Jump to content
Dogomania

ZOOPLUS sklep internetowy


rafantynka

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja bardzo lubie Zooplus
fakt wybór karm mogłby byc wiekszy ale zawsze mozna zamowiec w innym zooplusie np brytyjskim (zooplus.co.uk) z dostawa do Polski
w zooplusie na wyspach maja jeszcze karme Burns i Arden Grange ktorych nie ma w olskiej wersji zooplusa
[URL]http://www.zooplus.co.uk/shop/dogs/dry_dog_food/arden_grange[/URL]
[URL]http://www.zooplus.co.uk/shop/dogs/dry_dog_food/burns[/URL]
ostatio porownywalem ceny miedzy polskim a niemieckim zooplusem
i w przypadku pewnego legowiska roznica w cenie byla okolo 150 zloty na korzysc niemieckiego (razem z przesylka)
wiec czasem przed zakupem lepiej sprawdzic czy np w niemczech nie maja tej rzeczy taniej
z Niemiec do Polski przesyłka free od 49Euro
z GB do Polski przesyłka gratis od 79GBP

Edited by WEIMAR
Link to comment
Share on other sites

no mozliwe jak najbardziej
wrzucasz do koszyka produkty przechodzisz do kasy i wybierasz kraj dostarczenia (jesli pierwszy raz kupujesz w zoop) lub
logujesz sie normalnie na swoje konto na zooplusie (zmienia sie jezyk tego konta ale dane zostaja te same)
jedyne mozliwe opcje zaplaty to przedplata na konto bankowe lub platnosc karta
z tego co wiem chyba lepiej zaplacic karta bo nizsze stawki sa za przeliczenie walut

Link to comment
Share on other sites

swoja droga gdyby ktos byl chetny na wspolne zakupy to chetnie skorzystam
zastanawiam sie na ta karma [URL]http://www.zooplus.co.uk/shop/dogs/dry_dog_food/arden_grange/190001[/URL] ma bardzo dobre opinie i wynika z nich ze smaczna
w dwupaku kosztuje 59 funtow czyli wychodzi jakies 145 zloty za worek 12kg
gdyby zamowic cos jeszcze do tych 79 funtow to przesylka byla by gratis a dla nowych kont jeszcze 10% rabatu

Link to comment
Share on other sites

nie zauwazylem ze przy karmach Arden Grange jest napisane: "[B]Please Note: Delivery to UK mainland only"
[/B]nie wiem jak to rozumiec czy nie dostarczaja na tereny zamorskie UK czy ze w ogole poza UK jej nie wysylaja
sprobowalem wrzucic do koszyka i dokonac platnosci karta i normalnie przechodzi z dostawa do Polski.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

własnie przyszła paczka z 4X Mera Dog po 4kg (łosoś, jagnięcina, indyk ziemniaki, indyk junior) + 4X400gr Purizon Ryba zapłaciłem 146 złoty za całość
na pierwszy ogień poszła Ryba Purizona - duży kubek zjedzony ale szału przy tym nie było
chrupki prawie czarne troche przypominaja mi TOTW Pacific stream

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Niestety, muszę się zgodzić z rafantynką. Ten sklep to przerost formy nad treścią - wszędzie pełno haseł dość pompatycznych - jak to niby są przeszczęśliwi, że mogą zrealizować nasz zakup, a w praktyce - czekałam na zamówienie tydzień, okazało się, że go nie wysłali, osoba na infolinii zamiast wyjaśnić sprawę z sensem - rozłączyła się.... Porażka. Myślałam, że będę miała fajnego dostawcę - jednak nie. Absolutnie ich nie polecam.

Link to comment
Share on other sites

O ‎7‎/‎8‎/‎2016 o 14:20, psyikoty napisał:

Niestety, muszę się zgodzić z rafantynką. Ten sklep to przerost formy nad treścią - wszędzie pełno haseł dość pompatycznych - jak to niby są przeszczęśliwi, że mogą zrealizować nasz zakup, a w praktyce - czekałam na zamówienie tydzień, okazało się, że go nie wysłali, osoba na infolinii zamiast wyjaśnić sprawę z sensem - rozłączyła się.... Porażka. Myślałam, że będę miała fajnego dostawcę - jednak nie. Absolutnie ich nie polecam.

