Jump to content
Dogomania

Asha-Zabierz mnie do serca swych bram otwórz je wytrzyj łzę-pokochali mam Super DS :)


Igiełka

Recommended Posts

Myślę, że jak pomożecie, to się uda...
Jakoś musimy się umówić na tą pieską randkę...
Najlepiej w niedzielę(bo wtedy mam wolne).
Wezmę Maxa ze sobą(oj będzie się działo, bo on rzadko jeździ samochodem)...
Mieszkam blisko schroniska, no ale nie tak blisko, żebym przyszedł na spacer.
Niech się piesunki poznają na trawce.:eviltong:

Z Jordanem nie ma problemu, jak Max na podwórku, to Jordan w kojcu...
A jak Jordan na podwórku, to Max w domu.
Kiedyś było małe starcie i od tej pory muszę kierować lokalnym ruchem(chociaż już kilka razy były razem, ale lepiej dmuchać na zimne)...
Ta mała pchła jest strasznie zawzięta...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Ja do[piero teraz zaglądam, zapisuje, trzymam kciuki.[/QUOTE]

dziękujemy za przybycie i kciuki :) bardzo się przydadzą

[quote name='kinga_kinga7']no,to skarbnika już mamy![/QUOTE]

Kinguś to w przeciągu kilku dni działamy :) zaraz zrobię miejsce w jednym z postów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Myślę, że jak pomożecie, to się uda...
Jakoś musimy się umówić na tą pieską randkę...
Najlepiej w niedzielę(bo wtedy mam wolne).
Wezmę Maxa ze sobą(oj będzie się działo, bo on rzadko jeździ samochodem)...
Mieszkam blisko schroniska, no ale nie tak blisko, żebym przyszedł na spacer.
Niech się piesunki poznają na trawce.:eviltong:

Z Jordanem nie ma problemu, jak Max na podwórku, to Jordan w kojcu...
A jak Jordan na podwórku, to Max w domu.
Kiedyś było małe starcie i od tej pory muszę kierować lokalnym ruchem(chociaż już kilka razy były razem, ale lepiej dmuchać na zimne)...
Ta mała pchła jest strasznie zawzięta...:angryy:[/QUOTE]

Hurra :multi: ale cudowne wieści:loveu: :multi:


oj tam zaraz pchła Maxiu ma charakterek -poprostu jego musibyć na wierzchu :) będzie dobrze z całych sił zaciskam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']


oj tam zaraz pchła Maxiu ma charakterek[/QUOTE]

On Jordana zapędził do kojca, obszczekał, a jak mu się nie podobało, to na grzbiecie jeździł, jak na wierzchowcu:crazyeye:
Jak czmychnie na ulicę, to zagląda do wszystkich toreb ludziom, którzy idą do sklepu, albo z powrotem i robi to tak dyskretnie, że nikt nic nie widzi.:evil_lol: Na paluszkach jak baletnica za torbami zasuwa...:evil_lol:
Dobrze, że zakupów nie wyciąga. Normalnie wstyd...:oops:
Ja mam z nim normalne utrapienie...
Cała nadzieja, że kochliwy jest...:diabloti:
Myslę, że okaże się dżentelmenem...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']On Jordana zapędził do kojca, obszczekał, a jak mu się nie podobało, to na grzbiecie jeździł, jak na wierzchowcu:crazyeye:
Jak czmychnie na ulicę, to zagląda do wszystkich toreb ludziom, którzy idą do sklepu, albo z powrotem i robi to tak dyskretnie, że nikt nic nie widzi.:evil_lol: Na paluszkach jak baletnica za torbami zasuwa...:evil_lol:
Dobrze, że zakupów nie wyciąga. Normalnie wstyd...:oops:
Ja mam z nim normalne utrapienie...
Cała nadzieja, że kochliwy jest...:diabloti:
Myslę, że okaże się dżentelmenem...;)[/QUOTE]


o rany to nie zły gagatek z tego Maxia i jaki spryciarz ale się uśmiałam :evil_lol: oj tam wstyd zamiast zaradność chłopaka podziwiac to Ty nic hihi :evil_lol:

o nie może być inaczej Max musi stanąc na wysokości zadania i Ashę ładnie potraktować tak jak obchodzi się z damą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']zamiast zaradność chłopaka podziwiac to Ty nic hihi :evil_lol:

o nie może być inaczej Max musi stanąc na wysokości zadania i Ashę ładnie potraktować tak jak obchodzi się z damą :)[/QUOTE]

Łatwo Wam się śmiać, a tu wstyd wyjść na ulicę...:oops:
Ale z suniami(w ogóle z mniejszymi pieskami) bawi się ładnie.
Ostatnio przyprowadził taką małą pannę z osiedla, pobawił się w łapci, łapci, grzecznie zaprowadził do miseczki, coby sunia pojadła i popiła i...
odprowadził do domku.:-o
Myślę, że wszystko będzie dobrze...:multi:
Już na bazarku nowe miseczki licytuję...
Na nową drogę życia, jak to kiedyś raz ksiądz powiedział:diabloti: (Cwaniak jeden... Jaki mądry... Niechby sam spróbował...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Łatwo Wam się śmiać, a tu wstyd wyjść na ulicę...:oops:
Ale z suniami(w ogóle z mniejszymi pieskami) bawi się ładnie.
Ostatnio przyprowadził taką małą pannę z osiedla, pobawił się w łapci, łapci, grzecznie zaprowadził do miseczki, coby sunia pojadła i popiła i...
odprowadził do domku.:-o
Myślę, że wszystko będzie dobrze...:multi:
Już na bazarku nowe miseczki licytuję...
Na nową drogę życia, jak to kiedyś raz ksiądz powiedział:diabloti: (Cwaniak jeden... Jaki mądry... Niechby sam spróbował...)[/QUOTE]

zaczynam i ja się cieszyć:) kiedy robicie próbę - randkę? co prawda nie przyjadę, ale może uda się zrobić jakieś zdjęcia:) bardzo bym chciała.. bardzo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']zaczynam i ja się cieszyć:) kiedy robicie próbę - randkę? co prawda nie przyjadę, ale może uda się zrobić jakieś zdjęcia:) bardzo bym chciała.. bardzo[/QUOTE]

