Jump to content
Dogomania

Zabrze 2007


EveL_

Recommended Posts

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Goldenka 02']w zabrzu mi się bardzo podobałao!
Willi ma doskonałą ale żadnego miejsca:cool1:. Magia... nie uciekła z ringu, biegała ładnie, na poczatku nie maiła najmniejszej ochoty ładnie stanąć (wygodnicaka, wolała siedzieć:)) ale później stanęła (co prawda nie w ta stronę co powinna, ale stała), myśle że nie było żle (ale Magusia jest bardzo temperamentna, to jeszcze młody BARDZO żYWIOłOWY psiak!) :):P
MP było według mnie super zorganizowane! nikt się nie spóźnił, na kazdego czekała (sędzina). Sędzina bardso sympatyczna i zna się na MP.[/quote]

A masz jakieś zdjęcia?
Bardzo ci dziękuję że wystawiłaś Magię - kiedy byłam schowana za drzewem, widziałam że prze chwile chciałą wskoczyć na sędzine!

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim gratuluje!!!

Wystawa bardzo mi sie podobała (tylko szkoda, że ring berneńczyków był tyroche daleko od ringu goldków...) i była prześliczna pogoda. niestety nie udalo mi sie spotkać wszystkich dogomaniaków...Fajnie że sędzina przeprowadzała eliminacje mp tak, żeby każdy (a bynajmniej wiekszość) zdążył.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tylko psy']Wszystkim gratuluje!!!

Wystawa bardzo mi sie podobała (tylko szkoda, że ring berneńczyków był tyroche daleko od ringu goldków...) i była prześliczna pogoda. niestety nie udalo mi sie spotkać wszystkich dogomaniaków...Fajnie że sędzina przeprowadzała eliminacje mp tak, żeby każdy (a bynajmniej wiekszość) zdążył.[/quote]

Rzeczywiście, pogoda była super! o deszczu 0 śniegu i prawie 0 chmur. Za to słońce świeciła i było całkiem ciepło.:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']:mad::mad: to az tak strasznie wygladam ? :evil_lol:

bosh ledwo zyje...
pogoda faktycznie cudowna - takiego sloneczka sie nie spodziewalam :loveu:

srednio nam poszlo u tego sedziego :roll:
Tess - V1 CWC
Lanc - V1 Najlepszy weteran


ale za to milo spedzilam dzien :)[/quote]
link do fotek na którejś z ostatnich stron jakby co ;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red][B]PROSZĘ O [U]WYNIKI[/U] ORAZ O [U]FOTKI[/U] Z [U][I]BIS JUNIOR[/I][/U] [I][U]& BOG IX[/U][/I].[/B][/COLOR][/SIZE] I jeszcze z pudła [B][COLOR=seagreen]gr. młodszej & starszej z MŁODEGO PREZENTERA !!![/COLOR][/B] :lol: Bo mnie nie było, i nic nie wiem jak komu poszło :eviltong::lol:...

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Goldek']Ma ktoś zdjęcia suczek klasy pośredniej??? (goldeny)
Widzę że psy z klasy otwartej są a suczki z pośredniej o które prosiłam nie ma:placz:
Ja sama mam jedno zdjęcie Willego (myślałam że mi aparat zrobił a on udawał i nie mam więcej! A akurat tak go ładnie Kasia ustawiła:placz:) i jedno zdjęcie Magii! W dodatku jak sobie leży przed oceną!
Więcej fot jest tylko z baaaaaardzo daleka bo się bałam podejść żeby psa nie spłoszyć na ocenie:-(
Bardzo proszę jeśli ktoś ma!!! Numer 1059, choćby słabe..[/quote]Macie już hodowlanke u Magii? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Macie już hodowlanke u Magii? :)[/quote]

Molgibyśmy mieć - ale czekamy na coś lepszego niż same piątki... Oczekujemy szóstek!:diabloti::diabloti::diabloti:
A niedługo je dostaniemy, bo Magia dopierro się rozwija i się poprawia coraz bardziej;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']
Nie wiem,czy zwróciliście uwagę,że Straż miejska bardzo ostro przeganiała handlarzy...:diabloti:[/quote]

Szkoda tylko, ze nie umieli poradzic sobie z 4 pijanymi w zwłoki młodziencami z butelką czystej ktorzy dosc skutecznie zatruwali atmosfere na trybunach w trakcie BISów....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Agata a gdzie Ewelina jeśli moge spytac :cool3:? Ją tez chce zobaczyc w akcji xD[/quote]


[URL]http://img91.imageshack.us/img91/7748/mp1um7.jpg[/URL]

Szukaj szukaj :eviltong:


[quote name='Nerul']Kokosik znow na podium stanął? Oby Oby ! :loveu: Pamietam jak poraz pierwszy u nas w Rzeszowie stanął na podnium- o boze jaką zesmy mialy radosc z Pauliną xD[/quote]


Niestety nie, sędzia, który go oceniał w klasie, wyprosił Paulinę z ringu głównego. :roll: Totalna paranoja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...