za rywalkę. Przyjdzie liczyć jedynie na to, że pies rzeczywiście jest kochliwy :-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida']No i znowu najfajniesze momenty mnie ominęły. Poszłam spać a tu taka akcja.Trzymam kciuki z całych sił.[/QUOTE]

zmęczenie wzieło górę ale nie martw się Jesteś w miarę na bieżąco- dziękujemy za kciuki :lol:

[quote name='beta ata']"a gdzie tam za stara lat ma się tyle na ile się czuje :smile: " - no to ja mam ze 160 ! w każdym razie tak mówi mi moje nedzne, zdradliwe ciało :shithappens: :x:wallbash:
[/QUOTE]

Cioteczko odjąć zero z tyłu i wychodzi nastolatka :eviltong:

[quote name='cisowianka']Wszystko jest na dobrej drodze ;)[/QUOTE]

i tego się trzymajmy :multi:

[quote name='kinga_kinga7']chociaż już jest staruszkiem,ale jakby przyszło co do czego ......:evil_lol:[/QUOTE]

jakie trafne podsumowanie hehe :evil_lol:

[quote name='Nutusia']No... nie ma to jak się spłakać w środowy poranek, Igiełko ;)
Mocno trzymam kciuki za Ashkę.[/QUOTE]
chusteczek mamy dostatek będziemy wycierać łzy i te z wzruszenia i te ze szczęścia- dzięki za kciuki :B-fly:


[quote name='beta ata']Aj tam! Rywalizacja pojawi się, jesli to sie źle zrobi, jesli zrobi sie dobrze, w odpowiedniej chwili i atmosferze, to nie bedzie żadnej rywalizacji, tylko miłe skojarzenie, to "technika" staraja jak świat" ;-).[/QUOTE]

[quote name='Bejotka']... i znana wszystkim powszechnie.
Trzeba natomiast mieć pewność, że pies podąży takim samym tokiem rozumowania, jak człowiek, albo - co częściej spotykane - takim, jak chciałby człowiek :) Zamierzone pozytywne wzmocnienie może wzmocnić konkurencję o smakołyk i Aisha zostanie uznana za rywalkę. :-D[/QUOTE]

popieram duże prawdopodobieństwo że może wystąpić zazdrość o smakołyk tym bardziej jeśli Maxiu jest łakomczuszkiem i wyjdą nici ze spokojnego zapoznania- także spacer niech będzie o suchym pyszczku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nelliel']Jej! Jak fajnie, że szczęście wreszcie uśmiechnęło się do Ashy! :) Trochę będzie mi brakowało spotkań z nią, bo była jedną z moich schroniskowych ulubienic, ale dobrze, że trafi do nowego domu :3[/QUOTE]

prawda że cudownie :) ale cały czas jeszcze trzymamy kciuki jak już będzie na swoim to możemy je puścić :) nie ma się co Ci dziwić to wspaniała i przemiła sunia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia'] Maxiu to zdaje się niezły obieżyosiedlowiec jest, co? Tak się sam wypuszcza na wycieczki, w poszukiwaniu dam, którym mógłby zaimponować... miseczką? :) Może jak będzie miał "własną", to mu pozadomowe atrakcje wyparują z łebka?..[/QUOTE]

I ja tez mam taka nadzieję, że ten wcielony diabełek zacznie się w końcu może domu trzymać...:angryy:
A nie tylko hotel, wikt i opierunek...

Wszystko będzie dobrze...;) Ale kciuki zawsze są potrzebne:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']I ja tez mam taka nadzieję, że ten wcielony diabełek zacznie się w końcu może domu trzymać...:angryy:
A nie tylko hotel, wikt i opierunek...

Wszystko będzie dobrze...;) Ale kciuki zawsze są potrzebne:thumbs:[/QUOTE]

jaki tam znowu diabełek przecież to prawie aniołek :eviltong: taki pomocny sąsiadom w torby zagląda co by sprawdzić czy nie skusili sie na zakup czegoś zbytecznego hehe :evil_lol:
będzie będzie w koncu nie ma innej opcji :) kciuki cały czas trzymamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']bannerek dla Ashy

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233213-Asha-Zabierz-mnie-do-serca-swych-bram-otwórz-je-wytrzyj-łzę-i-pokochaj-pomimo-6lat-("][IMG]http://imageshack.us/a/img255/2602/beznazwy1pc.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

jaki piękny bardzo dziękujemy :loveu::loveu: zaraz wstawię do jednego z pierwszych postów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']prawda że cudownie :) ale cały czas jeszcze trzymamy kciuki jak już będzie na swoim to możemy je puścić :) nie ma się co Ci dziwić to wspaniała i przemiła sunia[/QUOTE]

Trzymam, trzymam i puszczę dopiero po szczęśliwym zakończeniu, bo przecież inne być nie może, prawda? :D

[quote name='kinga_kinga7']bannerek dla Ashy

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233213-Asha-Zabierz-mnie-do-serca-swych-bram-otw%C3%B3rz-je-wytrzyj-%C5%82z%C4%99-i-pokochaj-pomimo-6lat-%28"][IMG]http://imageshack.us/a/img255/2602/beznazwy1pc.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Niestety nie wyświetla mi się obrazek :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejotka']
I ja nadal mocno trzymam kciuki za Maleńką...[/QUOTE]

Dziękuję za kciuki Bejotko...;)
A ja Wam mówię, że inaczej jak dobrze to być nie może...:loveu:
Wy ciotki to lepiej jakiegoś marsza na niedzielę szykujcie...:lol: Bo się będzie działo w naszej wiosce...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Dziękuję za kciuki Bejotko...;)
A ja Wam mówię, że inaczej jak dobrze to być nie może...:loveu:
Wy ciotki to lepiej jakiegoś marsza na niedzielę szykujcie...:lol: Bo się będzie działo w naszej wiosce...:lol:[/QUOTE]

Coraz bardziej zaczynam żałować, że nie mogę się w niedziele pojawić w schronisku :c

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...