Myślę, że najlepiej byłoby w niedzielę, bo ja tylko wtedy mam więcej wolnego(oczywiście nie martwcie się o pobyt suni w domu - u mnie w domu cały czas jest ktoś z domowników), to tylko ja jestem taki robuś:razz:

Mamy jeszcze parę dni, to wszystko domówimy...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Myślę, że najlepiej byłoby w niedzielę, bo ja tylko wtedy mam więcej wolnego(oczywiście nie martwcie się o pobyt suni w domu - u mnie w domu cały czas jest ktoś z domowników), to tylko ja jestem taki robuś:razz:

Mamy jeszcze parę dni, to wszystko domówimy...;)[/QUOTE]

więc czekamy:modla::Cool!::buzi::bye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregorsat']Łatwo Wam się śmiać, a tu wstyd wyjść na ulicę...:oops:
Ale z suniami(w ogóle z mniejszymi pieskami) bawi się ładnie.
Ostatnio przyprowadził taką małą pannę z osiedla, pobawił się w łapci, łapci, grzecznie zaprowadził do miseczki, coby sunia pojadła i popiła i...
odprowadził do domku.:-o
Myślę, że wszystko będzie dobrze...:multi:
Już na bazarku nowe miseczki licytuję...
Na nową drogę życia, jak to kiedyś raz ksiądz powiedział:diabloti: (Cwaniak jeden... Jaki mądry... Niechby sam spróbował...)[/QUOTE]

wiem ale cicho tylko ciut się pośmialam :evil_lol: już jestem poważna :) ale amigo z tego Maxia czworonożnych koleżanek napewno ma dużo :eviltong: też myślę że uda się :)

no patrzcie jakie ciekawe kazania ten ksiądz wygłasza hehe

[quote name='danusiadanusia']zaczynam i ja się cieszyć:) kiedy robicie próbę - randkę? co prawda nie przyjadę, ale może uda się zrobić jakieś zdjęcia:) bardzo bym chciała.. bardzo[/QUOTE]

no radośc ogromna aż serce rośnie :) też mam nadzieję zobaczyć fotki i nacieszyć oko:)


[quote name='MikAga']cześć Igiełko,
zapowiedziałam odwiedziny u Aszki jutro,ale jestem jeszcze dzisiaj,bo kciukasy trzeba trymać:kciuki:!
dziewczynka-cudna!
pozdrawiam,pa[/QUOTE]

Witaj Kochana :loveu: bardzo nam miło że też do nas zajrzałaś :loveu: - Aszka jest wspaniala to prawda i dzięki za kciuki :)


[quote name='gregorsat']Myślę, że najlepiej byłoby w niedzielę, bo ja tylko wtedy mam więcej wolnego(oczywiście nie martwcie się o pobyt suni w domu - u mnie w domu cały czas jest ktoś z domowników), to tylko ja jestem taki robuś:razz:

Mamy jeszcze parę dni, to wszystko domówimy...;)[/QUOTE]

wiecie co chyba nie usnę dzisiaj z wrażenia :) już nie mogę się doczekać tego Waszego wspólnego spaceru i relacji co i jak :)

Link to comment
Share on other sites

"a gdzie tam za stara lat ma się tyle na ile się czuje :smile: " - no to ja mam ze 160 ! w każdym razie tak mówi mi moje nedzne, zdradliwe ciało :shithappens: :x:wallbash:

Gregorsat, a czy te Twoje psiury to kastrowane? he? ;-) Bo jak tak czytam, to mi to na bulgot przelewajacego sie testosteronu wygląda... ? :evil_lol:


A przy zapoznawaniu na neutralnym gruncie, to mozna jeszcze wzmocnić efekt skojarzeniem z samymi przyjemnościami. To znaczy, gdy zbliża sie Asha, to piesek dostaje cos pysznego, gdy znow sie zbliża, znow dostaje kąsek i tak pare razy, a bedzie święcie przekonany, że Asha to czyste dobrodziejstwo, ktore na na niego spływa ;-) :-D Sprawdza sie wędzona rybka, kiełbaska, pieczony kurczak - co pies najbardziej lubi :-)

Edited by beta ata
Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']
A przy zapoznawaniu na neutralnym gruncie, to mozna jeszcze wzmocnić efekt skojarzeniem z samymi przyjemnościami. To znaczy, gdy zbliża sie Asha, to piesek dostaje cos pysznego, gdy znow sie zbliża, znow dostaje kąsek i tak pare razy, a bedzie święcie przekonany, że Asha to czyste dobrodziejstwo, ktore na na niego spływa ;-) :-D Sprawdza sie wędzona rybka, kiełbaska, pieczony kurczak - co pies najbardziej lubi :-)[/QUOTE]

Albo zacznie rywalizować o smaczek i potraktuje Aishę jak rywalkę. To nie takie proste.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...