A moze po 4 (czterech!) latach cos się zmieniło?

Dlaczego nie patrzycie na daty wpisów,rafantynka napisala posta w 2012 roku...

Korzystam z usług Zooplusa I jestem bardzo zadowolona,to tak na marginesie...

Link to comment
Share on other sites

Ja przez Zooplusa ściągałam rzeczy dla szczurów i koszatniczek, też złego słowa nie mogę powiedzieć. Dostawa trochę powolna, ale to w sumie norma przy internetowych zakupach, że paczki nie idą tak szybko jak człowiek sobie wymarzy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja osobiście mam same pozytywne doświadczenia z ZOOPLUS, przesyłka jest u mnie zazwyczaj w 24h, jednak dzisiaj mnie zawiedli, zamówienie zamówiłem w środę (03.08) ,a zamówienie będzie dopiero w następnym tygodniu mimo ,że informacja ,że zamówienie jest zapakowane i oczekuje na kuriera była już w środę! W czwartek nie wysłali(dzisiaj) i zamówienie będzie dopiero w poniedziałek lub wtorek!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
O 9.07.2016 o 17:14, Cerro napisał:

Ja przez Zooplusa ściągałam rzeczy dla szczurów i koszatniczek, też złego słowa nie mogę powiedzieć. Dostawa trochę powolna, ale to w sumie norma przy internetowych zakupach, że paczki nie idą tak szybko jak człowiek sobie wymarzy.

Paczki nie idą szybko? Zamówiłem tylko raz w zooplusie i ostatni. Nie toleruję takiej wysyłki, która trwa więcej niż 3 dni. W kilku innych, małych sklepikach, towar wysyłają od ręki, nie ma minimalnej kwoty zamówienia itp. Wysyłają z PL, nie gdzieś tam, to się liczy.

Bardziej dbają o Klienta, chcą z każdym rozmawiać, nie skupiają się tylko na sprzedaży. Nie mają tak wielkiego zaopatrzenia a mimo to ceny produktów są świetne. 95% sklepów, dzisiaj zamawiasz, jutro wysyłają, chyba, że przelew poza onlinowymi płatnościami, to wtedy dłużej, ale tak to od ręki.

Link to comment
Share on other sites

O 12.09.2016 o 13:29, benji napisał:

małych sklepikach

Słowo-klucz. Ze wszystkich większych sklepów - zoologicznych, księgarni, z elektroniką - paczki zwykle idą mi kilka dni. I serio, nie widzę problemu, że czekam na paczkę trzy dni a nie dzień. Jak komuś to przeszkadza, to niech nie zamawia w Zooplusie, imo kompletnie problem pierwszego świata.

Link to comment
Share on other sites

Ja od dawna korzystam zzooplusa i nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Jak kiedyś robiłam reklamację, też żadnych problemów. Zmiana czegokolwiek już po złożeniu zamóienia też bez przeszkód. 

A co do dostawy ja mam zawsze góra do 3 dni (góra, przeważnie 2) kiedyś częściej zamawiałam również z różnych innych sklepów również i mniejszych, ale zawsze mniej więcej tyle czekam. Jeżeli chcę coś mieć od razu to idę do osiedlowego i biorę z półki. Normalne, że towar musi do nas dojechać i np. z drugiego końca Polski nie dostanie się on do nas w 15 minut....

