Jump to content
Dogomania

Asha-Zabierz mnie do serca swych bram otwórz je wytrzyj łzę-pokochali mam Super DS :)


Igiełka

Recommended Posts

Witajcie :)

Wątek poświecony jest niesamowicie skromnej, łagodnej, wrażliwej i przemiłej suni, którą przygniata niczym kamień ludzka obojętność.

Uprzejmie proszę o nieocenianie mnie!


[SIZE=3][COLOR=#33ccff]
ASHA


[/COLOR][/SIZE]Wspaniała sunia przebywa w schronisku w Białej Podlaskiej woj. Lubelskie. Od kilku lat z silną wiarą i zapałem wypatruje swojego człowieka. Nie pozwólmy by zgasła iskierka nadzieji pomózmy spełnić największe marzenie. Pragnie leżeć na kolanach swojej Pani i słuchać z uwagą jej ciepłego głosu czy poprostu przemilczeć dłuższą chwilę mogąc nacieszyć się sobą.

Asha ma w sobie delikatność, subtelność i głeboko schowaną potrzebę bycia kochaną.


[B]
[U]Pomalujmy jej świat niech mieni się kolorami tysiąca barw

[/U][/B]
W miarę upływu czasu Asha coraz bardziej szuka swojego miejsca na ziemi choć jeszcze do niedawna nie miała śmiałości by marzyć o własnym kochającym domu. Rozglądała się na psich towarzyszy dzielących ten sam schroniskowy los i kibicowała by któregoś dnia przyszli po nich ich najlepsi dwunożni przyjaciele.
Zawsze tłumaczyła sobie że oni są w większej potrzebie, tym samym próbowała stłumić kiełkujące marzenie,które z kazdym rokiem przybierało na sile i nie pozwalało o sobie zapomnieć. Czsami zastanawiała się widząc szczęśliwych wybrańców jakie to uczucie gdy Ktoś Cię kocha. Wyobrażała sobie jak cieszyłaby się gdyby to po nia ktoś przyszedł jednak zaraz nadeszła myśl przecież mnie nikt nie chce, nikomu nie jestem potrzebna. :(
W tym momencie serce przeszył smutek psie oczko zaszkliło sie a po nosku spłynęła strumykiem łezka.


Zasypiała tuląc sama siebie choć sen nie nadchodził długo odychało go te same od lat uczucie bycia sponiewieraną- tą gorszą- niechcianą. :(


Księzyć świecił swym blaskiem i nachodziło rozmyślenia marzenie by nikt nie zwracał uwagi na łapkę a ukochana Opiekunka patrzyła na sunię sercem.

Edited by Igiełka
Link to comment
Share on other sites

uwielbiam spacerować wtedy marzę że Cię spotkam i każdego razu patrzę z nadzieją w Twoją stronę :)


[IMG]http://lh5.googleusercontent.com/-VWZbndQDCvA/T47t8RdYvnI/AAAAAAAADQM/wxFY9G1Av-A/s500/IMG_1287_resize.jpg[/IMG]

Edited by Igiełka
Link to comment
Share on other sites

tu tutaj jestem :)

[IMG]http://lh5.googleusercontent.com/-A6EqK84eQYc/T47t9pVDcXI/AAAAAAAADQU/DuA-wI3XHNc/s500/IMG_1283_resize.jpg[/IMG]



a to nie Ty inny psiak dostaje szansę ale pamiętaj o mnie bo nie chcę tu odejść samotnie :(

[IMG]http://lh3.googleusercontent.com/-oCw398FLRmU/T47t98KGdYI/AAAAAAAADQs/B4C5Rs_vhKM/s500/IMG_1288_resize.jpg[/IMG]

Edited by Igiełka
Link to comment
Share on other sites

napisałam też tekst do ogłoszeń :)

[B]
Asha- Czekam na końcu kolejki po szczęście-tytuł


[/B]Witaj
Mam na imię Asha i mija kolejny rok samotności oraz złudzeń. Odkąd sięgam pamięcią noszę w sercu ciężar przykrych wspomnień choć tak bardzo pragnę swojego człowieka to w ludziach odwiedzających schronisko wzbudzam pogardę.
Co z tego że jestem lagodną, sympatyczną, mądrą, wysterylizowaną 6 letnią sunią z krótszą łapką mi to nie przeszkadza i wystarczyłoby by znalazł się Ktoś patrzący na moje wnętrze. Nikt przecież nie jest idealny. Nie chcesz mi dać domu rozumiem ale nie sprawiaj mi bólu swym spojrzeniem a jest on ogromny przeszywa najdalsze zakamarki mojej duszy.

