Jump to content
Dogomania

Pies bałagani wokół miski..


urodzona22czerwca

Recommended Posts

pewnie na tym że bałagan robi. Mój jak pił to wszędzie była woda wokół miski i ścieżka no ale cóż miałam sznaucera więc wyrobiłam sobie odruch łapania za ścierkę i wycierania brody jak tylko podchodził do miski ;) typowe dla właściciela sznupa. Proponuję pod miskę np. przezroczystą podstawkę będzie tylko ona do ogarnięcia a nie cała podłoga znajoma tak robi bo jej pies najpierw wyciaga z miski i kładzie obok a potem je.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='urodzona22czerwca']Mam pewien problem. Piesek strasznie bałagani przy jedzeniu dookoła swojej miski. Nie wiem jak temu zaradzić , proszę o pomoc... Z góry dziękuję[/QUOTE]
Ojej ,zeby tylko miec takie problemy z psem?
Co to znaczy balagani? Masle ,ze jak balagani nalezy posprzatac po psie.Nie mozna porownywac wychowanie psa z dziecmi,bo pies to nie dziecko.

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam z tego nawet fun. Mój poprzedni psiak miał w kuchni pod stołem legowisko. Legowisko zwane stołówką. Tuż przed nim stały miski. Ponieważ jadł wyłącznie rosołki, pierwszy kęs w postaci mięska wyciągał z miski, biegł wokół stołu, wskakiwał do "stołówki" i dopiero tam zjadał. Rytuał przewidywał kilka powtórzeń i dopiero potem wyjadał reszte z miski, albo stojąc w "stołówce", albo "po ludzku" stojąc na podłodze przodem do miski. A co było po drodze? Scieżka stołówkowa z nakapanego rosołku. Kofany psiak. :diabloti: Dodam tylko, że drugie normalne posłanie było w pokoju, przecież w bbrudnej pościeli nie sposób spac. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

To chyba zmora wszystkich właścicieli psów, w szczególności tych psów, które mają kudełki na pyszczku :evil_lol:. [I] Ech, ta rozchlapana woda i ta wisząca ścierka na wyciągnięcie ręki w kuchni...[/I] Nie ma wyjścia trzeba wycierać ;) Moje psy miały zawsze taką większą miskę, żeby było wygodnie pić, i też się wtedy mniej wylewa, niż jak miska jest mniejsza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...