Ja ze swojej strony złego słowa powiedzieć nie mogę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Korzystałem z nich tylko 1 raz ale nie mam zastrzeżeń. Może dlatego że ja kupując przez net dopuszczam kilka dni oczekiwania. Sam pracowałem jako listonosz kiedyś i trochę wiem jak to się odbywa. Jak się chce oszczędności to trzeba kombinować. Tanie linie lotnicze też bilety tanie maja jak kupicie miesiąc wcześniej a nie w dniu wylotu. Fakt ostatnio kupuje w innych sklepach bo mają karmy droższe niż tam gdzie kupuje. Ale jak obniżą ceny to pewnie tam coś kupię. Do zooplusa mam inną uwagę:brak filtra. To jest tragiczne. Jeśli chce kupić np karmę dla małych dorosłych psów to dojście do tej oferty może zniechęcić. Muszę się przebić przez inne. A wystarczyło by  dać filtr uwzględniający wielość, wiek psa i już całkiem inny odbiór. 

Link to comment
Share on other sites

Ja kupuję w ziiplusie od dłuższego czasu i nie narzekam. Trudno wymagać, żeby paczka z Niemiec szła 1 dzień, przecież nie będą wysyłać samolotem. W zasadzie dostaję paczki bardzo szybko bo uważam, że np. trzy dni to nie wieczność. Czasem nawet się dziwię jak dostaję po dwóch dniach. Jak się chce miieć coś natychmiast to się idzie do sklepu i dźwiga samemu. Sklep ma duży wybór dobrych i karm i różnych innych rzeczy dla psów. Jeżeli ktoś jest niezadowolony to przecież nie musi kupować w zooplusie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

 

Nie polecam zakupów w Zooplus! Towar zamówiony na ponad 500zł(karma dla psa )nie dotarła ,po wielu telefonach z mojej strony dowiedziałam się, że skoro kurier nie dostarczył przesyłki to oni nic na to nie poradzą! W ogóle nie szanują stałego klienta, obsługa nic sobie nie robi z reklamacji telefonicznych ,zdecydowanie odradzam! 

Link to comment
Share on other sites

Dziwne, ja na zooplus nie narzekam, dostaję paczki błyskawicznie. To raczej firma kurierska jest nierzetelna choć u mnie działa doskonale, ostatnio dostałam paczkę dzień wcześniej niż zapowiedziano mi to w mailu.

A z zooplusa korzystam już kilka lat i nigdy nie mialam kłopotów.  Wina leży po stronie kuriera w twojej miejscowości i to u niego reklamuj.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, grawitacja napisał:

Nie polecam zakupów w Zooplus! Towar zamówiony na ponad 500zł(karma dla psa )nie dotarła ,po wielu telefonach z mojej strony dowiedziałam się, że skoro kurier nie dostarczył przesyłki to oni nic na to nie poradzą! W ogóle nie szanują stałego klienta, obsługa nic sobie nie robi z reklamacji telefonicznych ,zdecydowanie odradzam!

Skontaktuj się z kurierem, jeśli zooplus wysłał, to kurier musiał nawalic 

 

19 minut temu, dwbem napisał:

Dziwne, ja na zooplus nie narzekam, dostaję paczki błyskawicznie. To raczej firma kurierska jest nierzetelna choć u mnie działa doskonale, ostatnio dostałam paczkę dzień wcześniej niż zapowiedziano mi to w mailu.

A z zooplusa korzystam już kilka lat i nigdy nie mialam kłopotów.  Wina leży po stronie kuriera w twojej miejscowości i to u niego reklamuj.

Ja podobnie, z tym, że ostatnio przyszły w paczce popękane pudełka :/ jakoś przeżyję, mam nadzieję, że była to ich jednorazowa wpadka /bądź kuriera 

Link to comment
Share on other sites

Od lat kupuję w zooplusie i tylko raz się zdarzyła taka sytuacja jak wyżej. Okazało się, że sklep nie wysłał uparcie twierdząc, że wysłał... Pomijając częstą niedbałość pakowania i uszkodzenia towaru, to są jednostkowe przypadki, każdy może się pomylić. Na plus, że zwracają za to kasę od razu, nie trzeba bawić się w reklamacje, a towarów ze zwrotów 14-dniowych czasami w ogóle nie chcą prosząc o przekazanie wybranemu schronisku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...