Czekam na upragniony dom, na szansę by godnie żyć u Twego boku. Podaruj mi proszę kawałeczek siebie.

od zawsze niczyja
Asha

Edited by Igiełka
Link to comment
Share on other sites

ten piękny banerek sprezentowała Cioteczka Kinga bardzo dziękujemy
:Cool!::loveu:

[quote name='kinga_kinga7']bannerek dla Ashy

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233213-Asha-Zabierz-mnie-do-serca-swych-bram-otwórz-je-wytrzyj-łzę-i-pokochaj-pomimo-6lat-("][IMG]http://imageshack.us/a/img255/2602/beznazwy1pc.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]



Czego potrzebujemy : :)

-obecności na wątku
-ogłoszeń
-pomocy w szukaniu najlepszego DS


[SIZE=3][COLOR=#cc66ff]Każda pomoc podarowana z sercem jest ważna nawet ta najmniejsza[/COLOR][/SIZE]

Edited by Igiełka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']dziękuje za zaproszenie i w imieniu Ashy za wątek:loveu:[/QUOTE]

[quote name='natalia.aleksandrov']Jestem na zaproszenie... Dziewczynka jest słodka, oby ją ktoś wypatrzył! :)[/QUOTE]

Cioteczko dziękujemy za przybycie :loveu: i bardzo cieszymy się że Jesteście :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']zaglądam do Ashy :)
zgrabna z niej sunia[/QUOTE]

dzięki za odwiedzinki :) racja sunieczka jest cudna :)

[quote name='zakonna']ej, nie pisz takich postów bo się tego nie da czytać bez płaczu.... podrzucam suczke, jak trzeba będzie to dorzucę się do hoteliku[/QUOTE]

tekst napisałam tak jak czuję :) szukamy od razu DS także jak bedziesz chciała i mogła to dorzucisz się do transportu

[quote name='wiosenka']Podrzucę sunie.[/QUOTE]

podrzucanie też jest ważne -dziękujemy :)


[quote name='danusiadanusia']jestem i ja:) będę zaglądać do dziewczynki:) na ile pozwoli mi teraz czas:([/QUOTE]

to miłe że pojawia się cała nasza ekipa :) super że zaglądacie- Danusiu nie martw sie rozumiemy że każdy ma swoje :)


[quote name='gregorsat']Mam pewien pomysł... na razie nic nie powiem... żeby nie zapeszyć...[/QUOTE]

po cichu trzymamy kciuki by o Ashy dowiedział się świat i znalazła swój najlepszy pod słońcem domek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Jestem Kochanieńka :loveu: melduje się na posterunku i oczywista oczywistość ogłoszę sunię tak jak prosiłaś :)

Ślij wsio na maila ;)[/QUOTE]

Ziutencja hurra przyszłaś :multi: dziękujemy za ogłoszonka :loveu: tylko nie na e-mail bo żem tam zielona weż proszę z wątku to co potrzeba :oops:


[quote name='gregorsat']Może Was zaskoczę... Nie zależy to tylko ode mnie... Bo ja jestem za... Choćby zaraz...[/QUOTE]

oo rany wow to niesamowite chwila :sweetCyb: po założeniu wątku :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']gregorsat - Twój banerek nie jest podlinkowany i nie mogę wejść na wątek tego psiaka...[/QUOTE]

Ziutencja tutaj podaję link do wątku psiaka :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/190406-Biała-Podlaska-Obiś-Obserwator-tak-długo-już-czeka-na-dom[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...